PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پورت 200Mbps Guaranteed رداستیشن یا پورت معمولی هتزنر؟

mgt1234
May 15th, 2015, 15:43
سلام
یه سوال فنی داشتم که از عنوان تاپیک مشخصه
پورت معمولی هتزنر قویتر از پورت رداستیشنه؟
1Gbps Port - 200Mbps Guaranteed
این پورت رداستیشن
دیگه طولانیش نمیکنم فقط همینو میخوام بدونم چون یه سرور با این پورت داریم سرعت وحشتناکه میخوام بدونم این پورت نسبت به پورت های معمولی هتزنر چه وضعیتی داره...

OmidX
May 15th, 2015, 16:04
پورت هتزنر 200Mbps گارانتی هست ...

الان پورت شما کدوم ه ؟

1Gbps Port - 100Mbps Guaranteed (Free)
1Gbps Unmetered Port - 300Mbps Guaranteed - Level3 (AS3356) (+ £84.15 per month)

سرعت وحشتناکه یعنی چی دقیقا ؟ ، اگر مشکلی در پورت هست ، تیکت بزنید دیتاسنتر پیگیری میکنه .

emperor3508
May 15th, 2015, 16:05
هر دو 1Gbps هستند منتهی رد استیشن 200 مگابیت رو تضمین میکنه روی هر سرور

mgt1234
May 15th, 2015, 16:11
پورت هتزنر 200Mbps گارانتی هست ...

الان پورت شما کدوم ه ؟

1Gbps Port - 100Mbps Guaranteed (Free)
1Gbps Unmetered Port - 300Mbps Guaranteed - Level3 (AS3356) (+ £84.15 per month)

سرعت وحشتناکه یعنی چی دقیقا ؟ ، اگر مشکلی در پورت هست ، تیکت بزنید دیتاسنتر پیگیری میکنه .

پورت رداستیشن 200mbps گارانتیه، منظورتون همین بود؟؟
نوشتم که عزیز پورت سرور اینه :
سرعت وحشتناکه یعنی سرعت دانلود و آپلود روی سرور خیلی کنده، با کیلوبایت سر و کار داریم!

company_hosting
May 15th, 2015, 16:43
سلام
این پورت رداستیشن
دیگه طولانیش نمیکنم فقط همینو میخوام بدونم چون یه سرور با این پورت داریم سرعت وحشتناکه میخوام بدونم این پورت نسبت به پورت های معمولی هتزنر چه وضعیتی داره...

سلام
پرت 200 مگ در هر دیتاسنتری به شما 25 مگابایت دانلود و اپلود همزمان میدهد اگر هارد کشش داشته باشد

در برخی دیتاسنتر ها اروپایی و امریکایی

چند روزی هست پرت دیتاسنتر به دیتاسنتر مشکل دارند اما پرت دیتاسنتر به لوکال مشکلی ندراند

با تشکر

mhiizadi
May 15th, 2015, 16:46
سلام
این پورت رداستیشن
تایید میشه متاسفانه ؛ رد استیشن تو این یه مورد ضعیف هستش .

mgt1234
May 15th, 2015, 17:09
تایید میشه متاسفانه ؛ رد استیشن تو این یه مورد ضعیف هستش .

عجیبه آخه همیشه میگفتن رداستیشن پورت قوی ای داره و قابل قیاس با هتزنر نیست هم از نظر پورت و هم از نظر سخت افزار!!

s0NY
May 15th, 2015, 17:31
رداستیشن

MagicVps.Com
May 15th, 2015, 18:39
عجیبه آخه همیشه میگفتن رداستیشن پورت قوی ای داره و قابل قیاس با هتزنر نیست هم از نظر پورت و هم از نظر سخت افزار!!

دوست عزیز کاری به اسم دیتا سنتر ندارم که الان بحث بخواد بشه ولی وقتی هر دیتا سنتری میگه 1Gbps Port - 200Mbps Guaranteed یعنی تا سرعت 25 نحایت 30 مگ گارنتی هست و نمیشه انتظار بیشتری داشت حالا ممکنه بعضی وقتها بیشتر بشه سرعت ولی خودشن دارن میگن تا 200Mbps گارنتی هست و خلاص
حالا میخواد دیتا سنتر امریکا باشه اروپا باشه افریقا باشه
هستند دیتا سنترهای دیگری که دارن 500Mbps Guaranteed bandwidth گارنتی میدن یعنی حدود 50 تا 60 مگ گارنتی اگر دنبال سرور با پورت بیشتر و قوی تر هستید

نتیجه کلی اینکه وقتی یک دیتا سنتر اعلام میکنه فلان قدر بصورت گارانتی هست نباید انتظار عدد بیشتری داشت

پینوشت: بنده فروشنده سرور اختصاصی نیستم فقط جهت اطلاع این موارد گفتم

OmidX
May 15th, 2015, 21:01
پورت رداستیشن 200mbps گارانتیه، منظورتون همین بود؟؟
نوشتم که عزیز پورت سرور اینه :
سرعت وحشتناکه یعنی سرعت دانلود و آپلود روی سرور خیلی کنده، با کیلوبایت سر و کار داریم!

یکبار دیگه پست قبلی من رو بخونید ، من عرض کردم : " پورت هتزنر 200Mbps گارانتی هست ... "

پورت رد استیشن در حالت Free در حال حاضر ، 100Mbps گارانتی هست ...

سرور مبدا ک ازش دانلود میکنید کجاست ؟ ب دیتاسنتر تیکت زدید سر این مورد ؟

007
May 15th, 2015, 21:15
سلام دراین حالت هتزنر بهتر است ارادت

taha_2011
May 15th, 2015, 21:27
100% پورت هتزنر قوی تر از رداستیشن می باشد.
پورت معمولی رداستیشن از پورت نرمال هتزنر ضعیف تر هست(طبق تجربه)

- - - Updated - - -

از نظر سخت افزار سرور های سری جدید رداستیشن خیالتون راحت باشه که از سخت افزار نو و با کیفیت استفاده شده ;)

company_hosting
May 16th, 2015, 02:07
دوست عزیز کاری به اسم دیتا سنتر ندارم که الان بحث بخواد بشه ولی وقتی هر دیتا سنتری میگه 1Gbps Port - 200Mbps Guaranteed یعنی تا سرعت 25 نحایت 30 مگ گارنتی هست و نمیشه انتظار بیشتری داشت حالا ممکنه بعضی وقتها بیشتر بشه سرعت ولی خودشن دارن میگن تا 200Mbps گارنتی هست و خلاص
هستند دیتا سنترهای دیگری که دارن 500Mbps Guaranteed bandwidth گارنتی میدن یعنی حدود 50 تا 60 مگ گارنتی اگر دنبال سرور با پورت بیشتر و قوی تر هستید

نتیجه کلی اینکه وقتی یک دیتا سنتر اعلام میکنه فلان قدر بصورت گارانتی هست نباید انتظار عدد بیشتری داشت

پیرو این صحبت

شما در دیتاسنتر هتزنر ( دوستانی که میگن قویتر هست ) این معنی قوی تر یعنی چی ؟!! پرت1 گیگ یعنی 1 گیگ پرت با گارانتی 200 مگابیت یعنی 25 مگابایت سرعت دانلود حداقل حالا این چطوری قویتر هست من نمیدونم شما چطوری محاسبه میکنید :ِدی

تجربه 5 ساله

هتزنر ممکنه سرعت دانلودش بیشتر باشه و این به این دلیل هست که ترافیک محدود میده و در توضیحاتش نوشته شما 200 مگ گارانتی یعنی این حداقل سرعت که به شما میدهیم و حداکثر نگفته چون محدود کرده ترافیک رو 20 30 50 ترا و ...

شما با یک محاسبه در هر دیتاسنتری میزان ترافیک میتوانید بدست بیارید

در او وی اج بخش سو یو نوشته ترافیک نامحدود در نظر اول میگید عجب چیزیه.... اما گارانتیش 200 مگ و تحت هر شرایطی و در ماه میتوانید حدود 66 -68 ترا مصرف کنید (حداقلش) در بخش سویو استارت و اما در خود او وی اچ

این قسمت کامل توضیح داده

ترافیک نامحدود روی 500 مگ گارانتی و نوشته بروستش مثلا روی بعضی سرور ها تا 3 گیگ و ...

ممکنه ترافیک تا 200 ترا هم برسه و ....

با تشکر

mgt1234
May 16th, 2015, 11:43

ما انتظار بیشتری نسبت به توان سرور نداریم عزیز مشکل ما اینه که همونطور که گفتم با "کیلوبایت" سر و کار داریم!!
مثلا از توی سرور بخواییم چیزی دانلود کنیم سرعت دانلود به 1 مگ هم نمیرسه!
سرعت آپلودم همینطور!
بهرحال ممنون از پاسخگویی شما و سایر دوستان ;)

MagicVps.Com
May 16th, 2015, 23:42
ما انتظار بیشتری نسبت به توان سرور نداریم عزیز مشکل ما اینه که همونطور که گفتم با "کیلوبایت" سر و کار داریم!!
مثلا از توی سرور بخواییم چیزی دانلود کنیم سرعت دانلود به 1 مگ هم نمیرسه!
سرعت آپلودم همینطور!
بهرحال ممنون از پاسخگویی شما و سایر دوستان ;)

اگراین مورد هست که در کل 3تا حالت داره
1- اشکال ممکنه داشته باشه سخت افزار که شامل کارت شبکه هارد و .... میشه این مورد تیکت میزنید دیتا سنتر و مطرح میکنید برسی میکنند
2-اگر مجازی ساز روش نصب هست ممکنه وی پی اس و یا وی پی اس هایی ممکنه 2 یا 3 در حال اشغال کردن پورت میباشند که میتونید کل سرورها را خاموش کنید و یکی جدید بسازید و روی اون تست کنید بنبدی اگر سرعت خوب شد که مشخص هست چی بوده قضیه اگر دیدین مشکل باز هست برای این مورد هم تیکت میزنید دیتا سنتر و اعلام میکنید که این پورت این مشکل داره و برسی میکنند
قعطعا جواب خواهید گرفت
3- ممکنه روی سرورتون دی د داس باشه

sssoheil
May 17th, 2015, 01:20
سلام

از کجا به سرور دانلود و آپلود میکنید؟ از کدام سرورها و دیتا سنتر ها؟

mgt1234
May 17th, 2015, 01:25
ما آخر نفهمیدیم روی سرور دانلودم دیداس انجام میشه یا خیر! یه سریا میگن دیداس فقط رو هاست میزبانی انجام میشه!
از کجا میشه فهمید الان سرور زیر حمله هست یا خیر؟
والا وضعیتش اصلا طبیعی نیست!

sssoheil
May 17th, 2015, 01:26
در صورت تمایل پاسخ پست بنده را بدهید و با بنده در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنم.

mgt1234
May 17th, 2015, 01:29
از دیتاسنتر انگلیس به انگلیس!
اصلا وضع خیلی خرابتر از این حرفاس ببینید ما الان روی این سرور سه تا وی پی اس داریم.
اوضاع جوریه که حتی وقتی میخواییم بین همین سه تا وی پی اس هم فایل منتقل کنیم سرعت از 1 مگ بالاتر نمیره!

sssoheil
May 17th, 2015, 01:32
سیستم عامل این سرور و سیستم عامل وی پی اس ها چیست؟

taha_2011
May 17th, 2015, 01:33
از دیتاسنتر انگلیس به انگلیس!
اصلا وضع خیلی خرابتر از این حرفاس ببینید ما الان روی این سرور سه تا وی پی اس داریم.
اوضاع جوریه که حتی وقتی میخواییم بین همین سه تا وی پی اس هم فایل منتقل کنیم سرعت از 1 مگ بالاتر نمیره!
چند احتمال وجود داره که طبق تجربه بنده در رداستین زیاد رخ داده:
1- اگر از رید کنترل سخت افزاری استفاده می کنید مشکل می تونه از همین باشه.
2- مشکل میتونه از پورت باشه و با مکاتبه با دیتاسنتر در اکثر مواقع حل میشود.
3- ممکنه در وی ام ور i/o لیمیت باشه...

پیشنهاد می کنم این مورد رو با دیتاسنتر هماهنگ کنید.

موفق باشید.

mgt1234
May 17th, 2015, 01:34
سیستم عامل این سرور و سیستم عامل وی پی اس ها چیست؟
vMware & Windows 2008

sssoheil
May 17th, 2015, 01:37
اسکرین شات از دسکتاپ این 3 ویندوز برای بنده ارسال کنید.لزومی ندارد اسکرین شات واضح باشد مسائلی را که نمیخواهید دیده شود مات یا پاک کنید.

mgt1234
May 17th, 2015, 01:39
اسکرین شات از دسکتاپ این 3 ویندوز برای بنده ارسال کنید.لزومی ندارد اسکرین شات واضح باشد مسائلی را که نمیخواهید دیده شود مات یا پاک کنید.
چشم عزیز، فردا براتون میفرستم حتماً
الان با گوشیَم ;)

sssoheil
May 17th, 2015, 01:42
موردی هست که به پورت مربوط میشه و در اسکرین شات ها احتمالا بتوانم این مورد را بررسی کنم اگر صحیح بود کاملا برای شما شرح خواهم داد.اگر مورد چیزی که فکر میکنم نباشد انشا الله با همکاری بیشتر شما علت اصلی موضوع را پیدا خواهیم کرد.با مقایسه پورت با دیتا سنتر های دیگر به نتیجه نخواهید رسید پس زیاد خودتان را سر در گم و اذیت نکنید.

babelirani
May 17th, 2015, 02:15
پیرو این صحبت

شما در دیتاسنتر هتزنر ( دوستانی که میگن قویتر هست ) این معنی قوی تر یعنی چی ؟!! پرت1 گیگ یعنی 1 گیگ پرت با گارانتی 200 مگابیت یعنی 25 مگابایت سرعت دانلود حداقل حالا این چطوری قویتر هست من نمیدونم شما چطوری محاسبه میکنید :ِدی

تجربه 5 ساله

هتزنر ممکنه سرعت دانلودش بیشتر باشه و این به این دلیل هست که ترافیک محدود میده و در توضیحاتش نوشته شما 200 مگ گارانتی یعنی این حداقل سرعت که به شما میدهیم و حداکثر نگفته چون محدود کرده ترافیک رو 20 30 50 ترا و ...

شما با یک محاسبه در هر دیتاسنتری میزان ترافیک میتوانید بدست بیارید

در او وی اج بخش سو یو نوشته ترافیک نامحدود در نظر اول میگید عجب چیزیه.... اما گارانتیش 200 مگ و تحت هر شرایطی و در ماه میتوانید حدود 66 -68 ترا مصرف کنید (حداقلش) در بخش سویو استارت و اما در خود او وی اچ

این قسمت کامل توضیح داده

ترافیک نامحدود روی 500 مگ گارانتی و نوشته بروستش مثلا روی بعضی سرور ها تا 3 گیگ و ...

ممکنه ترافیک تا 200 ترا هم برسه و ....

با تشکر
سلام

ببخشید پیرو پستی که دادید خوب خواستم چند مورد رو متذکر بشم

در مورد سرور های دیتاسنتر رداستیشن متاسفانه با تجربه شخصی در اوایل به شدت عالی رفتار میکنن حتی شده سرور با گارانتی 200 مگ گرفتیم در اوایل تا 100 مگ هم دانلود داشتیم ولی جالبه وقتی کمی بیشتر از چیزی که میخواید دانلود میکنید به صورت پلکانی سرعت دانلود رو کم و به گارانتی که میخواید میرسونند جالبه در بعضی موارد حتی شده پورت به شدت افتضاح شده به صورتی که 1 هفته مشغول بررسی پرت بودیم

در هر صورت عزیز بنده نمیگم نامحدود گفتن یک دیتاسنتر خوب هستش یا بد ولی وقتی گفته میشه مثلا 10 ترابایت دانلود با فلان پرت بنده ی خریدار با خودم براورد میکنم که چجوری از این میزان استفاده کنم به عنوان مثال بنده الان برای یکی از وبسایت ها دانلود پورت 1 گیگ کامل گرفتیم 10 ترابایت هم پهنای باند گرفتم ولی تا حالا نشده از این پورت زیر 100 مگ دانلود کنیم

حرفم من اینه وقتی دیتاسنتر روی چیزی مانور میده باید فکر همه چیزو بکنه و فکر کاربر هم باشه که به امید همین نامحدود بودن سمت دیتاسنتر میره نه اینکه مثل ما روی یک سرور در 6 ماه سه بار مشکل پورت داشتیم و هرکدوم هم حداقل 5 روز درگیر بودیم تا حل شد

موفق باشید

behzad83
May 17th, 2015, 09:53
شما اول این موضوع رو با پشتیبانی رد استیشن باید مطرح کنین، بعد اگر بابررسی اونها مطمئن شدید مشکل از سمت سخت افزار یا پورتتون نیست، مشکلو بصورت دقیق اینجا مطرح کنید تا دوستان کمکتون کنن.