PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه از سایتی بدون نیاز به سرور مجازی درآمد زایی کرد؟

rootkit98
May 18th, 2015, 00:15
سلام
عنوان تاپیک کامل منظورم رو نمیرسونه برای اینکه طولانی نشه اونطوری نوشتم.
منظورم اینه از چه سایتهایی میشه درآمدزایی کرد جز موضوع دانلود؟‌ میدونید چرا میگم؟‌ خوب طبیعتا اگه سایتت نیاز به دانلود از طرف کاربر نداشته باشه مجبور نیستی هزینه ی سرور مجازی رو تقبل کنی و حتی کلی سردرد و دردسر بکشی برای آپلود فایل و ردیف کردن لینک و از این داستانا!

مشخصه که اگه خودم ایده ی خوبی داشتم که فکر میکردم در نظر ملت جذاب جلوه میده دیگه اصلا این سوال رو نمیکردم و سریعا عملیش میکردم ولی به نظر میاد هیچ چیزی رو بورس نیست.
البته اینم بگم که ایده دارم اما عملی کردنش و کار کردن روش نوید بخش بازدهیش در آینده نیست البته اینطوری حس میکنم که شاید اصلا درست نباشه.

کلا نت ایران رو میشه به سایت جاخالی فروشی یا زدن سایت دانلود و خیلی علمی بشه دیگه سایت امنیتی هست که اونم اگه خیلی مدیر با سوادی داشته باشه آواتار گروه امنیتی LuLz Sec رو گذاشته و تاپیک های انجمنش هم حول SQL Injection و دیفیس و شل c99 میگرده. البته کسانی هم هستن که کالی نصب میکنن و با دو عدد کامند متاسپلویت باکس خودشون رو که ویندوز xp با فایرواله خاموش هست رو کنترل میکنن داخل اینترانتشون :) هدف از این غرغر زدن ها چیزی نبودا فقط خواستم گفته باشم.
البته اینم بگم سایت های بسیار خوبی وجود داره که ملت *خم خودشون هم حساب نمیکنن و مدیران بنده خداش با امید افزایش دانش این مرز و بوم این سایت ها رو پا برجا نگه میدارن.
غرب در صنعت سخت افزار و نرم افزار پیشرو هستش و ملت ما هم به طور کورکورانه پیرو. البته انتظاری هم نمیتونیم داشته باشیم. اگه یه فرد ایرانی ۱۰ سال تحصیل دانشگاهی کنه که خیلی حساب میشه ۶ سال رو داره کنکور میده و پر کاری تستی میکنه :65:
توجه کنید که دوست ندارم تاپیک انتقاد وضعیت فعلی نت ایران باشه بلکه دنبال ایده یابی و استفاده از وقت مرده باشه.

- - - Updated - - -

آپدیت

Omnia
May 18th, 2015, 01:55
همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing. به سرمایه نیاز ندارید. به سایتی که برای راه‌اندازی اون هزینه پرداخت کرده باشید هم نیاز ندارید یعنی با یک وبلاگ پربازدید هم می‌تونید به همکاری در فروش بپردازید و کسب درآمد کنید. سیستم‌های همکاری در فروش فعال زیادند. با جستجو در فروم‌ها می‌تونید بهترین‌ گزینه رو انتخاب کنید. انتظار شنیدن و یا دیدن ایده‌های اختصاصی در این نوع تاپیک‌ها رو نداشته باشید چون کسی ایدۀ خودش را با شما در میان نمی‌گذاره. اما اگر به دنبال ایدۀ عمومی که جواب هم می‌دهد هستید، همان گزینۀ بالا که عرض کردم مناسب است.

rootkit98
May 18th, 2015, 21:57
همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing. به سرمایه نیاز ندارید. به سایتی که برای راه‌اندازی اون هزینه پرداخت کرده باشید هم نیاز ندارید یعنی با یک وبلاگ پربازدید هم می‌تونید به همکاری در فروش بپردازید و کسب درآمد کنید. سیستم‌های همکاری در فروش فعال زیادند. با جستجو در فروم‌ها می‌تونید بهترین‌ گزینه رو انتخاب کنید. انتظار شنیدن و یا دیدن ایده‌های اختصاصی در این نوع تاپیک‌ها رو نداشته باشید چون کسی ایدۀ خودش را با شما در میان نمی‌گذاره. اما اگر به دنبال ایدۀ عمومی که جواب هم می‌دهد هستید، همان گزینۀ بالا که عرض کردم مناسب است.
میشه یکم بیشتر در مورد همکاری در فروش توضیح بدید؟‌دقیقا چه کار باید بکنیم داخل این کار؟‌

* یکی از دوستان به من پیام خصوصی دادند ولی پیام خصوصی من مسدوده به علت تازه وارد بودن و نمیتونم جوابشون رو بدم.

Omnia
May 18th, 2015, 23:59
میشه یکم بیشتر در مورد همکاری در فروش توضیح بدید؟‌دقیقا چه کار باید بکنیم داخل این کار؟‌

* یکی از دوستان به من پیام خصوصی دادند ولی پیام خصوصی من مسدوده به علت تازه وارد بودن و نمیتونم جوابشون رو بدم.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26387&stc=1