PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه این نتورک مارکتینگ چیه؟!

shahab.qadiri
May 18th, 2015, 20:38
سلام ، میشه گفت الان دیگه همه دارن میرن سمت اینکار!
چند روز پیش یکی از دوستان گفت بریم بیرون ، گفتم باشه، بعد مارو برداشت برد مکانشون :دی

مثلا یه شرکت رو در نظر بگیرید که گفته باید هر دوماه 70 تومن خرید بزنید...
خوب تا اینجی درست...
اما وقتی که میریم سراغ زیر مجموعه ها که یکی از پلن های همین شرکت ها اینه که از کل زیر مجموعه ها (یعنی زیر مجموعه ی زیرمجوعت و ....) اگه 500 امتیاز جمع شه مثلا 3 درصد از کلشونو بهت میده....
اگرم خوب کار کنید یه حقوق ماهیانه هم بهتون میده....(30 میلیون :| )
اینجا یه نکته ای هست..
اینکه هرکی میخواد وارد اینکار بشه اول به درآمدش فکر میکنه نه اینکه چجوری شرکت میخواد بهم بده؟! مشکوک نیست؟
اگر 1000 تا زیر مجموعه داشته باشید.
اگر 5000 امتیاز جمع کنید (مثلا دستمال توالت که یک کارتنش 24 عدد توش هست قیمتش 200 هزار تومنه ، امتیازشم 100 تاست)
که با توجه به اینکه حجم زیر مجموعه ها بالاست فکر نمیکنم 5000 تا زیاد باشه!
خوب حالا بگذریم...
اگر 5000 تا جمع کنیم به غیر از پلن یک (شرکت پنبه ریز) باید کلی پول برسه...
که الان من خودم پلن هاشو دارم میبینم واقعا یه چیزه خفنیه! حالا بادران گستر خیلی خفن تر از اینه!

جالبیه اینکارم اینه که میگن برید به فک و فامیل معرفی کنید!
والا ما به غریبه معرفی کنیم بهتر خرید میکنن تا فامیل!

از این آدمایی که الان عضو این شرکت ها هستند خواهش میکنم تو این تاپیک وارد نشن!
یا اگرم میشن درست و حسابی توضیح بدن ، نه اینکه شما منطق نداریدو....

جالب اینجاست که میخوان مغز طرفو درگیر کنن یه نمونه رو مثال میزنن که یک میلیاردو خورده ای در ماه درآمد داره :دی

حالا از کسایی که با این شرکت ها کار کردند و از هدف واقعی اینا خبر دارند خواهش میکنم که یه راهنمایی به ما بکنند ببینیم قضیه چیه! (با تجربه ها)