PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه سخت افزار ها رو با هم مچ کنیم؟ (سوال در مورد گیم)

سیدرضا بازیار
May 18th, 2015, 08:33
من میخوام یه سیستم گیم نت رو ببینم
چه قطعاتی ببندم که با قطهات زیر مچ بشه؟

مادر برد ddr4
رم 4 یا 8
گرافیک 2
کیس گرین
پردازنده حداقل core i3

اگه ممکنه چند سیستم یا کنسول بازی پر طرفدار گیم نت رو هم بهم معرفی کنید

zarat
May 18th, 2015, 09:08
سلام
اگر خواستید با رم 8 و گرافیک 2 کانفیگ کنید ، سعی کنید که از cpu i5 استفاده کنید .
در مورد کنسول هم نسل هشتمی ها ( PS4 - Xbox one ) استقبال خوبی میشه ازشون . البته نسل هفتمی ها ( PS3 - Xbox360) هم توی هر گیم نتی پیدا میشه :)
موفق باشید.

سیدرضا بازیار
May 18th, 2015, 09:15
سلام
اگر خواستید با رم 8 و گرافیک 2 کانفیگ کنید ، سعی کنید که از cpu i5 استفاده کنید .
در مورد کنسول هم نسل هشتمی ها ( PS4 - Xbox one ) استقبال خوبی میشه ازشون . البته نسل هفتمی ها ( PS3 - Xbox360) هم توی هر گیم نتی پیدا میشه :)
موفق باشید.

میتونید لیست کامل قطعات رو که روی مادربرد ddr4 میشه گذاشت و به صورت کامل با هم مچ کرد رو بگید؟ (میخوام فعلا یه سیستم متوسط باشه و بتونم اون رو ارتقا بدم)

farhadhelix
May 18th, 2015, 09:25
احتیاچ به اینقدر خرج کردن بالا نیست.
بنده ادمین گیمنت هستم 9 سالی میشه و کانفیگ سیستم هارو انجام میدم .
شما با 4 گیگ رم dd3 یک گرافیک r9 480 و یک سی پی یو amd a8 و یک مادربرد asus حول 350-450 قیمت کارتان را خیلی راحت و کم خرح تر راه میندازید.گیم نت احتیاج به i5 یا i7 نداره.amd کار کنید و تهویه و گردش جریان هوای کیس هاتون رو به خوبی کنترل کنید و ترجیخا یک کیس خوب انتخاب کنید که پاور در پایین نصب بشه تا جریان هوای گرم با بالا که هدایت میشه به پاور اسیب نرساند.
موفق باشید

Mr-MAMAD
May 18th, 2015, 09:33
سلام دوست عزیز

من زیاد توی گیم نت تجربه ندارم.

اما اگر بعد میخواید سیستم هاتون رو ارتقا بدید یک سیستم با پردازنده قوی بگیرید چون توی یک سیستم همه چی میشه ارتقا کنی به جز پردازنده

اگر خواستی بعدا پردازنده رو ارتقا بدی باید کل مادربردت رو هم عوض کنی

موفق باشید

سیدرضا بازیار
May 18th, 2015, 09:38
احتیاچ به اینقدر خرج کردن بالا نیست.
بنده ادمین گیمنت هستم 9 سالی میشه و کانفیگ سیستم هارو انجام میدم .
شما با 4 گیگ رم dd3 یک گرافیک r9 480 و یک سی پی یو amd a8 و یک مادربرد asus حول 350-450 قیمت کارتان را خیلی راحت و کم خرح تر راه میندازید.گیم نت احتیاج به i5 یا i7 نداره.amd کار کنید و تهویه و گردش جریان هوای کیس هاتون رو به خوبی کنترل کنید و ترجیخا یک کیس خوب انتخاب کنید که پاور در پایین نصب بشه تا جریان هوای گرم با بالا که هدایت میشه به پاور اسیب نرساند.
موفق باشید
میخوام یه گیم نت بسازم که سیستم هاش تقریبا خوب باشه و بتونه بازی هایی رو که مشتری میخوام اجرا کنه (یه چیز خوب که تا 3-4 سال نیاز به ارتقا و تعویض نداشته باشه)
میتونید اطلاعات دقیق سخت افزاری رو بهم بگید تا برم قیمت بگیرم؟

سلام دوست عزیز
من زیاد توی گیم نت تجربه ندارم.
اما اگر بعد میخواید سیستم هاتون رو ارتقا بدید یک سیستم با پردازنده قوی بگیرید چون توی یک سیستم همه چی میشه ارتقا کنی به جز پردازنده
اگر خواستی بعدا پردازنده رو ارتقا بدی باید کل مادربردت رو هم عوض کنی
موفق باشید
مادربرد وپردازنده رو چی ببندم که تا 5 سال آینده پاسخگو باشه و بعد هم بشه ارتقا داد؟

Mr-MAMAD
May 18th, 2015, 10:15
[QUOTE=سیدرضا بازیار;1335517
مادربرد وپردازنده رو چی ببندم که تا 5 سال آینده پاسخگو باشه و بعد هم بشه ارتقا داد؟[/QUOTE]
ببینید اگر میخواید یک سیستم گیم معمولی راه بندازید و بودجه کافی داشته باشید. اینطور عمل کنید.

انتخاب مادر برد مناسب :

http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=9897&t=Specifications#TAB

این مادر برد هم قیمتش مناسب هست هم بستری برای مشخصات سخت افزاری دیگه مناسب هست

این پردازنده نیز خوبه واسه کارتون :

http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=8607&t=Specifications#TAB

با مادربردی که انتخاب شده بعدا امکان ارتقا نیز هست

رم مورد نیاز و مورد استفاده در این مادربرد نیز این مناسب هست :

http://www.digikala.com/Product/DKP-39231/Adata-XPG-V2-8GB-DDR3-1600MHz-CL9-Dual-Channel-RAM/%D8%B1%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%8A%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%8A-%D8%AF%D9%8A%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-XPG-V2-DDR3-1600MHz-CL9-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-8-%DA%AF%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA

8 گیگ واسه شما انتخاب کردم چون شاخترین بازی که ساخته شده 6 گیگ میخواد. و 2 گیگ هم برای سال های بعد

قسمت خیلی مهمش رسیدیم و اونم کارت گرافیک .

برای سیستم ها گیمینگ از DDR5 استفاده میشه پس این نکته رو فراموش نکنید نیان از DDR3 استفاده کنند حتما قبل از بستن سیستم تمام مشخصات رو در نظر بگیرید. و گولتون نزنند که فلان گرافیک حجمش 4 گیگه و اون مهم نیست این همش تبلیغات هست که جنس مونده دستش میخواد بچپونه به یکی . پس فرض باشید

برای شما این کارت گرافیک انتخاب کردم از لحلظ قدرت و قیمت :
http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=10235&t=Specifications#TAB

کیس هم مهم نیست چی میگیرید فقط فن کافی داشته باشه و این وسایل توش جا بشه همین.

این قطعاتی که گفتم ببندید انشالله که تا 3 سال ساپورتتون کنه البته 3 سال مفید بعد این سه سال 4 5 سالی با بازی ها کرکی میتونید بگزرونید :D

موفق باشید

xwoman2
May 18th, 2015, 15:58
دوست عزیز شما به رم DDR4 و پردازنده ی رده بالا Core i7 نیاز ندارید.چیزی که نیاز دارید کیس خوب.پاور خوب.سیستم تهویه خوب و گرافیک متوسط رو به بالا هست(پردازنده Core i3 جواب گو هست)(رم 8 گیگ هم نیاز ندارید.کسی نمیاد توی گیمنت بشینه بازی های های اند رو بازی کنه).البته اگر برای مشتری ارزش قائل هستید هدست و موس و کیبورد درجه یک قرار بدید.لازم نیست حتما حرفه ای باشند ولی درجه یک باشند بهتر هست.
در مورد این که فرمودین تا 5 سال قابلیت ارتقا داشته باشه بنده 3 سال پیش سیستم بستم تا به الان 2 بار نسل پردازنده و سوکت کلا تغییر کرده.فکر نمی کنم امکان چنین چیزی باشه.تنها چیزی رو که بعد از 5 سال میشه ارتقا داد رم و کارت گرافیک هست.
موفق باشید

elementary
May 18th, 2015, 16:10
ddr4 که i3 نداره !

شما هم اگر بخوای سیستم گیم ببندید با i3 نمیتونید چون bottleneck میشه

به عنوان مثال یک سیستم گیم به این صورت است

ram ddr3 2x4gb dual channel
nvidia gtx 970 یا r9 290
i5/i7 1150

با مادربرد و بقیه تجهیزات که قیمت بین 3 تا 4 تومن میشه

الان گیم نت های حرفه ای سیستم های حرفه ای دارند اگر دنبال حرفه ای بودن سیستم هستید این کانفیگ خوبه

ASRock Z97 Pro 4

Core i5 4460

Kingston HyperX Fury 2*4GB

Zotac GTX960 AMP1 Edition 2GB GDDR5

Green GP650A-UK

با کیس و ... میشه حدود 2500 که اگه روی تعداد بگیرید ازراک و زوتک تخفیف خوبی بهتون میدن

سیدرضا بازیار
May 18th, 2015, 21:16
ddr4 که i3 نداره !

nvidia gtx 970 یا r9 290
i5/i7 1150

الان گیم نت های حرفه ای سیستم های حرفه ای دارند اگر دنبال حرفه ای بودن سیستم هستید این کانفیگ خوبه

ASRock Z97 Pro 4

Core i5 4460

Green GP650A-UK

با کیس و ... میشه حدود 2500 که اگه روی تعداد بگیرید ازراک و زوتک تخفیف خوبی بهتون میدن

ممنون
میشه بگید که دقیقا از کجا بخرم؟

پلی استیشن 3 و 4 و ایکس باکس + تلوزیون بزرگ lcd رو کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه؟

SamaN DL
May 18th, 2015, 21:23
ddr4 که i3 نداره !

nvidia gtx 970 یا r9 290
i5/i7 1150

ASRock Z97 Pro 4

Core i5 4460

Green GP650A-UK

زیاد از این پاور راضی نیستم!

Green GP650A-UK

سیدرضا بازیار
May 20th, 2015, 16:42
من میخوام یه تلویزیون هم واسه ps4 بگیرم
اگه ممکنه بگید بهترین تلویزیون با قیمت منایب چیه و چند اینچ باید باشه؟

elementary
May 20th, 2015, 17:32
ممنون
میشه بگید که دقیقا از کجا بخرم؟

پلی استیشن 3 و 4 و ایکس باکس + تلوزیون بزرگ lcd رو کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه؟

تهران هستید ؟ اگر نیستید سفارش هم میتونید بدید

اگر عمده بگیرید ارزان درمیاد تماس بگیرید با یکی از عمده فروش ها براشون پول واریز کنید براتون ارسال میکنند

- - - Updated - - -

زیاد از این پاور راضی نیستم!

Green GP650A-UK

دقیقا از چیش راضی نیستید ؟:106:

delta
May 20th, 2015, 18:03
فروش انواع کنسول با قیمت بسیار مناسب انواع ریجن در خدمتیم..:) فقط یک سوال؟ فکر هزینه بازیهاشو کردید؟ اینا هنوز کپی خور نشدند..هر بازی بخوای بخری کم کم 150 - 250 پولشه!!

مستقیم از انور اب میاریم....پلمپ.. تعداد بخوای بازم میتونم کمکی راه بیام :)

ایکس باکس وان اورجینال ۱45۰۰۰۰ تومان

ریجن ۲ با برق ۲۲۰

پلی استیشن ۴ اورجینال ۱4۵۰۰۰۰ تومان

ریجن ۲ و
---------------------

یک ایک باکس 360 نیو اسلیم 250 گیگ هارد کپی خور شده فول یک ماه استفاده شده با تمامی لوازم نو + کینکت نو اکبند هم موجود دارم که تو بازار جمعش 1780 تومانه...میتونم بهت بدم 1100 ...بازی هم هر چی بخوای برای تمامی کنسولها داریم..

سیدرضا بازیار
May 20th, 2015, 21:35
تهران هستید ؟ اگر نیستید سفارش هم میتونید بدید

اگر عمده بگیرید ارزان درمیاد تماس بگیرید با یکی از عمده فروش ها براشون پول واریز کنید براتون ارسال میکنند

تهران نیستم
میتونید مارک یه تلویزیون 42 اینچ مناسب که قیمتش حدود 1میلیون تومتن باشه بهم معرفی کنید؟

فروش انواع کنسول با قیمت بسیار مناسب انواع ریجن در خدمتیم..:) فقط یک سوال؟ فکر هزینه بازیهاشو کردید؟ اینا هنوز کپی خور نشدند..هر بازی بخوای بخری کم کم 150 - 250 پولشه!!
منم به همین مشکل فکر میکردم
جریان کپی خور چیه؟ چیکار کنم که کپی خور بشه؟ کی باید اون رو کپی خور کنه؟ نمیشه بازی رو دانلود و رایت یا نصب کرد؟ لطفا راهنمایی کنید. چون تا حالا از این سیستم های بازی نداشتم و اهل بازی نیستم

SamaN DL
May 24th, 2015, 14:47
دقیقا از چیش راضی نیستید ؟:106:

صدای زیاد!!! اما عملکرد عالیه داره...