PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در SubDomain

hessam1992
August 24th, 2010, 13:34
دوستان سلام

من 2 تا سوال درمورد SubDomain دارم(البته یکیش درخواسته!)

1. من یه Subdomain ساختم به نام Blog.hanoot.com (http://Blog.hanoot.com) ، الان این خالیه و یه قالب می خواستم(کسی می تونه یه قالب برای من بذاره؟)

2. حالا فرض کنید یه قالب هم روش نصب کردم ، می خواستم بدونم چگونه باید اونو مدیریت کنم ( مدیریت مطالب)

یعنی چطوری میتونم چند تا پست توش بزنم

Rezash
August 24th, 2010, 13:36
بايد يك cms نصب كنيد
مثل
joomla
wp
و...

mohsen1
August 24th, 2010, 13:39
وقتی ساب دامین درست می کنی توی فولدر روت یه فولدر جدید به اسن همون ساب دامین می سازه.
فایل های سی ام اس رو داخل اون فولدر بریز و نصبش کن.

kingoftehran
August 24th, 2010, 13:41
با سلام
یک phpnuke روی این بخش هاست (http://www.parmishost.com) نصب کنید و مدیریت آن هم آسان هست.

hessam1992
August 24th, 2010, 13:42
بايد يك cms نصب كنيد
مثل
joomla
wp
و...

خودم میتونم یا باید بدم به طراح!؟

وقتی ساب دامین درست می کنی توی فولدر روت یه فولدر جدید به اسن همون ساب دامین می سازه.
فایل های سی ام اس رو داخل اون فولدر بریز و نصبش کن.

سی ام اس مثل جوملا رو می تونم گیر بیارم یا باید بخرم!؟

Rezash
August 24th, 2010, 13:59
cms هايي كه گفتم رايگان هست
تو گوگل سرچ كنيد و از سايت هاي پشتيبان فارسي دانلود كنيد
ْآموزش هاي نصبشون هم كامل هست
و راحت خودتون ميتونيد نصب كنيد
مگر اينكه بخوايد طرح اختصاصي داشته باشيد و سفارش بديد و گرنه طرح ها و قالب هاي رايگان و زيبايي هم دارند

hessam1992
August 24th, 2010, 14:22
فقط این cms مثلا مامبو رو روی پوشه مربوط به Sub نصب کنم یا توی Public_html ؟؟؟؟

مشکلی که برای اطلاعات سایت پیش نمیاد که!؟

rn4j1m1
August 24th, 2010, 14:35
فقط این cms مثلا مامبو رو روی پوشه مربوط به Sub نصب کنم یا توی Public_html ؟؟؟؟

مشکلی که برای اطلاعات سایت پیش نمیاد که!؟

تو پوشه ی مربوط به sub دومین نصب کنید و روی یک دیتابیس جدید ، مشکلی پیش نمیاد

Rezash
August 24th, 2010, 14:35
موقع ساخت ساب دومين خودش پيش فرض يك فولدر به نام ساب دومين توي public_html ميسازه (مگر اينكه نام اون فولدر رو موقع ساخت ساب دومين عوض كرده باشيد)
بعد بايد سي ام اس رو داخل اين فولدر بريزيد

hannah
August 24th, 2010, 14:44
یه پیشنهاد بهتون میکنم اگر میخواین سایت تفریحی بسازین حتما از phpnuke که قالب های متنوع تر و گرافیکی تر رایگان داره استفاده کنید از joomla یا mambo برای سایت های شخصی یا شرکتی استفاده کنین

hessam1992
August 24th, 2010, 15:22
دوستان من الان توی این مرحله هستم

برای اینکه نصب مامبو آسان باشد، مامبو یک نصب کننده تحت وب آماده کرده است تا شما نیازی به پیکربندی مامبو به صورت دستی نداشته باشید.
برای شروع نصب شما باید مسیری را که فایل های مامبو در آن استخراج شده اند را وارد نمایید که احتمالا آدرس آن به صورت http://www.yourdomain.com/mambo می باشد.

من مامبو رو توی این شاخه Extract کردم ، حالا آدرسش جی میشه!؟(چند تا رو امتحان کردم ولی باز نکرد

/public_html/blog/mambo

rn4j1m1
August 24th, 2010, 15:49
دوستان من الان توی این مرحله هستم

برای اینکه نصب مامبو آسان باشد، مامبو یک نصب کننده تحت وب آماده کرده است تا شما نیازی به پیکربندی مامبو به صورت دستی نداشته باشید.
برای شروع نصب شما باید مسیری را که فایل های مامبو در آن استخراج شده اند را وارد نمایید که احتمالا آدرس آن به صورت http://www.yourdomain.com/mambo می باشد.

من مامبو رو توی این شاخه Extract کردم ، حالا آدرسش جی میشه!؟(چند تا رو امتحان کردم ولی باز نکرد

/public_html/blog/mambo

اگه blog پوشه مربوط به ساب دومینتون باشه به این شکل :
blog.yourdomain/mambo

در غیر این صورت :
yourdomain/blog/mambo

hessam1992
August 24th, 2010, 15:59
اگه blog پوشه مربوط به ساب دومینتون باشه به این شکل :
blog.yourdomain/mambo

در غیر این صورت :
yourdomain/blog/mambo

پوشه ی blog مربوط به سای دومین ولی فعلا که هنوز باز نمی کنه!!

امکان داره یکم زمان ببره!؟ چون دیشب هم ساب دومین رو ساختم ، هر چی باز کردم ، می زد این Page رو پیدا نمی کنه ولی امروز باز می کنه!

rn4j1m1
August 24th, 2010, 16:12

امکان داره یکم زمان ببره!؟ چون دیشب هم ساب دومین رو ساختم ، هر چی باز کردم ، می زد این Page رو پیدا نمی کنه ولی امروز باز می کنه!

مشخصات رو پ.خ کنید تابررسی کنم

hannah
August 24th, 2010, 18:15

این مشکل که شما میگین احتمالا از مرورگر و ای پی این هاست چون به احتمال زیاد قبلا چند دفعه این آدرس رو باز کردید ارور اولیه و قبل از ساخت ساب دامین رو میده ساب دامین درجا بعد از ساخت میتونین استفاده کنین

hessam1992
August 24th, 2010, 18:17
این مشکل که شما میگین احتمالا از مرورگر و ای پی این هاست چون به احتمال زیاد قبلا چند دفعه این آدرس رو باز کردید ارور اولیه و قبل از ساخت ساب دامین رو میده ساب دامین درجا بعد از ساخت میتونین استفاده کنین

مشخصات رو پ.خ کنید تابررسی کنم

همگی دستتنون درد نکنه!!!

خیلی حال دادین

درست شد!!!!!!!!!!!!

فثط توی مرحله بعد یه گزینش قرمزه از چی میتونه باشه!؟

مسیر ذخیره جلسات Not set, غیر قابل ویرایش

hannah
August 24th, 2010, 18:58
من زیاد به این وارد نیستم فکر کنم باید سطح دسترسی 777 بدی تا اطلاعات ذخیره بشه ولی 777 هم مشکل امنیتی پیش میاد اگه همین بود بعد از انجام نصب برگردون به قبلی دسترسی

hessam1992
August 24th, 2010, 19:07
من زیاد به این وارد نیستم فکر کنم باید سطح دسترسی 777 بدی تا اطلاعات ذخیره بشه ولی 777 هم مشکل امنیتی پیش میاد اگه همین بود بعد از انجام نصب برگردون به قبلی دسترسی

بدون تغییر نصب کردم و مشکلی پیش نیومد