PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه این نتورک مارکتینگ چیه؟!

shahab.qadiri
May 18th, 2015, 20:31
سلام ، میشه گفت الان دیگه همه دارن میرن سمت اینکار!
چند روز پیش یکی از دوستان گفت بریم بیرون ، گفتم باشه، بعد مارو برداشت برد مکانشون :دی

مثلا یه شرکت رو در نظر بگیرید که گفته باید هر دوماه 70 تومن خرید بزنید...
خوب تا اینجی درست...
اما وقتی که میریم سراغ زیر مجموعه ها که یکی از پلن های همین شرکت ها اینه که از کل زیر مجموعه ها (یعنی زیر مجموعه ی زیرمجوعت و ....) اگه 500 امتیاز جمع شه مثلا 3 درصد از کلشونو بهت میده....
اگرم خوب کار کنید یه حقوق ماهیانه هم بهتون میده....(30 میلیون :| )
اینجا یه نکته ای هست..
اینکه هرکی میخواد وارد اینکار بشه اول به درآمدش فکر میکنه نه اینکه چجوری شرکت میخواد بهم بده؟! مشکوک نیست؟
اگر 1000 تا زیر مجموعه داشته باشید.
اگر 5000 امتیاز جمع کنید (مثلا دستمال توالت که یک کارتنش 24 عدد توش هست قیمتش 200 هزار تومنه ، امتیازشم 100 تاست)
که با توجه به اینکه حجم زیر مجموعه ها بالاست فکر نمیکنم 5000 تا زیاد باشه!
خوب حالا بگذریم...
اگر 5000 تا جمع کنیم به غیر از پلن یک (شرکت پنبه ریز) باید کلی پول برسه...
که الان من خودم پلن هاشو دارم میبینم واقعا یه چیزه خفنیه! حالا بادران گستر خیلی خفن تر از اینه!

جالبیه اینکارم اینه که میگن برید به فک و فامیل معرفی کنید!
والا ما به غریبه معرفی کنیم بهتر خرید میکنن تا فامیل!

از این آدمایی که الان عضو این شرکت ها هستند خواهش میکنم تو این تاپیک وارد نشن!
یا اگرم میشن درست و حسابی توضیح بدن ، نه اینکه شما منطق نداریدو....

جالب اینجاست که میخوان مغز طرفو درگیر کنن یه نمونه رو مثال میزنن که یک میلیاردو خورده ای در ماه درآمد داره :دی

حالا از کسایی که با این شرکت ها کار کردند و از هدف واقعی اینا خبر دارند خواهش میکنم که یه راهنمایی به ما بکنند ببینیم قضیه چیه! (با تجربه ها)

mha1368
May 18th, 2015, 21:00
بادران گستران؟

shahab.qadiri
May 18th, 2015, 21:18
همشون

company_hosting
May 18th, 2015, 21:40
سلام

سمت این شرکت ها نروید
فقط پولتان را ازد دست میدهید

با تشکر

jahromweb
May 18th, 2015, 21:42
سلام

سمت این شرکت ها نروید
فقط پولتان را ازد دست میدهید

با تشکر
سلام
ببخشید جناب جریان شرکت های همکاری در فروش شبکه ای که مجوز و .. دارند چی هست؟ (پول نمیخواد بگذاری ولی باید زیر مجموعه بشی)
یک نفر پیشنهاد داد من ترسیدم گفتنم فردا برام مشکل درست میشه

سیدرضا بازیار
May 18th, 2015, 21:44
برداشت من از متن شما اینه که: دارید میرید سمت یه شرکت هرمی!

rootkit98
May 18th, 2015, 22:12
برداشت من از متن شما اینه که: دارید میرید سمت یه شرکت هرمی!

برداشت چیه عزیز من - شرکته هرمی هست! ***ی!‌ کلاهبرداری!

یه قانون ساده میگه که هر جا بوی پول میاد اونم بوی پول راحت - چشات رو باز کن چون قبل رسیدن به پوله میری تو چاه!

afshinh
May 18th, 2015, 22:24
من از شما یه سوال دارم
اگه کسب این درآمد به این راحتیا بود پس چرا این همه آدم صبح پاشین میرن سرکار؟

دقیقا 5 6 سال پیش یکی ازر دوستان بنده وارد اینکار شد هروقت تماس میگرفتیم یا جواب نمیداد یا میگفت جلسم بعدا زنگ میزنم!
آخرشم پولش خوردن و تمام زحمتهاش به باد رفت

اگه دوسال گل لگد کنی دو سال بعد بهت میگن اوستا
شما برو سر وقت کاری که یه چیزی ازش یاد بگیری دو روز دیگه به دردت بخوره

shahab.qadiri
May 18th, 2015, 22:42
ممنون از دوستان ،
ولی میگن که تو وزارت صنعت و ... ثبت شده!

SamaN DL
May 18th, 2015, 22:45
ممنون از دوستان ،
ولی میگن که تو وزارت صنعت و ... ثبت شده!

میگن؟ شما پیگیر شدین؟

jahromweb
May 18th, 2015, 22:49
میگن؟ شما پیگیر شدین؟
سلام
موردی که من گفتم معروف بود (اسمش به خاطرم نیست)
درضمن سایتشون نمادداشت
شرکت بودن و ...

SamaN DL
May 18th, 2015, 22:52
سلام
موردی که من گفتم معروف بود (اسمش به خاطرم نیست)
درضمن سایتشون نمادداشت
شرکت بودن و ...

دوست من, اصلا دل خوشی از این شرکتا ندارم×

یکی از دوستام کل وقتشو برای اینکار گذاشت... در نهایت تمام دارایش ب فنا رفت!

jahromweb
May 18th, 2015, 22:58
دوست من, اصلا دل خوشی از این شرکتا ندارم×

یکی از دوستام کل وقتشو برای اینکار گذاشت... در نهایت تمام دارایش ب فنا رفت!
والا خودمم قبولشون ندارم
فقط نمیدونم کی به اینا مجوز میده
اگر پول در اوردن به این کشکی بود کسی نه کار یاد میگرفت و نه درست میخوند...

xwoman2
May 18th, 2015, 23:15
من خودم شخصا توی 3 تاشون پرزنت شدم لول.دوست نزدیک بنده تا الان 2 تا شرکت عوض کرده.وقتی ازش می پرسم میگه اون شرکتای قبلی خوب نبودن این یکی خوبه.وقتی تازه شرکت عوض کرده بودم همین حرفو میزد.بعد من منتظرم 4 ماه دیگه اینم عوض کنه ببینم دیگه چی میگه. به من میگه یکم شاخص هاتو تو زندگی اصلاح کن.:d اینم همیشه ورد زبونشه : من نتورک را میستایم. نمیدونم واقعا اگر بری توی این شرکتا تفکرت تغییر میکنه یا فقط برای جلب مشتریه؟

shahab.qadiri
May 18th, 2015, 23:40
اخه توی تلویزیون هم آوردن ، ولی پیگیری رو نه نکردم

a3aish
May 18th, 2015, 23:58
این شرکت ها فقط میخوان جنس خودشون رو بفروشن همین.مجوز هم که با پول میخرن.نیروی کار هم که زیاده.فقط وقت تلفی و ضرره

SamaN DL
May 19th, 2015, 07:35
من خودم شخصا توی 3 تاشون پرزنت شدم لول.دوست نزدیک بنده تا الان 2 تا شرکت عوض کرده.وقتی ازش می پرسم میگه اون شرکتای قبلی خوب نبودن این یکی خوبه.وقتی تازه شرکت عوض کرده بودم همین حرفو میزد.بعد من منتظرم 4 ماه دیگه اینم عوض کنه ببینم دیگه چی میگه. به من میگه یکم شاخص هاتو تو زندگی اصلاح کن.:d اینم همیشه ورد زبونشه : من نتورک را میستایم. نمیدونم واقعا اگر بری توی این شرکتا تفکرت تغییر میکنه یا فقط برای جلب مشتریه؟

گرامی واقعا نمیدونم چطور میشه که کلا طرف از این رو به اون رو میشه تو این شرکتا! کل تفکرش تغییر میکنه!

کاملا مغز افراد رو به هر دلیلی شستشو میدن!!!

Kian
May 19th, 2015, 10:35
والا خودمم قبولشون ندارم
فقط نمیدونم کی به اینا مجوز میده
اگر پول در اوردن به این کشکی بود کسی نه کار یاد میگرفت و نه درست میخوند...

برای کارهای دیگه، مثل شرکت بازرگانی ، تجاری و ... مجوز میگیرند بعدش با اون مجوز، هر جایی می تونند تبلیغ بدند و با سوء استفاده از اون مجوز کارشون (نتورک ...) رو می کنند.............. و در کل کلاهبرداری با پوشش قانونی !

525214
May 19th, 2015, 10:54
افرادی که در این شرکت ها فعالیت دارند طوری مغرشون رو شستشو دادند که اگر از روی دلسوزی بهشون بگید نرو این کار به درد نمیخوره میگن باشه، اما پیش خودشون فکر میکنند تو میخوای اونها رو از رسیدن به هدفشون منصرف کنی یا حسادت میکنی یا....

یه اکیپ جند نفره بودیم پارسال رفتیم یکی از این شرکت ها عضو شدیم، بعد از 1 ماه من آمدم بیرون ( با 800 هزار تومان خرید) بعد از من هم بقیه آمدند بیرون به جز 1 نفر که هنوز هم فعاله و تا الان 1 ریال هم نسیبش نشده ....

من بیرون آمدم اما شرکت از 800 هزار تومان من و امثال من سودش رو میکنه ...

. اول میگن ما نمیخوایم گول بزنیم کسی رو... ولی عملا انتظار شما رو در جلسه اول بالا میبرن و از حقوق ماهی 100 ملیون حرف میزنند!!!!

یک بعد دیگه قضیه بازی با احساسات افراد هست... از شما میخوان تمام هدف های کوچک و بزرگ زندگیتون رو بنویسید تا وقتی پولدار شدید دونه دونه آنها رو تیک بزنید ..! افرادی بودند که فرش زیر پاشون رو فروخته بودند و آمده بودند به این کار.. فکرش رو بکنید این آدم وقتی شکست میخوره خودش هست و یک لیست هدف مسخره و کلی آشنایی که به همه اونها قول پولدار شدن رو داده اما ....!

به این شرکت ها اعتماد نکنید ...

sonalsoft.com
May 19th, 2015, 11:53
سلام و وقت بخیر
به آقای شهاب قدیری(غدیری)

متن شما رو خوندم و متوجه شدم
هر چه را که اتفاق افتاده بود، با صداقت شرح دادید و در جستجوی جواب هستید
غافل از اینکه این جور بحث ها جنبه های زیادی داره

از یک طرف نت ورک مارکتینگ،یکی از بحث های به روز دنیا هست و در دانشگاه های ایران هم تدریس میشه و افراد زیادی از این طریق هم به ثروت رسیدن و هم به دیگران کمک کردن
از طرفی شرکت های هرمی (مثله گولد کوئست و...) سابقه این نوع تجارت رو خراب کردن

ولی اون موردی که شما اشاره کردین،حدس میزنم از نوع MLM باشه
(Multi Level Marketing)
که از وزارت صنایع و معادن مجوز رسمی فعالیت دارن
و تا جایی که تو سایت خود وزارت صنایع و معادن موجود هست،هشت تا شرکت تو ایران مجوز فعالیت دارن

ولی اینی که به کاره همه میاد یا نه ؟
اینو به طور یقین نمیشه گفت!
احتمالا برای مغازه دارا بهتر هست(البته نظر شخصیه)که بخرن وبذارن کنار بقیه اجناسشون برا فروش

ولی تا جایی که من میدونم و زندگینامه افراد موفق و ثروتمند رو مطالعه کردم
دنبال کردن علاقه شخصی، باعث غنی شدن زندگی و صد البته ثروت شده

rahimi_m321
May 19th, 2015, 12:09
به نظر میرسه کارشون قانونیه
http://www.aparat.com/v/vn79k

tarf
May 19th, 2015, 12:54
دوستان توجه کنید بر اساس تجربه دارم بهتون میگم
بنده هم برای جلسات مشاوره در این شرکت ها رفتن همینو بهتون بگم فقط تعداد 11 شرکت معتبر توی این زمینه دارن فعالیت می کنند من اسم سایتی رو نمی برم
ولی برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی تر حتما به سایت ایران هشدار برین و اسم سایت های قانونی رو ببنید
نکته بعدش بهتون بگم با وزارت اطلاعات هم تماس بگرین اونها راهنمایی خوبی می کنند
اما در رابطه کلاه برداری بودن یا نبودشون هم این توضیح رو بدم که شرکت های معتبر در ازای هر خرید به شما پورسانت میدهند مثلا شما یک زیر مجموعه دارین زیر مجموعه شما
دوباره باز زیرمجموعه داره در اینجا زیرمجموعه شما میشه نسل 1 و زیر مجموعه ، زیر مجموعه ی شما میشه نسل 2 این وضعیت تا نسل 7 ادامه پیدا می کنه ولی محدودیتی نداره
توی نسل ها نیست. چیزی که اینجا باید خیلی توجه کنید به ازای معرفی هر نفر به شما پول نمی دهند به ازای خرید هر نفر به شما پول می دهند یعنی 1.5 تا 3 درصد بابت هر
خرید به شما می دهند
نکته ی دیگه که هست هر وقت رفتین سراغ این کار این سوال بپرسید سقف پورسانت دهی شرکت بر روی هر کالا چقدر هست؟ معمولا 47 درصد میزارن یعنی مثلا توی نسل 7
شما یک نفر محصول خرید می کنه حالا تا برسه به شما به 6 نفر دیگه نیز باید شرکت 1.5 تا 3 درصد پورسانت بده که با احتساب 3 درصد میشه 21 درصد فقط باید به افراد
بالا دست کسی که خریده کرده پورسانت بده بدین ما بقعی بخش پورسانت نیز به خود فرد میرسه و یا در جاهای دیگر تقسیم میشه.
مورد دیگری که هست باید توجه کنید این شرکت ها معمولا به دو روش کسب درآمد رو ارائه می دهند که پیشنهاد می کنم ما بقعی رو در لینک زیر بخونید
http://justmoney.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D B%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

shahab.qadiri
May 19th, 2015, 18:39
درسته.
خوب بنظرتون توی اینکار هر شخصی میتونه موفق بشه؟
اینطور که اینا میگن؟!
(دوستان عزیز این سوالات من ، سوالات خیلی های دیگه هم هست ، اگر زیاد سوال میپرسم ناراحت نشید :دی )

ballance
May 19th, 2015, 19:18
افرادی که در این شرکت ها فعالیت دارند طوری مغرشون رو شستشو دادند که اگر از روی دلسوزی بهشون بگید نرو این کار به درد نمیخوره میگن باشه، اما پیش خودشون فکر میکنند تو میخوای اونها رو از رسیدن به هدفشون منصرف کنی یا حسادت میکنی یا....

یه اکیپ جند نفره بودیم پارسال رفتیم یکی از این شرکت ها عضو شدیم، بعد از 1 ماه من آمدم بیرون ( با 800 هزار تومان خرید) بعد از من هم بقیه آمدند بیرون به جز 1 نفر که هنوز هم فعاله و تا الان 1 ریال هم نسیبش نشده ....

من بیرون آمدم اما شرکت از 800 هزار تومان من و امثال من سودش رو میکنه ...

. اول میگن ما نمیخوایم گول بزنیم کسی رو... ولی عملا انتظار شما رو در جلسه اول بالا میبرن و از حقوق ماهی 100 ملیون حرف میزنند!!!!

یک بعد دیگه قضیه بازی با احساسات افراد هست... از شما میخوان تمام هدف های کوچک و بزرگ زندگیتون رو بنویسید تا وقتی پولدار شدید دونه دونه آنها رو تیک بزنید ..! افرادی بودند که فرش زیر پاشون رو فروخته بودند و آمده بودند به این کار.. فکرش رو بکنید این آدم وقتی شکست میخوره خودش هست و یک لیست هدف مسخره و کلی آشنایی که به همه اونها قول پولدار شدن رو داده اما ....!

به این شرکت ها اعتماد نکنید ...

حرف های شما من را یاد یکی از دوستانم انداخت که در یکی از این شرکت های فعالیت داره.واقعا قبول دارم.
من که این شرکت ها را قبول ندارم .چندین نفر را سراغ دارم که وارد این کار شدند و همشون بعد از مدتی از این کار خارج شدند.

به قول این دوستمون اصلا به این شرکت ها اعتماد نکنید

tarf
May 19th, 2015, 19:23
درسته.
اینطور که اینا میگن؟!
(دوستان عزیز این سوالات من ، سوالات خیلی های دیگه هم هست ، اگر زیاد سوال میپرسم ناراحت نشید :دی )

اینا براتون کلاس آموزشی میزارن تا بتونید هم جنس هاتون رو بفروشین و هم دیگران رو متقاید به پذیرش این کار بکنید
اینم بگم وارد شرکت بشین و با یک نفر صحبت کنید دیگه دست از سرتون بر نمی دارن به من هر روز زنگ میزدن که بلند شو بیا می خواهیم در رابطه با کار صحبت کنیم
در کل به نظر من بازاریابی یک امر ذاتی هستش و کار هر کسی نیست با آموزش هم شاید درست نشه
در کل حواستون جمع باشه به سرعت شما جذب می کنند دلیل خیلی واضحی هم دارن شما اگه جذب اینها بشین می شین زیرمجموعه اشون اونها دلشون برای شما
نمی سوزه و توی این کار شما هم وارد بشین دلتون نباید برای کس دیگه بسوره اگه موسسه سالم باشه مطمئن باشید حمایت می کنند اگر هم نباشه بعد اولین خرید ولتون می کنند
یک نکته ی بهتون بگم جالبه باز نشستگی این کار بعد از 2- 4 هست یعنی شما بعد از این بازنشسته هستین
موفق باشید

sonalsoft.com
May 19th, 2015, 19:29
درسته.
اینطور که اینا میگن؟!

دوست عزیز هر کاری مشکلات خاص خودش رو داره و نمیشه همینطوری برا همه نسخه پیچید
ولی اگه به خرید و فروش علاقه مندید بد نیس یه امتحانی بکنید

ولی قبل از شروع توی اون سیستم دنبال افرادی باشید که موفق عمل کردن و از تجربیاتشون استفاده کنید

code_2219
May 19th, 2015, 20:30
اینم یه موردی مثل همون گلد کویست و اون موارد هست / فقط تفاوتهایه کمی دارن مثل تغییر کردنه جنسهاشون / تو اون طلا میخریدی اینجا هر کسی با سودهای هنگفت جنس خودشو به فروش میرسونه با استفاده از این روش

shahab.qadiri
May 19th, 2015, 22:36
جالبه انگار 90 درصد مردم مخالفن!

sonalsoft.com
May 21st, 2015, 02:04
جالبه انگار 90 درصد مردم مخالفن!

به نظر میرسه تو ایران ،مردم نظر عمومی رو به تحقیق، ترجیح میدن!
یه جورایی مثله مد میمونه!

fanous_m
May 21st, 2015, 02:28
mlm غیر قانونی نیست
شما زیر مجموعه جمع میکنید و جنس میفروشین به زیر مجموعه و به ازای اون پورسانت میگیرید
مثل یه شرکت بزرگ توی بازار کامپیوتر رو در نظر بگیرید جنس رو خورد میکنه بین زیر مجموعه مشتری هاش و اونا هم به مغازه دار های خورد تر و همینچور میاد پایین تا به مغازه دار توی محلتون میرسه
مسلما هرکدوم برای خودشون این وسط یه سودی می کنند دیگه؟
حالا شرکت های mlm میان میگند این سود رو ما تعیین می کنیم
یه نکته دیگه هم که هست اینه که اینا یه محصول با ارزش واقعی رو میفروشند و قابل مقایسه با گولد کوئست نیستند
گولد ***ت میومد مثلا یه سکه طلا که ارزشش اون زمان 200 هزار تومان بود رو میداد به زیر مجموعه 500 هزار تومان و میگفت ارزش این توی خود محیط گلد کوئست هست و ارزشمنده
خوب این تابلو بود کلاهبرداری هست :دی

525214
May 21st, 2015, 07:48
ای کاش به همین خوبی که دوستان میگن میبود!

بله شماعضو میشید، خرید میزنید، زیر مجموعه جمع میکنید و ...

ابتدا یک فرد بیکار و نا امید از زندکی رو در آشناهاتون پیدا میکنید.
با آن فرد به اصطلاح این شرکتها لینک میزنید.
لینکتان را قوی میکنید (حساابی با طرف رفیق میشین!)
بهش پیشنهاد یک کار با درآمد بالا و کاملا قانونی میدین . (هیچ توضیح بیشتری نمیدهید)
یک روز مقرر میکنید تا بروید و کار را ببینید.
فرد مورد نظر رو به یکی از دفاتر شرکت برده ( که معمولا در یک خانه با چند اتاق مشاوره هست )
مشاوری که تجربه‌اش از شما خیلی بیشتر است به وی کار را توضیح خواهد داد.
شما هم روزی مشاور خواهید شد و وقتی برای مربی مشاور شدن تمرین میکنید یاد میگیرید چطور با استفاده از تکنیک های روانشناسی روی طرف مقابل تاثیر بگذارید تا وی عاشق این کار شود.
در صورتی که فرد مورد نظر از جلسه مشاوره قانع نشد و از آمدن به کار سر باز زد وقت پیگیری میشود.
پیگیری چیه؟ معمولا با یکی از افراد با تجربه گروهتان درب منزل فرد رفته و با وی صحب میکنید که به کار بیاید. از حقوق بالا. از خانه لوکس .. از ماشین مدل بالا و .... حرف میرنید تا وی ترغیب شود.

این تنها مراحل اولیه آوردن یک فرد به شرکت بود . دوستانی که رفته اند همگی صحبت های من رو تصدیق میکنند .
اگر 1 میلیون پول خرید اولیه نداشته باشید پیشنهاد میکنند 20 نفر از آشناهاتون رو لیست کنید از آنها نفری 50 هزار تومان بگیرید و ...

جلسات هفتگی، مثلث قدرت، جلسات روزانه، آموزش و غیره ... تمامی اینها روی یک چیز تمرکز دارند: شستشوی مغزی

موفق باشید.

nexinel
May 21st, 2015, 09:35
دوستان گرامی، قوانین مربوط به بحث بازاریابی شبکه ای چند سالی است در دولت تدوین و تصویب شده است و در حال حاضر برخی شرکت های خاص که از قوانین مربوطه بطور کامل تبعیت می کنند، اجازه فعالیت دارند و در وبسایت ایشان نیز علاوه بر eNamad یک نماد مخصوص نیز قرار گرفته است. بحث دسیسه هرمی مسئله دیگری است که از همین سیستم های بازاریابی برای کلاهبرداری استفاده می کردند. بازاریابی شبکه ای به نوعی انقلاب در توزیع و قطع کردن دست واسطه ها تلقی میشه و در بسیاری کشور ها جا افتاده. متاسفانه در دولت های قبلی آنقدر اصطلاحات را اشتباه و به جای یکدیگر به کار بردند و تبلیغ منفی کردند که به هر کس پیرامید نشون بدید فرار می کنه! لطفا در مورد دسیسه هرمی تحقیق کنید تا متوجه موضوع اصلی بشوید و آن را با فعالیت قانونمند اشتباه نگیرید.

ضمنا، اینکه در این راه موفق شوید یا خیر باز مسئله دیگری است. به این دلیل که می بایست اطلاعات قوی در مورد تبلیغات، بازاریابی و فروش داشته باشید و قدرت بیان بسیار عالی. روی کاغذ همه چیز زیبا به نظر می رسد، اما در عمل هر کسی توان بهره گیری مفید از آن را ندارد. از طرف دیگر از نظر من روشی که هم اکنون بازاریاب های بی تجربه در پیش گرفته اند اصلا درست و موفق نیست.

- - - Updated - - -

راستی، طبق قوانین بازاریاب هایی که عضو شبکه می شوند نباید هیچ اجباری برای خرید و یا پرداخت هزینه ای داشته باشند. صرفا پس از هر فروش حساب و کتاب می بایست صورت بگیرد. این یکی از آن بیست و چند اصل اولیه است. اگر غیر از این دیدید، یا شرکت غیر قانونی است، یا اینکه زیر شاخه ها برای عضو گیری مفید تر از خودشان تز داده اند که تبعا غیر قانونی است و می بایست به بالا گزارش شود.

sonalsoft.com
May 21st, 2015, 19:14
درود

دوستان فرق بین شرکت mlm و هرمی زیاده
لطفا این دو تا رو از هم تفکیک کنید

با سپاس

saman9074
May 22nd, 2015, 05:30
سلام
من خودم خیلی تحقیق کردم به وزارت صنعت و معدن و تجارت هم زنگ زدم و گفتم اون شرکت مورد نظرم،اسمشو نمی برم :)، مجوز بازاریابی شبکه ای داره گفت اره در ضمن تو برنامه پایش شبکه یک که در مورد کارافرینی هست هم یک سوالی مطرح شد در این مورد که آیا قانونی هست که اون آقای حسین رادمرد رئیس مرکز اصناف و بازرگانان گفت اگه مجوز وزارت بازرگانی، اطلاعات و نیروی انتظامی رو داشته باشه اوکی هست.

shahab.qadiri
May 23rd, 2015, 15:32
تاپیک داره جالب میشه....

من خودم عضو میخواستم بشم اما یکم منطقی فکر کردم دیدم امکان اینکه هرکسی توی اینکار موفق بشه زیاد نیست ! (اونجور که اینا میگن)
میگن که شما مثلا 3 تا زیر مجموعه بیار، تا آخر سال همینا کلی زیاد میشن!(زیر مجموعه هات زیر مجموعه میگیرن و الی آخر)

خوب این وسط امکان داره یکی خرید نزنه!
یکی فعال نباشه!
یکی اصلا بگه نمیخوام کار کنم!
یکی جمع کنه بره یه شرکت دیگه!

همه چی همینجور که ما فکر میکنیم نیست...
یکی از بچه ها یادم نیست کی بود اما گفت که حساب کتاب روی کاغذ قشنگ درمیاد اما تو واقعیت نه :دی
راستم میگه....
جوری مغزو شست و شو میدن که طرف بیخیال درس و ... میشه و میخواد فقط از اینکار پول دربیاره...
اونا هم دقیقا همینو میخوان!
مثل یه برده واسشون کار کنیم ، محصول بفروشیم ، زیر مجموعه هامونو زیاد کنیم تا اونا حال کنن :)