PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری از اینترنت مودم همراه توی کامپیوتر استفاده کنم ؟

startToday
May 19th, 2015, 11:13
سلام دوستان.
یه مودم همراه ایرانسل 4G هست. میخواستم ببینم چجوری میتونم از اینترنت اون روی pc استفاده کنم ؟

ممنون...

aliarha
May 19th, 2015, 11:27
سلام
میتونی قطه وایرلس بخری برای پی سی
من قطعه ای وایرلسی با مشخصات زیر خریدم ازش راضیم

EnGenius 300Mbps Wireless Lan USB Adapter

arminak
May 19th, 2015, 11:32
سلام
از کارت وایرلس و hotspot کردن اینترنت از گوشی یک راهش هست و یا از طریق برنامه های سوئیت از طریق کابل از اینترنت گوشی استفاده کنید که بستگی به نوع گوشیتون داره

startToday
May 19th, 2015, 15:26
تشکر از پاسخ دوستان.
من نمیخوام گوشی واسطه باشه که در نتیجه فکر میکنم همون usb که دوستمون فرمودن آسون ترین راه باشه. فقط اون usb محدودیتی ایجاد نمیکنه ؟ منظورم اینه که مودم 4g هست، با استفاده از اون usb توی کامپیوتر هم میشه اینترنت 4g گرفت ؟

arminak
May 19th, 2015, 15:59
نه دوست گرامی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، من برای 3g استفاده کردم قبلا و مشکلی هم نداشتم. برای لبتاپ هم که مدل hotspot بهترین راه هست که لبتاپ هم خودش وای فای داره.
اما اگر استفاده همیشگی میخواید از این مودمهای 4g بگیرید خیلی بهتر هست که دیگه نیاز به درگیریهای گوشی، سیم رابط و از این قبیل رو ندارید

behzad83
May 19th, 2015, 18:27
شما فقط یک USB Wireless LAN تهیه کنید

startToday
May 19th, 2015, 19:33
تشکر از همه. همین USB Wireless LAN رو معرفی میکنم به طرفی که ازم پرسیده بود.
فقط مدل خیلی خیلی خوبی سراغ دارید که امتحانش رو پس داده باشه ؟ تو پستای بالا، یکی از دوستان لطف کرده و معرفی کرده بود یه مدل. بهتر از اون چیزی هست ؟

jahromweb
May 19th, 2015, 19:37
تشکر از همه. همین USB Wireless LAN رو معرفی میکنم به طرفی که ازم پرسیده بود.
فقط مدل خیلی خیلی خوبی سراغ دارید که امتحانش رو پس داده باشه ؟ تو پستای بالا، یکی از دوستان لطف کرده و معرفی کرده بود یه مدل. بهتر از اون چیزی هست ؟
سلام
سر بزنید دیجی کالا چندین مدل هست نظرات هم داره
موفق باشید

serverhaa
May 19th, 2015, 20:29
دوست عزیز از دانگل های موجود در بازار استفاده کنید

behzad83
May 19th, 2015, 20:37
من خودم tp-link tl-wn823n تست کردم و راضی بودم