PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه کار با سایت های کلیکی

shazo
May 15th, 2015, 10:47
سلام دوستان خسته نباشید

کسی اینجا تجربه کار با سایت های کلیکی رو داره ؟

از این دست سایت هایی که روی بنر و بلیغات کلیک می کنیم و.... هم نوع ایرانی و هم نوع خارجی

hamra
May 15th, 2015, 11:01
بلی / سوالاتتون رو بفرمایید . بنده ایرانی ها رو تجربه دارم .
خارجی ها هم فرقی با ایرانی ها ندارند .

shazo
May 15th, 2015, 11:02
بگید چه طوریه ؟ بهرین سایت ها کدوم هستن ؟ واقعا تصویه دارن ؟

kamrava
May 15th, 2015, 11:06
چندتا از دوستام توی سایت های کلیکی ایرانی معروف کار کردن ولی بهشون هیچ پولی ندادن!! بیشترشون کلاه بردارن.

یا مثلا ممکنه به 10 تا کاربر پول بدن به 20 تا کاربر ندن!

shazo
May 15th, 2015, 11:07
یعنی واقعا درامدی نیست ؟؟ بعضیاشون ای نماد دارن

ms96
May 15th, 2015, 11:08
Anetwork و Dabi و راست کلیک هر سه تاشون پرداختی دارن.ولی شمارش هاشون یه مقداری ...

راست کلیک که برخی مواقع اصلا آگهی واسه نمایش هم نداره.

hamra
May 15th, 2015, 11:13
نمونه های مختلف کلیکی هست حالا نمیدونم شما کدوم مد نظرتونه !
ولی همشون وقت تلف کردنه
کلا سمتشون نرید .
به چندین دلیل :
1 . سیستم های اینچنینی اصلا مشتری واقعی ندارند (مثلا شرکت های خوب بهشون تبلیغات نمیدن حتی اگر رنک 1 ایران رو هم داشته باشند ! چون سایتشون بازدیداش هر روز تکراریه و در واقع فقط من و شما و یهه عده دیگه هر روز همون آگهی ها رو میبینیم و برای آگهی دهنده هیچ سودی نداره / زیرا که بیننده ها تکراری هستند و بیننده ها هدفشون پول دراوردن هست و خریدار محصولاتشون نیستند و...)
2 . اینگونه سیستم ها بعلت اینکه سود ده هستند در نهایت ضرر میکنند و همیشه ورشکست میشن / نمونه های بزرگ ایرانیش همون تئو باکس بود که بعد از چند سال همین یک سال پیش بود فکر کنم کلا فروخت و نفر بعدی که خریدارش بود کلاهبردار از آب در اومد و کلا سایت رفت و الان نمیدونم دیگه در چه حالیه . دیگر فکر بقیه سایت های نامعتبر هم که میدونید ...
3 . نمونه های خارجی مثل نئو باکس خوب هستند / چون به هر حال خارج از کشور مردم جنبه دار تر هستند و توی نت دارن تجارت میکنن / اما ایران توی نت نمیدونن باید چه کنند.
4 . مدیر اکثر این سایت ها کودک هستند ! 18 تا 23 سال هستند که هیچ سرمایه ای هم برای شروع کار ندارند و نهایتا ورزشکست میشن .
و
:
:
:
:
خیلی موارد هست که اگه بخوایم بهش بپردازیم 10 سال طول میکشه / مثلا اینکه طی 2 سال پیش که اوج کار اینکونه سایت ها توی ایران بود خب کلی کلاهبرداری از مردم شد (چون مردم نمیدونستند چی به چیه و بعد هم قربانی ها به فتا شکایت کردند و فتا هم گفت ما نمیتونیم کاری کنیم و ...)
و خیلی حرف های دیگه /
در کل سمت این نمونه های ایرانی نرید / سمت نمونه های خارجی هم نرید بهتره .

shazo
May 15th, 2015, 11:14
سایت ایرانی کدوم معروف تره و قیمت خوبی میده ؟ من شنیدم یکی از سایت ها برای هر کلیک روی بنر 20 تومن میده

ms96
May 15th, 2015, 11:23
من فکر کردم منظورتون تبلیغات کلیکی هست.

فعالیت در سایت های PPC زیاد توصیه نمیشه! عموما کسی نتونسته برداشت کنه :دی یا طرف کلاهبرداری کرده زودتر از به حد نساب رسیدن فرارکرده یا واریزی انجام نشده

واسه سایت های خارجی حتما Review هاشون رو مطالعه داشته باشید

shazo
May 15th, 2015, 11:26
سایت های ppc چی هست ؟ الان دارم با یه سایت کار می کنم

http://richgoptr.com

دوستان کسی تجربه داره ؟

noa_takotnaha
May 20th, 2015, 00:33
اگه منظورتون ppc هست.
با ایرانی ها کار نکردم ولی از سایت های خارجی برداشت داشتم.
درسته بیشتر این سایت ها کلاهبرداری می کنن ولی کلی سایت هم هستن که درست کار می کنن. یه کم سرچ کنید سایت های باسابقه زیاد پیدا می کنید.
البته در کل این روش کسب درآمد رو توصیه نمی کنم. مگه اینکه بتونید زیرمجموعه جمع کنید.