PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ایمیل نفرستادند

مینا-صیفی
May 13th, 2015, 20:26
سلام من از سیستم Virtual Freer استفاده میکنم چندین ساله که پلاگین ایمیل سندر دارم که همیشه ایمیل میفرستاد هیچی هم دست نزدم اما جدیدا ایمیل به یاهو نمیفرسته اما به جی میل میفرسته و کلا من روزی 5تا یا 10تا ایمیل خرید میشه سند میکنه مشکل چیه ؟
در سی پنل فایل منیجر سمت چپ که نوشته logs - mail - puplic html قسمت mail که میرم + میزنم تو پوشه این فایل هست به این نام 1431523129.H171589P132295.static.72.194.76.144.cli ents.your-server.de,S=4700
و داخل فایل لاگ ایمیل این نوشته در تصویر ببینید :
http://uupload.ir/files/it9h_snapshot_2015-05-13_235702.png

من ازون ایمیل اکانت اختصاصی ها ندارما فقط پلاگین ایمیل سندر دارم که در تنظیمات هم تنظیم کردم مثله قبله دست کاری هم نکردم با تشکر

yourhosting
May 13th, 2015, 20:36
از پلاگین smtp استفاده میکنید یا از تابع mail() ؟
پلاگین smtp رو نصب کنید و سپس با اکانت جیمیل / یاهو وصل کنید ببنید بازهم مشکل داره ای خیر.

مینا-صیفی
May 13th, 2015, 20:41
از پلاگین خود فریر email.php
یک سوال class phpmailer v5 هست ماله من از این ورژن جدید تر نیست مشکل از این نیست یا ربطی نداره ؟
smtp پلاگینش را فریر داره اما در تنظیماتش پورت چیزای دیگه میخواد من پورت چی بدم بهش ؟

asrhosting
May 13th, 2015, 20:59
شاید آی پی سرور تو بلاک لیست یاهو رفته .
چک کنید ببنید با اکانت ایمیل سایتتون ایمیل به یاهو می فرسته .

مینا-صیفی
May 13th, 2015, 21:03
شاید آی پی سرور تو بلاک لیست یاهو رفته .
چک کنید ببنید با اکانت ایمیل سایتتون ایمیل به یاهو می فرسته .

با جی میل ایمیل فرستادم به اون یاهو رفت .
پلاگین ایمیل سندر من فقط الان به جیمیل میفرسته ایمیل یاهو نمیفرسته احتمالا مشکل از هاست نیست ؟
چون پلاگین ایمیل smtp یک پلاگین دیگه هست نصب کردم تست کردم با اونم با یاهو نفرستاد مشکل از من و ایمیل سندرم نیست اگر بود بایستی کلا به اینم نمیفرستاد حالا با این وجود احتمال دیگه از چیه ؟ از هاست یا یاهو ؟ یا خودش درست میشه ؟

mahdiazarnia
May 13th, 2015, 21:18
مشکل از آی پی سرورتون هست به شما مربوط نمیشه

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 13:31
مشکل از آی پی سرورتون هست به شما مربوط نمیشه
من سوال کردم گفتند مشکلی از ما نیست چون ایمیل میفرسته ماله اونا که راست میگند من دیدم اما ماله منم به جیمیل میفرسته اما یاهو نه که گفت پشتیبانی هاستم که خودش درست میشه یاهو بلاک کرده نظرتون چیه هودش درست میشه ؟

- - - Updated - - -

دوستان از این چه چیزی متوجه میشید لاگ mail هست که سمت چپ سی پنل فایل منیجر هست
http://uupload.ir/files/it9h_snapshot_2015-05-13_235702.png

- - - Updated - - -

up

DCloud
May 14th, 2015, 13:59
از آی پی سرور هاستتون خیلی ایمیل به یاهو رفته برای همین موقتا بسته.
اما پیشنهاد من این هست برای افزایش میزان Delivery به Inbox به جای استفاده از PHPMail از SMTP استفاده کنید ;)

jackhaman
May 14th, 2015, 14:07
اما پیشنهاد من این هست برای افزایش میزان Delivery به Inbox به جای استفاده از PHPMail از SMTP استفاده کنید ;)
بله جناب گُردی ؛ فکره مناسبی هستش.
ولی پیشنهاد بنده اینه توسط mail tester تست کنند ایمیلشون رو .

DCloud
May 14th, 2015, 14:10
بله جناب گُردی ؛ فکره مناسبی هستش.
ولی پیشنهاد بنده اینه توسط mail tester تست کنند ایمیلشون رو .
:))
پیشنهاد خوبیه

yourhosting
May 14th, 2015, 14:30
سلام
از پلاگین smtp.php استفاده کنید.
بعد از نصب پلاگین در تنظیمات cpanel یک ایمیل بسازید و بعد از تست در بخش cpanel > Email accounts > more > configure email client پورت ها و ادرس میل سرور رو در پلاگین قرار بدید و یا میتونید از جیمیل / ایمیل برای اسرال اسفاده کنید
موفق باشید

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:14
سلام
از پلاگین smtp.php استفاده کنید.
بعد از نصب پلاگین در تنظیمات cpanel یک ایمیل بسازید و بعد از تست در بخش cpanel > Email accounts > more > configure email client پورت ها و ادرس میل سرور رو در پلاگین قرار بدید و یا میتونید از جیمیل / ایمیل برای اسرال اسفاده کنید
موفق باشید
smtp.php % class.smtp.php استفاده کردم اونم به یاهو نمیفرسته اما راجبه email accounts م نمیخوام از اون ستفاده کنم چون مشکل میدونم از من نیست احتمالا یاهو بلاک کرده و بعد درست بشه این احتمال را شما میدهید ؟

- - - Updated - - -

شما تصویر لاگ میل را دیدید این را گفتید ؟ تالا همچین چیزی را دیده اید که بعد خودش درست بشه ؟

- - - Updated - - -

SMTP.php ازم در تنظیمات پورت . میزبان ایمیل میخواد چی باید وارد کنم هاستی هم دارم این 2 تا را یا نمیدونه یا نمیده

meysam021
May 14th, 2015, 15:18
راهی جز صبر نیست ، چیزی نیست که مقصر سرویس دهنده باشه ، بعضی از سرویس دهنده های ایمیل بسیار حساس عمل میکنن و بصورت وقفه ای اجازه دریافت ایمیل رو میدن بصورتی که مثلا یبار میره یبار نمیره
ولی وقتا هم نه کلا میبنده برای مدتی

- - - Updated - - -

smtp.php % class.smtp.php استفاده کردم اونم به یاهو نمیفرسته اما راجبه email accounts م نمیخوام از اون ستفاده کنم چون مشکل میدونم از من نیست احتمالا یاهو بلاک کرده و بعد درست بشه این احتمال را شما میدهید ؟

- - - Updated - - -

شما تصویر لاگ میل را دیدید این را گفتید ؟ تالا همچین چیزی را دیده اید که بعد خودش درست بشه ؟

- - - Updated - - -

SMTP.php ازم در تنظیمات پورت . میزبان ایمیل میخواد چی باید وارد کنم هاستی هم دارم این 2 تا را یا نمیدونه یا نمیده

شما به سرویس دهندتون تیکت زدید درخواست این تنظیمات رو بدید؟

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:21
راهی جز صبر نیست ، چیزی نیست که مقصر سرویس دهنده باشه ، بعضی از سرویس دهنده های ایمیل بسیار حساس عمل میکنن و بصورت وقفه ای اجازه دریافت ایمیل رو میدن بصورتی که مثلا یبار میره یبار نمیره

سرویس دهنده مثلا این تعداد ایمیل فلان اینارو زیاد کنه حل نمیشه یا ربطی به این نداره به یاهو ربط داره ؟ شاید ای پی سرور را یاهو بلاک کرده ؟ که جیمیل بلاک نکرده ؟ رپلاگین smtp.php ایمیل سندر هست اینو هم دارم در تنظیمات پورت و میزبان ایمیل میخاد چی باید وارد کنم ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

شما به سرویس دهندتون تیکت زدید درخواست این تنظیمات رو بدید؟
زدم گفتم اما نداد نمیدونم چرا گفت تصویر بفرست اما ربطی به تصویر فرستادند نداره 5.6 کادر داره که همش را پر کردم اما اون 2 کادر اینو میخواد که فکر کنم سرور هاست را باید زد که من نمیدونم باید چی زد

meysam021
May 14th, 2015, 15:22
سرویس دهنده مثلا این تعداد ایمیل فلان اینارو زیاد کنه حل نمیشه یا ربطی به این نداره به یاهو ربط داره ؟ شاید ای پی سرور را یاهو بلاک کرده ؟ که جیمیل بلاک نکرده ؟ رپلاگین smtp.php ایمیل سندر هست اینو هم دارم در تنظیمات پورت و میزبان ایمیل میخاد چی باید وارد کنم ؟

- - - Updated - - -

زدم گفتم اما نداد نمیدونم چرا گفت تصویر بفرست اما ربطی به تصویر فرستادند نداره 5.6 کادر داره که همش را پر کردم اما اون 2 کادر اینو میخواد که فکر کنم سرور هاست را باید زد که من نمیدونم باید چی زد

خانوم صیفی بهتر بود یه عکس از تنظیمات بفرستید که ببینیم
اینم اضافه کنم با smtp هم مشکل حل نمیشه ، این کار باید قبل از بروز مشکل انجام بشه

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:25
پس از اونجایی که هاست دارم تو تیکت بهشون میدم . اما یک سوال وقتی با این نفرسته پس همین مشکل با smtp هم نمیفرسته درسته ؟
و سوال بعد سایتی هست فهمید که ای پی سرور بلاک نیست در یاهو بعضی ها دارند میفهمند ازونا دارید ؟

meysam021
May 14th, 2015, 15:28
پس از اونجایی که هاست دارم تو تیکت بهشون میدم . اما یک سوال وقتی با این نفرسته پس همین مشکل با smtp هم نمیفرسته درسته ؟
و سوال بعد سایتی هست فهمید که ای پی سرور بلاک نیست در یاهو بعضی ها دارند میفهمند ازونا دارید ؟
این آی پی سایتتون :
http://www.spamhaus.org/query/ip/144.76.194.72
:-s

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:31
پس یاهو چیه مارو بلاک کرده که نمیره ؟

meysam021
May 14th, 2015, 15:34
پس یاهو چیه مارو بلاک کرده که نمیره ؟

اگه یادتون باشه دیشب هم بهتون گفتم ، یاهو ببنده خودش یهو بعد مدتی باز میکنه ، بهتره تغییراتی ایجاد نکنید.
چند وقت بود یاهو خودش به خودشم ایمیل نمیفرستاد یا میفرستاد از هر 10 تا
1 دونه میفرستاد اگر شانس میوردی

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:37
:)) جدی باشه پس الان نباید هاست های دیگه رو اون سرور به یاهو بفرستند درسته اونا هم مثله من هستند الان ؟

meysam021
May 14th, 2015, 15:41
:)) جدی باشه پس الان نباید هاست های دیگه رو اون سرور به یاهو بفرستند درسته اونا هم مثله من هستند الان ؟

احتمالش هم هست

مینا-صیفی
May 14th, 2015, 15:42
باشه پس راهی جز صبر نیست . گر صبر کنم ز قوره حلوا سازم :)