PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش (اتصال رسیلر به Whmcs ) فوری!!!!!

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 11:07
سلام
من تمام تاپیک های مربوط به whmcs در این تاپیک رو خوندم و کلی هم توی گوگل سرچ کردم ولی نفهیمدم چجوری میشه رسیلر هاست رو به whmcs متصل کرد؟ منظورم اینه که مثل دامین باشه متصل میشه و بعد به صورت آنلاین میشه ثبت کرد
تشکر اگر راهنمایی کنید

taghikhani
August 25th, 2010, 11:14
کنترل پنلتون چیه؟

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 11:25
کنترل پنلتون چیه؟

cpanel/whm
در ضمن آقای تقی خانی چندین بار بهتون پیغام خصوصی دادم جواب ندادید
لطفا جواب بدید

taghikhani
August 25th, 2010, 11:28
در مورد پیام خوندم. سعی میکنم امروز انجامش بدم. یه سری کار تولیدی داشتیم دو سه روزه برای مجوزش بیچاره شدیم.

برای اضافه کردن اکانت از منوی settings به گزینه servers برید. اونجا یک گروه ایجاد کنید و بعد یک سرور جدید ایجاد کنید. توی مشخصات سرور جدید کنترل پنل رو انتخاب کنید، آی پی سرور، نیم سرورها، یوزرنیم و پسورد رو هم وارد کنید.
به همین راحتی.
موقع اضافه کردن محصول هم این سرور رو به عنوان سرور اون محصول انتخاب می کنید.

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 11:39
در مورد پیام خوندم. سعی میکنم امروز انجامش بدم. یه سری کار تولیدی داشتیم دو سه روزه برای مجوزش بیچاره شدیم.

برای اضافه کردن اکانت از منوی settings به گزینه servers برید. اونجا یک گروه ایجاد کنید و بعد یک سرور جدید ایجاد کنید. توی مشخصات سرور جدید کنترل پنل رو انتخاب کنید، آی پی سرور، نیم سرورها، یوزرنیم و پسورد رو هم وارد کنید.
به همین راحتی.
موقع اضافه کردن محصول هم این سرور رو به عنوان سرور اون محصول انتخاب می کنید.

میشه دقیق این بخش ها رو توضیح بدید چجوریه؟
من متوجه نمیشم
Hostname
IP Address باید آی پی ای که باهاش لوگین میشم رو بدم؟
Monthly Cost
Server Status Address
Maximum No. of Accounts
Primary Nameserver
Primary Nameserver IP
Secondary Nameserver
Secondary Nameserver IP
Tertiary Nameserver
Tertiary Nameserver IP
Quaternary Nameserver
Quaternary Nameserver IP

Server Details

Type AutoreleaseCastcontrolCentovacastCloudminCpanelDir ectadminDotnetpanelEnomsslEnsimxHelmHelm4HypervmIn terworxLxadminPleskPleskresellerResellercentralScp anelTcadminVirtualminWhmsonic
Username
Password
Access Hash
(Instead of password
for cPanel servers)
Secure
ببخشیدا آخه من هیچکدوم رو متوجه نمیشم :D
در ضمن من رسیلر دارم سرور نیست که

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 14:36
آقا این همه هاست فروش داریم اینجا همه هم از whmcs استفاده میکنن هیچ کس نمیتونه کمک کنه؟ یعنی فقط باید اقای تقی خانی باشه؟ کمک کنید دیگه

TukaNet
August 25th, 2010, 16:14
مطمئن هستید که سرچ کردید ؟!

آموزش کامل ~~> CPanel/WHM - WHMCS Documentation (http://wiki.whmcs.com/CPanel/WHM)

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 16:25
مطمئن هستید که سرچ کردید ؟!

آموزش کامل ~~> cpanel/whm - whmcs documentation (http://wiki.whmcs.com/cpanel/whm)

تا وقتی زبون فارسی هست چرا برم انگلیسی بخونم؟ :d در ضمن این رو هم سرچ کرده بودم دیده بودم (انگلیسی نمیتونم بفهمم) با اون سایت گوگلم که ترجمه میکنه من همیشه مشکل دارم چون درست ترجمه نمیکنه

VatanVPS
August 25th, 2010, 16:33
تا وقتی زبون فارسی هست چرا برم انگلیسی بخونم؟ :d در ضمن این رو هم سرچ کرده بودم دیده بودم (انگلیسی نمیتونم بفهمم) با اون سایت گوگلم که ترجمه میکنه من همیشه مشکل دارم چون درست ترجمه نمیکنه

چون دارید با مدیرت متحوای whmcs کار می کنید که قسمت مدیریت آن کاملا انگلیسی هست

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 16:40
چون دارید با مدیرت متحوای whmcs کار می کنید که قسمت مدیریت آن کاملا انگلیسی هست
دوست عزیز شما آدرسی که ایشون داده برید و بعد به گزینه های که من دادم نگاه کنید
اصلا هیچ کدوم از اون گزینه هایی که من گفتم رو نداره

TukaNet
August 25th, 2010, 16:43
یک توصیه ! اول زبان یاد بگیرید بهتر نیست ؟!

مهدی پاتر
August 25th, 2010, 16:48
یک توصیه ! اول زبان یاد بگیرید بهتر نیست ؟!
دوست من من یک خواهش کردم از شما شما هم دستتون درد نکنه جواب دادید من میگم اینجا گزینه های که من میگم نیست حالا شما میگی برو زبان یاد بگیر اصلا شما فرض کن من بی سوادم اینجا این گزینه ها نیست حالا من سواد بلد باشم این گزینه ها میاد؟:-|:-|

مهدی پاتر
August 26th, 2010, 16:54
آخر سر یک آدم خیری نیومد این گزینه هایی که من گفتم رو به فارسی توضیح بده ها

Sajad
August 26th, 2010, 17:12
خوب راست میگن دیگه. چهار تا کلمه ساده و تخصصی در زمینه هاستینگ رو نمیتونید ترجمه کنید چطور میخواید مشتری رو کنترل کنید آخه ؟!

Hostname بزن AsgharAli مهم نیست
IP Address آیپی آدرس سرور رو باید جایگزین کنید
Monthly Cost شما بزن 1,000,000 تومان
Server Status Address بزن نداریم فردا میاریم
Maximum No. of Accounts بگو من یه ریسلر دارم میخوام رو سرور ۹۹۹۹۹ تا سایت هاست کنم. اصلا بزن نامحدود کی به کیه
Primary Nameserver دی ان اس اختصاصی داری ؟ اینجا بنویسش اولی رو
Primary Nameserver IP آیپی اون دی ان اس اولی رو بنویس
Secondary Nameserver لابد دو تا دی ان اس داری دیگه ؟ دومی رو اینجا بنویس
Secondary Nameserver IP آیپی این دومیه رو هم اینجا بنویس
توی فیلدهای زیر هم اگه دی ان اس ۳ و ۴ هم داری مشخصاتش رو مث دو تا بالایی بنویس
Tertiary Nameserver
Tertiary Nameserver IP
Quaternary Nameserver
Quaternary Nameserver IP

پایین هم یوزر و پسورد رو بزن و ادد کن....

مهدی پاتر
August 26th, 2010, 22:57
اولند ممنون از همه خصوصا آقا سجاد (هر چند که همه ی حرفاتون با نیش و کنایه بود اما من نادیده میگیرم)
بعد یک سوال داشتم دیگه گفتم الکی تاپیک جدید نزنم
این که من واحد پولم رو به تومان تبدیل کردم بعد یک پکیج هم ساختم قیمت زدم 15 تومان
برای اطمینان رفتم خودم سفارش دادم دیده میگه باید 4 تومان پرداخت کنی
نمیدونم چرا اینجوریه در حالی که من زده بودم 15 تومان در ضمن برای قیمت دو تا بخشه یکی پایین و یکی بالا وقتی جفتش رو زدم 15 تومان تازه شد 15 تومان ولی خب اینجوری توی صفحه ی سایت میزنه 15 به علاوه ی 15 یعنی 30 تومان
نمیدونم مشکل کجاست؟
میشه کمک کنید؟
در ضمن یک سوال دیگه من میخوام وقتی کسی یک پکیج هاست رو سفارش داد همون موقع براش فعال بشه و بعد براش ایمیل بشه اطلاعاتش میشه بگید چجوری میتونم این کار رو کنم؟
Sajad
August 26th, 2010, 23:26
واقعا زشته آدم یه چهار تا کلمه ساده انگلیسی نتونه معنی کنه و یه ریسلر که معلوم نیست کل هارد سرور اصلیش ۳۰۰ گیگ باشه این رو بزنه توی امضاش: "300 گیگ هاست لینوکس با پهنای باند ماهیانه 3 ترابایت فقط ماهی 15 هزار تومان با 3 روز تست رایگان!!!" پس چندان ناراحت نشید از نیش و کنایه هام :)

میدونم چرا اینجوریه در حالی که من زده بودم 15 تومان در ضمن برای قیمت دو تا بخشه یکی پایین و یکی بالا وقتی جفتش رو زدم 15 تومان تازه شد 15 تومان ولی خب اینجوری توی صفحه ی سایت میزنه 15 به علاوه ی 15 یعنی 30 تومان
خوب معنای Setup fee رو میدونید شما ؟ یعنی هزینه راه اندازی . شما نباید اینو بزنی ۱۵تومن!

در ضمن یک سوال دیگه من میخوام وقتی کسی یک پکیج هاست رو سفارش داد همون موقع براش فعال بشه و بعد براش ایمیل بشه اطلاعاتش میشه بگید چجوری میتونم این کار رو کنم؟
اینو تا جایی که یادمه تو قسمت setting باید اوکی کرد. دوستانی که WHMCS دارن بهتر میتونن کمک کنند. من توی ذهنم نیست.

مهدی پاتر
August 26th, 2010, 23:39
واقعا زشته آدم یه چهار تا کلمه ساده انگلیسی نتونه معنی کنه و یه ریسلر که معلوم نیست کل هارد سرور اصلیش ۳۰۰ گیگ باشه این رو بزنه توی امضاش: "300 گیگ هاست لینوکس با پهنای باند ماهیانه 3 ترابایت فقط ماهی 15 هزار تومان با 3 روز تست رایگان!!!" پس چندان ناراحت نشید از نیش و کنایه هام
قبلا یادمه هاست نامحدود میدادم بازم همینکار رو کردید با من
من که گفتم 3 روز تست رایگانه اون نامحدود هم بهتون 1 هفته رایگان دادم تست کنید جواب به هیچکسی ندادید که خوبه یا نه

خوب معنای Setup fee رو میدونید شما ؟ یعنی هزینه راه اندازی . شما نباید اینو بزنی ۱۵تومن!
اول پایینی رو میزدم یعنی این رو نمیزدم
15 تومان نمیشد بعد اومدم علاوه بر اون Setup fee رو هم زدم تازه شد 15 تومان

اینو تا جایی که یادمه تو قسمت setting باید اوکی کرد. دوستانی که WHMCS دارن بهتر میتونن کمک کنند. من توی ذهنم نیست.

یک گزینه هست موقع ادد کردن پکیج الان سرعت اینترنتم پایینه نمیتونم برم کپی کنم ولی معنیش این میشه که نصب پکیج (یعنی دادن پکیج) بعد از سفارش (به صورت آنی)
من هم همه ی پکیج ها رو روی اون ست کردم ولی نمیشه
ahmadshop
October 11th, 2010, 04:29
اموزش خوبی بود دستتون درد نکنه
اگه آموزش کاملتری بدید عالی میشه

nader_m74
March 24th, 2011, 11:49
ببخشید میشه یه لطفی کنید به بنده کمک کنید الان باید تو این صفحه من چیکار کنم؟

2214

Sajad
March 24th, 2011, 12:09
شما اصلا سرور add نکردی. دقیقا میخوای چیکار کنی؟ طبق آموزشی که داده شده پیش بری مشکلی نباید باشه.

nader_m74
March 24th, 2011, 12:34
به خدا مغزم هنگ کرده فیلم آموزش را از لینکی که گذاشته بودید پیدا کردم خیلی ممنون
ببخشید که پست بدون مطالعه مطالب قبلی دادم

مشکلات که دیشب تا حالا نتونستم حلش کنم و مغزم هی ارور میده
چطوری میشه در صورتحصاب برای پرداخت ، واریز به حساب (کلا یه چیز فارسی) اضافه کرد؟
انگار میگن اگه از موقع پرداخت گذشت خود نرم افزار هاست را قطع میکنه اینم باید تو تنظیمات وارد کرد یا نه اتوماتیکه؟
]چطور میتونم اکانت نمایندگی در نمایندگی هاستم وارد کنم

اینا رو چند جا پرسیدم کسی جواب نداد البته زیاد نگذشته هنوز
اگه چیزی از این سوالات هم میدونید واقعا ممنون میشم کمکم کنید

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

ببخشید کسی میدونه Ip دی ان اس هام را از کجا باید ببینم؟

Sajad
March 24th, 2011, 13:06
اون سوالاتتون رو هم سرچ کنید میبینید قبلا توی تاپیک های مختلف جواب داده شده.
در مورد IP نیم سرورها ping بگیرید ازشون

nader_m74
March 24th, 2011, 13:11
چشم
خیلی ببخشید Ip رو متوجه نشدم همون IP آدرس هاست را دادم مشکلی که پیش نمیاد؟

farmanrava
November 2nd, 2013, 04:29
1. ابتدا به Setup>Products/Servecies/Servers مراجعه کنید .
2. بروی Add New Server کلیک کنید .
3. مشخصات سرور را وارد نمایید . می توانید زا راهنمای زیر استفاده کنید .

Name : نام سرور شما که اگر در WHM سرور خود لاگین فرمایید در عنوان صفحه پس از عبارت WebHost Manager - قابل رویت است .
Hostname : آدرس دامنه اصلی هاست خود را بصورت yourname.domain وارد کنید مثلا parsepardaz.ir
IP Address : آدرس IP اصلی سرور خود را وارد نمایید .
Assigned IP Addresses : در صورتی که دارای IP های دیگری نیز هستید آن ها را در این باکس وارد کنید هر IP در یک خط
Monthly Cost : هزینه ماهیانه سرور یا نمایندگی برای شما (نه برای مشتریان)
Datacenter/NOC : دیتاسنتر سرور شما
Maximum No. of Accounts : حداکثر تعداد اکانت قابل ایحاد
Server Status Address : آدرس صفحه مونیتورینگ سرور شما در سایت های مونیتورینگ سرور مانند host-tracker.com
Enable/Disable : در صورت فعال کردن این چک مارک سرور شما غیرفعال خواهد شد
Primary Nameserver : DNS اول سرور شما و در مقابل آن IP آن
4 مورد بعدی نیز DNS های سرور هستند . به غیر از موارد اول و دوم سایرین اختیاری هستند
Type : نوع کنترل پنل هاست : cPanel
Username : نام کاربری ورود به WHM
Password : گذرواژه ورود به WHM
Access Hash : کلید کنترل از راه دور سرور . برای به دست آوردن این کلید پس از لاگین در WHM بروی Cluster/Remote Access و سپس Setup Remote Access Key کلیک کنید . در این صفحه بروی کلید Generate New Key کلیک کنید (توجه : در صورتی که قبلا از کد استفاده کرده اید نیازی به این کار نیست چون سایر برنامه های در حال استفاده از کد از کار خواهند افتاد) سپس کد متشکل از حروف و اعدادی که در سمت پچ صفحه وجود را دارد را کپی و در باکس Access Hash پیست کنید .
Secure: در صورتی که با ورود به WHM آدرس صفحه شما بصورت https://www.youdomain.com:2086 در می آید این چک مارک را فعال کنید

5. بروی Save Changes کلیک کنید .

افزودن سرور به اتمام رسید . برای بررسی کارکرد صحیح و اتصال کامل سرور در لیست سرور ها در مقابل نام سرور بروی WHM کلیک کنید (پیش از این کار اگر در WHM لاگین کرده اید خارج شوید) در صورتی که با موفقیت لاگین کردید سرور به درستی متصل شده است .

نکته :
به قسمت setup وارد شوید و product/services را انتخاب کنید
هنگام ایجاد پلن ها به module setting برو ید ، گزینه cpanel را انتخاب کرده پنل و سرور رو انتخاب کنید. در قسمت پایین مشخصات پکیج رو وارد کن و Automatically create the account as soon as an order is placed انتخاب کن.

برای اتصال خودکار همینک به قسمت servers بروید و سرور رو ساخته و نام کاربری و کلمه عبور whm را وارد کنید.