PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ویژگی‌ها و نسخه‌های جدید ویندوز10

SamaN DL
May 15th, 2015, 08:52
روز گذشته شرکت مایکروسافت به‌طور رسمی از تمامی نسخه‌های «ویندوز 10» رونمایی کرد؛ هرچند زمان دقیق عرضه‌ی هیچ‌کدام از این نسخه‌ها هنوز اعلام نشده است. یکی از این نسخه‌ها که به شکل خاص برای کاربران معمولی‌تر و خانگی طراحی شده «ویندوز 10 نسخه‌ی خانگی» نام دارد؛ از ویژگی‌های بارز این نسخه می‌توان توجه ویژه به نیازهای کاربران اشاره کرد. این نسخه تمام ویژگی‌های اصلی ویندوز 10 را خواهد داشت که شامل مرورگر «اج» (Edge)، قابلیت تشخیص چهره، و برنامه‌های جهانی و کاربردی خواهد بود. این نسخه از ویندوز قرار است برای اکثر رایانه‌های شخصی خانگی و لپ‌تاپ‌هایی که برای مصارف شخصی از آن‌ها استفاده می‌شود، عرضه شود.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26360&stc=1

مایکروسافت در کنار نسخه‌ی خانگی، نسخه‌ی «حرفه‌ای» (Pro) را هم مثل ویندوزهای قبلی درنظر گرفته است. نسخه‌ی حرفه‌ای به ابزار ویژه‌ای که برای سازوکار فعالیت‌های تجاری و اقتصادی مناسب است مجهز خواهد بود و هم‌چنین مایکروسافت با بروزرسان‌های متعدد آن را برای مصارف حرفه‌ای به‌سازی خواهد کرد.
علاوه بر این‌ها مایکروسافت نام «ویندوزفون» را که در گوشی‌ها، تبلت‌ها و ایکس‌باکس وان به کار رفته، رسما به «ویندوز موبایل» تغییرداده است. ویندوز موبایل از گوشی‌ها و تبلت‌های کوچک (کم‌تر از 8اینچ) پشتیبانی خواهد کرد و رابط کاربری آن هم مشابه ویندوزفون خواهد بود.
از جمله دیگر نسخه‌ها و ویژگی‌هایی که به ویندوز 10 اضافه خواهند شد می‌توان به «ویندوز10 سرمایه‌گذاری» (Windows 10 Enterprise)، «ویندوز 10 آموزش» و Windows 10 IoT Core اشاره کرد. هم‌چنین این ویندوز جدید قابلیت‌های پیشرفته‌ی مدیریت و امنیت را در اختیار شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران قرار خواهد داد.

منبع (http://www.theverge.com/2015/5/13/8599841/windows-10-home-mobile-pro-editions)

Meistero
May 16th, 2015, 02:54
Enterprise اینجا معنای سرمایه گذاری نمیده و بهتری تجاری یا شرکتی معناش کرد!

اون " بندر پهلوی " رو هم خوب اومدی!...آورین :)

SamaN DL
May 16th, 2015, 11:52
Enterprise اینجا معنای سرمایه گذاری نمیده و بهتری تجاری یا شرکتی معناش کرد!

اون " بندر پهلوی " رو هم خوب اومدی!...آورین :)

آورین! الان که بن بشیم :v

metalancerx
May 18th, 2015, 22:17
هر وقت بیاد سریع این ویندوز 8.1 رو بر می دارم از سیستمم و نسخه 10 . واقعا با این نسخه 8 مزخرفه و نسخه 7 بیشتر کاربر پسند هست

SamaN DL
May 18th, 2015, 22:20
هر وقت بیاد سریع این ویندوز 8.1 رو بر می دارم از سیستمم و نسخه 10 . واقعا با این نسخه 8 مزخرفه و نسخه 7 بیشتر کاربر پسند هست

ب هر حال ویتدوز فقط در نسخه 7 توانست کاربر جذب کنه! امید واریم تو این نسخه حداقل موفق باشه...

خیلی ها بخاطر ویندوز 8 به اوبونتو کوچ کردن!

مینا-صیفی
May 18th, 2015, 23:06
اره واقعا این ویندوز 8 اشغال هست و به نظرم کاربرای کمی استفاده میکنند بیشترین % ویندوز 7 داره و کامل . بدونه مشکل هست. و بعد هم xp حالا ویندوز 10 بیاد کامل یکم بگذره مشکلاتش حل بشه من هم از 7 به ویندوز 10 انتقال میدم فعلا در سایت ها دیدم و کسانی نصب کردند گفتند کلی مشکل داره و همش داره اپدیت میده رو ویندوز 10 ماکروسافت بگذره حالا نسخه اصلی نهایی اثبات شده بیاد به بازار ببینیم چطور هست انشالاه که خوب باشه با تشکر.

MersadRezvani
May 18th, 2015, 23:15
من به شخص تا الان دو نسخه نمایشی داده برای ویندوز 10 که من هر دورو استفاده کردم تو نسخه دوم که کلا نصب به اونیکی خیلی تغییراتی کرده و واقعا عالی شده
حتی فروشگاهشم باز شده
! بسیار راضی هستم

softlayer
May 19th, 2015, 00:01
ارائه دیدگاه شخصی نیاز به جمع بستن نداره
اگر شما 2 سیستم عامل ویندوز 8.1 و 7 رو باهم نصب و مقایسه ای جزئی بکنید متوجه خیلی موارد میشید که بنده توصیه میکنم حتما این کار رو انجام بدید
3 مورد اساسی در رابطه با این مواردی که عرض کردم به صورت زیر هست
1- مصرف انرژی بسیار کمتر 8.1 نسبت ویندوز 7
2- پایداری بسیار بالا 8.1 نسبت به 7
3- عمر طولانی 8.1 به طوری که اگر کلکسیونی از نرم افزار رو روی 8.1 نصب کنید درصدی به روی سرعت سیستم عامل شما تاثیر نمیگذاره که این مورد در 7 به شدت تاثیر گذاره
ویندوز 10 یک ویندوز با ساختار بسیار متفاوت هست و باید منتظر یک تغییر بزرگ در این زمینه بود