PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرق اینترنت با اینترانت چیه

ali68124
May 18th, 2015, 00:11
دوستان من می خواستم سرویس اینترنتم تمدید کنم تو سرویس هام زده اینترنت
سرویس اینترانت

rootkit98
May 18th, 2015, 00:13
اینترنت (Internet)
اینترنت یک شبکه بسیار عزیم و پیچیده ایست از میلیون ها کامپیوتر و سرور در سراسر جهان که مثل یک تار عنکبوت به هم اتصال دارند. از طریق اینترنت همه میتواند در هر نقطه جهان که هستند با هم ارتباط برقرار کنند، آخرین و تازه ترین خبرها را جستجو کنند، نرم افزارهای گونا گون موجود را دانلود کنند، فایل های متفاوت صوتی و بصری را (http://www.asemooni.com/technology/internet/differences-between-internet-and-intranet) استفاده کنند . نام در نظر گرفته شده برای شبکه فوق از ترکیب واژه های ” Inter connected ” و ” Net work ” انتخاب شده است . ( شبکه های به هم مرتبط) بطور معمول ، اینترنت را معمولا با سرویس های مشهور آن مانند world wide web، پست الکترونیک می‌شناسند.

اینترانت (Intranet)
به زبان ساده، اینترانت اصطلاحی توصیفی است که به شبکه داخلی سازمان هایی اطلاق می شود که از خدمات اینترنت از قبیل شبکه جهان گستر وب، پروتکل انتقال فایل، گوفر، صندوق پست الکترونیکی، گروههای خبری، گفتگوی اینترنتی و کنفرانس های صوتی و تصویری بهره می گیرند اما با حد و مرزهای فیزیکی و فرآ (http://www.asemooni.com/technology/internet/differences-between-internet-and-intranet)یندهای داخلی و ویژه سازمان منطبق شده اند، به طوری که اطلاعات قابل اعتماد و سودمندی را فقط برای کارکنان آن سازمان و نه برای جامعه اینترنت فراهم می آورند.

ali68124
May 18th, 2015, 00:26
من خودم می تونم جست و جو کنم ولی چون مصرف بالا هست به نظر شما اینترانت بگیرم خوبه یا نه زیاد دانلود می کنم

rahimi_m321
May 18th, 2015, 00:32
مصرفتون چیه؟

Mr-MAMAD
May 18th, 2015, 00:35
با سلام

اراپه دهنده سرویستون اسمش چی هست ؟

میشه آدرس بدید . اولین باره میشنوم کسی اینترانت ارائه بده . کنجکاو شدم .

rahimi_m321
May 18th, 2015, 00:38
با سلام

اراپه دهنده سرویستون اسمش چی هست ؟

میشه آدرس بدید . اولین باره میشنوم کسی اینترانت ارائه بده . کنجکاو شدم .

دوست عزیز بیشتر شرکت ها اینترانت ارائه می دهند. مثل اسیاتک و ...

Mr-MAMAD
May 18th, 2015, 00:40
دوست عزیز بیشتر شرکت ها اینترانت ارائه می دهند. مثل اسیاتک و ...
منظور ایشون اینترنت adsl هستش نه سرور مجازی

rahimi_m321
May 18th, 2015, 00:49
بله بر روی همون adsl اینترانت ارائه می دهندhttp://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26377&stc=1http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26378&stc=1

ali68124
May 18th, 2015, 00:57
lk اسح lk هسح من اسیتک هستم
تو سرویس هام اینترانت دیدم
من کارم دانلود هست مصرف زیاده

- - - Updated - - -

آسیا تک

Mr-MAMAD
May 18th, 2015, 01:01
اینترنت بگیرید اینترنت ملی یک پروژه شکست خورده هست و بدرد هیچ کاری نمیخوره

itnet
May 18th, 2015, 01:08
دوست عزیز به زبان ساده میگم
سایت هایی که شما ازشون میخواید دانلود کنید در شبکه اینترنت قرار دارن.
تعداد سایت های خیلی کمی هستن که در اینترانت قرار دارن و بشه ازشون دانلود کرد.
همچنین این سایت ها ایرانی هستن و معمولا سایت های دولتی یا مذهبی و ...

rahimi_m321
May 18th, 2015, 01:11
اینترنت خیلی بهتره پیشنهاده من اینترنت

sssoheil
May 18th, 2015, 01:18
سلام

دوست عزیز اینترنت باید بگیرید.در اینترانت محدودیت دسترسی به یک سری سایت ها دارید.

jahromweb
May 18th, 2015, 01:28
دوست عزیز به زبان ساده میگم
سایت هایی که شما ازشون میخواید دانلود کنید در شبکه اینترنت قرار دارن.
تعداد سایت های خیلی کمی هستن که در اینترانت قرار دارن و بشه ازشون دانلود کرد.
همچنین این سایت ها ایرانی هستن و معمولا سایت های دولتی یا مذهبی و ...
باسلام
با اینترانت میتوان از یک سری سایت های روی اینترنت که ای پی ایرانی دارند نیز دانلود کرد و مشکلی نیست نیازی نیست حتما ای پی اینترانت باشد

===
استاتر عزیز دقت کنید که امکان تبدیل اینترانت به اینترنت به قیمت خیی هم وجود دارد سرچ کنید به نتیجه میرسید
پیروز باشید

jackhaman
May 18th, 2015, 01:46
سپاه یه شبکه ای داره به اسم شباب ، و اینکه میگید اینترنت ملی یه شبکه شکست خورده است اشتباه میکنید .
بنده به همین اینترانت ملی بسیج دسترسی دارم و الان تو همه حوزه های محلی ؛ پایگاه های محلات وجود داره و تمامی سرور های داخل ایران رو باز میکنه و راحت میشه دانلود کرد . سرعت 10 مگابیت بر ثانیه هم تجربه کردم .
فقط کافیه یه سرور مجازی ایران داشته باشی دانلود کنی رو اون و با اینترانت ارزون دانلود کنی :d