PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیامک های تبلیغاتی از سوی ایرانسل و 8282

مینا-صیفی
May 15th, 2015, 16:47
با سلام همانطور میدانید پیامک های تبلیغاتی خسته کرده همه ما را اما تا حدی میشه جلوش را گرفت من امروز با پشتیبانی ایرانسل 700 تماس گرفتم 2 جور بستن پیامک های تبلیغاتی را به من ارسال کرد و بنده انجام دادم درست شد میخوام برای شما که ایرانسل دارید کد ها را بزارم استفاده کنید شما هم تا 50% از این پیامک ها که از سوی شرکت ایرانسل و 8282 میاد لغو و در بلاک لیست شبکه بره بزارم .

خوب اول برای برای تبلیغاتی که از سوی ایرانسل میاید و میخواهیم به black liste شبکه بفرستیم عدد 2 را به 5005 پیامک کنید .

قدم بعد برای تبلیغات 8282 حروف STOP را به 8282 ارسال کنید و 2 تا کد میده به شما که اونم ارسال کنید

در نتیجه بسته میشود از این 2 شبکه دیگر پیامک تیلیغاتی نمیاد با تشکر

Abolijoon
May 15th, 2015, 16:49
تو نت سرچی میکردید بود نیازی به تماس با اپراتور نبود !

mhiizadi
May 15th, 2015, 16:53
با سلام همانطور میدانید پیامک های تبلیغاتی خسته کرده همه ما را اما تا حدی میشه جلوش را گرفت من امروز با پشتیبانی ایرانسل 700 تماس گرفتم 2 جور بستن پیامک های تبلیغاتی را به من ارسال کرد و بنده انجام دادم درست شد میخوام برای شما که ایرانسل دارید کد ها را بزارم استفاده کنید شما هم تا 50% از این پیامک ها که از سوی شرکت ایرانسل و 8282 میاد لغو و در بلاک لیست شبکه بره بزارم .

خوب اول برای برای تبلیغاتی که از سوی ایرانسل میاید و میخواهیم به black liste شبکه بفرستیم عدد 2 را به 5005 پیامک کنید .

قدم بعد برای تبلیغات 8282 حروف STOP را به 8282 ارسال کنید و 2 تا کد میده به شما که اونم ارسال کنید

در نتیجه بسته میشود از این 2 شبکه دیگر پیامک تیلیغاتی نمیاد با تشکر

اولین اس ام اس تبلیغاتی از یه شماره ک برام میاد بلاکش میکنم

مینا-صیفی
May 15th, 2015, 16:55
اولین اس ام اس تبلیغاتی از یه شماره ک برام میاد بلاکش میکنم

چجوری بلاک میکنید ؟

MagicVps.Com
May 15th, 2015, 17:11
چجوری بلاک میکنید ؟

از توی تنظیمات گوشی اون شماره را بلکلیست میکنند دیگه

مینا-صیفی
May 15th, 2015, 17:20
از توی تنظیمات گوشی اون شماره را بلکلیست میکنند دیگه

ماله من نداره در تنظیمات . اما با اینکه غیر فعال کردم شارژ الان زدم یک پیام اومد به این نام نمیدونم چرا این میاد *irancell*

MagicVps.Com
May 15th, 2015, 17:27
ماله من نداره در تنظیمات . اما با اینکه غیر فعال کردم شارژ الان زدم یک پیام اومد به این نام نمیدونم چرا این میاد *irancell*

با خود اپراتور ایرانسل صحبت کنید ببنید چی پاسخ میدن اونها بهتر میتونند راهنمایی کنند