PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در ریستور sql از طریق ssh ؟

P30Amin
May 15th, 2015, 19:40
سلام.

من یک بک آپ دارم از طرق دیگه نتونستم sql اون رو آپلود کنم.
میخام از ssh ریستور کنم.
آیا دستور زیر برای انتقال درسته ؟

mysql -u dbusername -p password username_dbname < database.sql

پنل دایرکت ادمین هستش.
الان من sql کامل دیتابیس رو در کدام مسیر باید بزارم تا sql رو برام ریستور کنه؟

فرض کنید مشخصات فرض دیتابیس من این باشه آیا متغیر هایی که باید تغییر بدم درست میگم؟

New Database: abcdl_dbtest

Username: abcdl_dbun
Password:
123456

dbusername = abcdl

password= 123456

username_dbname = abcdl_dbtest

database.sql= abcdl_dbtest.sql

nginxweb
May 15th, 2015, 19:47
درود

بله دستور صحیح میباشد فقط فایل دیتابیس باید حتما بصورت .sql باشد و اگر حجم دیتابیس هم بالاست max allow packet را در فایل کانفیگ افزایش دهید سپس import نمایید که انشالله مشکلی نباشد

P30Amin
May 15th, 2015, 19:53
درود

بله دستور صحیح میباشد فقط فایل دیتابیس باید حتما بصورت .sql باشد و اگر حجم دیتابیس هم بالاست max allow packet را در فایل کانفیگ افزایش دهید سپس import نمایید که انشالله مشکلی نباشد

اون مثالی هم که زدم درست هست و متغیر ها رو درست گفتم؟

سوال اینجاست که الان من بک بک آپ دارم و توش چند تا دیتابیس دارم. میخام اون ها رو در دیتابیس هایی که در سرور جدیدم ساختم ایمپورت کنم .
این دیتابیس ها رو در کجای پنل دایرکت ادمین باید قرار بدم تا با زدن دستور بالا ریستور و ایمپورت بشن ؟

nginxweb
May 15th, 2015, 19:56
اون مثالی هم که زدم درست هست و متغیر ها رو درست گفتم؟

سوال اینجاست که الان من بک بک آپ دارم و توش چند تا دیتابیس دارم. میخام اون ها رو در دیتابیس هایی که در سرور جدیدم ساختم ایمپورت کنم .
این دیتابیس ها رو در کجای پنل دایرکت ادمین باید قرار بدم تا با زدن دستور بالا ریستور و ایمپورت بشن ؟

دستور فوق مربوط به امکانات سیستم عامل centos می باشد و ارتباطی با کنتزل ندارد هر جایی از سرور میتوانید فایل ها را آپلود کنید مهم اینکه که مسیر را صحیح در دستور وارد نمایید

P30Amin
May 15th, 2015, 21:18
دستور فوق مربوط به امکانات سیستم عامل centos می باشد و ارتباطی با کنتزل ندارد هر جایی از سرور میتوانید فایل ها را آپلود کنید مهم اینکه که مسیر را صحیح در دستور وارد نمایید

مثلا sql رو در یوزر
abcdl و در public html ریختم.
کجای دستور و چطور باید این رو وارد کنم؟

- - - Updated - - -

با استفاده از این آموزش رفتم و پسورد رو زدم این خطا رو داد:

ERROR 2006 (HY000) at line 159: MySQL server has gone away

برای ایمپورت کردن دیتابیس در خط فرمان لینوکس از دستور زیر استفاده نمایید ، دقت نمایید اگر دیتابیس شما در فایل فشرده هست ابتدا انرا از فشرده خارج سازید mysql -u username -p -h localhost username_dbname < username_dbname.sql
راهنما

username : نام کاربری هاست
username_dbname : نام دیتابیس می باشد
username_dbname.sql : نام فایلی که قصد ایمپورت آنرا دارید

پس از اینکه enter زدید از شما پسورد را می پرسد ، پسورد هاست را وارد کنید و اینتر را بزنید ، بسته به حجم بین چند ثانیه تا چند دقیقه ممکن است به طول بیانجامد

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

behzad83
May 16th, 2015, 17:11
شما باید مقادیر max_allowed_packet و wait_timeout را در فایل my.cnf افزایش دهید. احتمالا در آدرس etc/mysql/my.cnf هستش

wait_timeout را حتما زیر 900 قرار ندهید

بعد از اون نیاز هست که سرویس mysql رو ریستارت کنید