PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ریموت به ویندوز سرور 2008

jamelebrons
May 15th, 2015, 15:24
سلام .
چند روزیه که من مشکل دارم در وصل شدن به سرور از طریق remote desktop connection و روی configuring remote session باقی میمونه ! البته بعد از 1 ساعت تلاش وصل میشه برای مدتی دوباره همین مشکل .

سرور و کامپیوتر خودمو ریست هم کردم مشکل حل نشده است .

ممنون میشم برای هر راه حلی

TN Projects
May 15th, 2015, 15:30
با درود و احترام.
این مشکل معمولا دو ریشه داره :
مورد نخست از سرور (مثلا تعداد کانکشنها یا حملات دیدیداس و... به سرور بالا باشه یا...) این مورد رو از مدیر سرورتون جویا بشید
مورد دوم هم بخاطر نوسانات اینترنتتون میتونه باشه که اگر زیاد به این مسائل آشنایی ندارید میتونید با سرور دیگه امتحان کنید اگر این مشکل وجود نداشت به احتمال بسیار قوی مشکل از مورد نخسته.
پیروزباشید.

jamelebrons
May 15th, 2015, 15:36
با درود و احترام.
این مشکل معمولا دو ریشه داره :
مورد نخست از سرور (مثلا تعداد کانکشنها یا حملات دیدیداس و... به سرور بالا باشه یا...) این مورد رو از مدیر سرورتون جویا بشید
مورد دوم هم بخاطر نوسانات اینترنتتون میتونه باشه که اگر زیاد به این مسائل آشنایی ندارید میتونید با سرور دیگه امتحان کنید اگر این مشکل وجود نداشت به احتمال بسیار قوی مشکل از مورد نخسته.
پیروزباشید.

خیلی ممنونم از شما به خاطر جواب سریعتون .
سرور دیگه ندارم که تست کنم :( ولی الان به طور اتفاقی با یک v**P**n امتحان کردم وصل شد . امکان داره اشکال از ISP باشه ؟ و اگر بله راه حل چیه به جز روش تغییر آیپی

007
May 15th, 2015, 16:13
سلام به احتمال زیاد اینترنتتون مشکل داره ارادت^
از مکانی که اینترنت دیگه داره خونه دوست اشنایی چک کنین

TN Projects
May 15th, 2015, 21:19
خیلی ممنونم از شما به خاطر جواب سریعتون .
سرور دیگه ندارم که تست کنم :( ولی الان به طور اتفاقی با یک v**P**n امتحان کردم وصل شد . امکان داره اشکال از ISP باشه ؟ و اگر بله راه حل چیه به جز روش تغییر آیپی
بله خواستم این مورد رو هم اضافه کنم(ویــ پیـــ ان) اما مدیریت متاسفانه گاهی بیش از حد گیر میدن.
اگر موردی که فرمودین بخوبی متصل میشید همون مشکل مورد دوم هست یعنی مشکل از isp ...
تا حد ممکن سعی کنید از مواردی مثل کریو یا... که شخصی روی سرورتون کانفیگ کنید و با استفاده از اون متصل شید این ای پی های داخلی از یک اتصال استاندارد استفاده نمیکنند.

clack
May 18th, 2015, 00:34
فایروال تو شما OFF کن یا آنتی ویروست رو ... نباید دیگه مشکلی باشه .

اگر بازم نشد و با مورد اسمشو نبر :) فقط کانکت شدی یک tracert از ای.پی سرور مجازیت داخل سیستم خودت بگیر و عکس اون رو برای پشتیبان بفرست تا خودش پیگیر شه .

bakuryu
May 19th, 2015, 09:55
عزیز احتمال داره مدیریت آیپی رو بسته
بنده هم این مشکلو داشتم و از آی پی بود

behzad83
May 19th, 2015, 18:22
Dnsهای مودمتونُ تغییر بدید و مودمُ خاموش روشن کنید، درست میشه

jamelebrons
May 20th, 2015, 11:43
خیلی ممنونم از راهنماییاتون .
خود به خود درست شد مشکل مطمئنم از سمت isp بود الان اوکی شده دیگه .

behzad83
May 20th, 2015, 16:25
هر موقع به این مشکل برخورد میکنید. مودمتونُ 5-6 دقیقه خاموش کنید و دوباره روشن کنید تا ip که از سرور isp میگیرید عوض بشه، درست میشه.