PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سروری برای آپلود و دنلود پرسرعت فایل مناسب هست؟

seotools
May 20th, 2015, 01:31
اسکریپت روی یه سرور نصب و عکس های یوزرها که شامل آواتار و تصاویر و فایل های آپلودی و فایل های زیپ و .... میشه میخواییم از روی یه سرور دیگه خونده بشه که هم امنیت سیستم به خطر نیفته هم اینکه روی لود سایت فشار کمی بیاد
به نظر شما چه سروری برای این کار مناسب هست ، سرورهای ایرانی پینگ خوبی دارن اما گرون هستن ، خارج از ایران فرانسه آلمان و.... که قیمت مناسب باشه ، با توجه به اینکه هزینه سروری که اسکریپت روش هست زیاد هست کجا پیشنهاد میکنین؟

behzad83
May 20th, 2015, 01:38
سقف هزینه ای که میخواین پرداخت کنین چقدر هست؟

seotools
May 20th, 2015, 01:53
سقف هزینه ای که میخواین پرداخت کنین چقدر هست؟

200~400
تومان

jahromweb
May 20th, 2015, 02:31
200~400
تومان
سلام
با این هزینه راحت میتونید یک سرور قوی سری px هتزنر و یا سرور قوی از ovh تهیه کنید
حتی میتونید ۲ تا سرور از هتزنر هم راحت بخرید
موفق باشید

!MihanIt!
May 20th, 2015, 09:13
دوست عزیز برای مشاوره در ارتباط باشید
09354652210

yourhosting
May 20th, 2015, 09:16
سلام
شما با این هزینه یک سرور از سری px هتزنر تهیه کنید و esxi نصب کنید.سپس روی اون 2 سرور یکی برای سرور دانلود و دیگری برای میزبانی سایتتون استفاده کنید.
موفق باشید

seotools
May 20th, 2015, 09:21
سلام
با این هزینه راحت میتونید یک سرور قوی سری px هتزنر و یا سرور قوی از ovh تهیه کنید
موفق باشید
درود
پس شما پیشنهاد میکنین برای سروری که مثل cdn بخواد عمل بکنه هم واسه دنلود استفاده بشه از این دو دیتاسنتر به صرفه هست درسته؟

behzad83
May 20th, 2015, 16:26
به نظر من از Vultr سرور تهیه کنید، پورت و کیفیتش فوق العاده هستش.
Support بی نظیری هم داره، هر تیکت معمولا نهایتا 5 دقیقه بعد جواب داده میشه

sonalsoft.com
May 20th, 2015, 19:06
درود

به نطر میرسه سرورهای اختصاصی ovh فرانسه گزینه مناسبی برای مورد شما باشه

seotools
May 20th, 2015, 20:38
سلام
شما با این هزینه یک سرور از سری px هتزنر تهیه کنید و esxi نصب کنید.سپس روی اون 2 سرور یکی برای سرور دانلود و دیگری برای میزبانی سایتتون استفاده کنید.
موفق باشید
سلام
نه ، سرور اسکریپت جدا هست
اول قصدمون این بود دیتابیس رو هم جدا کنیم فعلا به خاطر اینکه اول کار هست نمیخواییم زیاد ریسک کنیم
کلا فقط برای فایل نیاز به سرور داریم از دیتاسنتر معتبر ، هتزنر به نظر شما پس مورد اطمینان هست برای نگهداری فایل یوزرها و وب سایت

به نظر من از Vultr سرور تهیه کنید، پورت و کیفیتش فوق العاده هستش.
Support بی نظیری هم داره، هر تیکت معمولا نهایتا 5 دقیقه بعد جواب داده میشه
شما برای فایل از اینجا سرور داشتین؟
به صورت ابری (https://www.vultr.com/pricing/)هست ، در مورد پورت اطلاعاتی نیست البته رجیستر هنوز نکردم توش

درود

به نطر میرسه سرورهای اختصاصی ovh فرانسه گزینه مناسبی برای مورد شما باشه

سلام
موفق باشید

جالبه OVH کار نکردیم ، بیشتر دیتاسنترهای امریکایی مثل لیزوب که از نظر هزینه گرون هم هستن کار کردیم
ممکنه اون پلنی که تو OVH با این هزینه میشه تهیه کرد رو بفرمائین البته فکر کنم تو وریفای کردن اکانت اذیت میکنن چون لیزوب هم خواستیم از لوکیشن هلند هم تهیه کنیم گفتن دفترشون مجزا هست و باید پروفایل مجزا وریفای بشه

اونی که هتزنر مناسب هست رو میتونین پلنشو معرفی کنین ؟ من سرچ میکردم میگن بیشتر به درد هاستینگ میخوره یعنی ارائه هاست اشتراکی تا سرور اختصاصی یا تو همین فروم بارها نوشتن روی دی داس اتک مشکل داره ، یا قطعات سرور دست دوم هست نمیدونم البته چقدر صحت داره چون نه من کار کردم نه همکارام

behzad83
May 21st, 2015, 11:45
من برای فایل سرور نداشتم اما 2 تا سرور ازشون دارم و کاملا راضی هستم.
از لحاظ سرعت واقعا عالیه، من از دو لوکیشن امریکا ازشون سرویس دارم. بهشون تیکت بزنید هر سوالی دارید سریع جواب میدن