PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی راجع به انتقال داده ها بر روی سرور جدید

the_coder
August 24th, 2010, 03:06
سلام ذوستان من یک سرور دارم که روش cirtix server نصب شده .
حالا دارم سرور رو عوض میکنم و جای دیگه میگیرم و اونجا هم می خوام cirtix نصب کنم .
راهی برای انتقال داده ها وجود داره؟؟ یعنی اطلاعات سرور قبل رو بیارم روی سرور جدید

J4vad
August 24th, 2010, 03:13
سلام ذوستان من یک سرور دارم که روش cirtix server نصب شده .
حالا دارم سرور رو عوض میکنم و جای دیگه میگیرم و اونجا هم می خوام cirtix نصب کنم .
راهی برای انتقال داده ها وجود داره؟؟ یعنی اطلاعات سرور قبل رو بیارم روی سرور جدید

اگر دو سرور از نظر سخت افزاری دقیقا مشابه هم باشند و هر دو از Citrix Xen داشته باشند بله امکان پذیر است .

موفق باشید .

the_coder
August 24th, 2010, 03:20
از نظر سخت افزاری شبیه هم نیستند یعنی در ram و cpu تفاوت دارند . هیچ راهی نیست؟

J4vad
August 24th, 2010, 03:37
از نظر سخت افزاری شبیه هم نیستند یعنی در ram و cpu تفاوت دارند . هیچ راهی نیست؟

فکر نمی کنم ، تا جایی که من اطلاع دارم باید یکی باشند می توانید تست کنید اما بنده قبلا تست کرده ام و جواب نگرفته ام ...

موفق باشید .

the_coder
August 24th, 2010, 03:42
خوب عده ای از من یوزر دارن و سرویس می گیرن با این کار که کل اطلاعاتشون از بین میره !!!!! پس باید چه کار کرد؟

the_coder
August 24th, 2010, 23:20
یعنی واقعا هیچ راهی نیست؟

vPsPersia.COM
August 25th, 2010, 01:01
خیلی سخته این طوری !

باید از هر VPS یک FULL BACKUP بگیرید ، و بعد به سرور جدید ببرید و بعد هم Restore

یعنی یک VPS که 50 گیگ هارد داره ، باید همه رو ببرید .

بهتر اینه که یک VPS در سرور جدید بسازید و بعد سیستم عامل نصب کنید و ... بعد تنها و تنها فایل هایشان رو انتقال بدید ;)

the_coder
August 25th, 2010, 01:04
بعضی از vps ها که از nttackplus استفاده میکنن چطور؟ کامل میشه از یوزرهاشون backup گرفت؟

vPsPersia.COM
August 25th, 2010, 01:16
پوشه OBDC و USERS رو ZIP کنید و یکجا نگه داری کنید ،

در سرور جدیدتان مراحل نصب و کانفیگ CHIZ PN رو انجام بدید و در نهایت این 2 فولدر رو RePlace کنید !