PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا تبلیغ در گوگل تاثثیری داره واقعا؟؟؟

hostfire
May 15th, 2015, 09:38
سلام
میخواستم بدونم تبلیغ تو گوگل واقعا تاثییری داره؟
ما 100 $ تبلیغ بخریم حدود 10000 آی پی ورودی میده ، چند تا ازین 10000 تا ایرانی هستند و خرید دارن؟(میدونم سوال کلیه ولی میخوام درصد تایید بودنشو بدونم)

از طرفی فرق این کار با سئو کردن چیه؟ ادم کلی هزینه کنه صفحه اول گوگل باشه؟؟؟ خب 100 دلار میدی 10000 تا ای پی برات میاره دیگه !
یه سوال دیگم این که این 10000 ای پی ای که میاره تو رنک و اینجور داستانای سایت هم تاثیری داره؟؟؟یعنی امکان داره بعد از تموم شدن اون 10000 تا ای پی بازدید سایت باز بالا بمونه؟؟؟

morgoet
May 15th, 2015, 09:42
با عرض سلام و صبح بخیر
خیر به نظر بنده هیچ تاثیری ندارد - ما انجام دادیم و هیچ نتیجه ای دریافت نکردیم

SamaN DL
May 15th, 2015, 10:00
درود

به نظر بنده همین هزینه رو در شبکه a network بکنید!
بازده بیشتری خواهد داشت!

متاسفانه برای گوگل باید هزینه بیشتر از 100 دلار در نظر بگیرید تا بتونه بازده خوبی داشته باشه!

hostfire
May 15th, 2015, 10:15
با عرض سلام و صبح بخیر
خیر به نظر بنده هیچ تاثیری ندارد - ما انجام دادیم و هیچ نتیجه ای دریافت نکردیم

جدی تاثییری نداره؟؟؟؟؟یعنی ورودی منجر به خرید نداشتید اصلا؟؟؟؟

درود

به نظر بنده همین هزینه رو در شبکه a network بکنید!
بازده بیشتری خواهد داشت!

متاسفانه برای گوگل باید هزینه بیشتر از 100 دلار در نظر بگیرید تا بتونه بازده خوبی داشته باشه!

a network تاثییری داره؟؟؟؟

rahahosting
May 15th, 2015, 10:49
کی میگه تاثیر نداره؟ بنده 8 سال هست دارم این کار رو میکنم البته از زمانی ***** شده 70% تغییر کرده اما هنوز 30% تاثیر داره خودم تست کردم

SamaN DL
May 15th, 2015, 11:40
a network تاثییری داره؟؟؟؟

دوست من, قطعا نسبت به گوگل تاثیرش بیشتره!

تمام این موراد هم بستگی به کالای که میخوایید بفروشید داره! شاید تو گوگل بتونید بهترین بازده رو داشته باشید!

باید با ی نفر که تو این کار هست مشورت کنید! فکر کنم ی نفر تو همین انجمن بود تو این کار حرفه داشت.

morgoet
May 15th, 2015, 11:48
حتی منجر به ثبت نام هم نشده
لینک فوروارد گوگل هم فیلtr هست و کاربران فقط با آیپی خارجی دسترسی به سایت دارند

mchteh
May 15th, 2015, 13:13
سلام
میخواستم بدونم تبلیغ تو گوگل واقعا تاثییری داره؟
ما 100 $ تبلیغ بخریم حدود 10000 آی پی ورودی میده ، چند تا ازین 10000 تا ایرانی هستند و خرید دارن؟(میدونم سوال کلیه ولی میخوام درصد تایید بودنشو بدونم)

از طرفی فرق این کار با سئو کردن چیه؟ ادم کلی هزینه کنه صفحه اول گوگل باشه؟؟؟ خب 100 دلار میدی 10000 تا ای پی برات میاره دیگه !
یه سوال دیگم این که این 10000 ای پی ای که میاره تو رنک و اینجور داستانای سایت هم تاثیری داره؟؟؟یعنی امکان داره بعد از تموم شدن اون 10000 تا ای پی بازدید سایت باز بالا بمونه؟؟؟

هیچ تاثیری نداره
تازه چون لینک *****ه کاربرا با ای پی ایرانی نمیتونند وارد بشن
2-انتوورک هم هیچ تاثیری نداره وفقط داره پول بالا میکشه یه اماربگیرید ببینید چقد از انتورک شکایت شده هم بخاطر پرداخت نکردن حساب کاربرا هم به دلیل تقلب در نمایش تبلیغات

3-بهترین کار همیشه سئو بوده.البته سئوواقعی
شماتو سئو یبار سئو میکنی و حدااقلش تو بدترین شرایط6ماه الی1یکسال تو گوگل اولید و این میشه گفت بهترین تبلیغه ازنظر من

hamra
May 15th, 2015, 13:16
ای پی های ایران ***** هستند که ! برای اون تبلیغات گوگل / پس فایده ای نداره .
بهترین کار تبلیغاتی اینکه بازاریاب جذب کنید / بعد اون طرف بشینه سایت های بزرگ رو براتون جذب کنه . حالا با ترفند های خاصی / حالا مثلا یه کاری کنید که هزینه های اون سایت های بزرگ بیاد پایین تا جذبتون بشن و اگر شرکت باشید و سرویس دهی خوبی داشته باشید سایت های بزرگ هم به خوبی میتونین جذب کنین .

mersad-mr
May 15th, 2015, 15:13
ای پی های ایران از گوگل باز شده !!!
من الان امتحان کردم و کامل باز میشن سایت ها بدون ..... شکن و .....