PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سایت GTmetrix ثبات نداره ؟؟؟

Germanizer
May 13th, 2015, 19:33
سلام دوستان
من سایتم رو در سایت Gtmetrix تست کردم و سرعتشون رو امتحان کردم.
چندین بار سایتم رو بدون اعمال هیچ تغییر اندازه گرفتم، متاسفانه شاهدم که گزینه Page Load Time که مدت زمان لود شدن صفحه سایت رو نشون میده هر بار یه عدد و یه مقدار ثانیه رو نشون میده !!!
فقط هم برای سایت خودم این طور نیست. هر سایتی رو که امتحان کردم کلا گزینه Page Load Time اش ثبات نداره و هر بار یه عددی رو اعلام میکنه
آیا این سایت مشکل پیدا کرده یا جریان چیز دیگه ایه؟
بقیه گزینه های نتیجه ثابت هستند و تغییری نمی کنن و فقط همین گزینه هست که بی دلیل و بی منطق هر بار تغییر می کنه
پس ما چطور بفهمیم اگر فلان تغییر رو در سایتمون بدیم، سرعت سایتمون بیشتر میشه یا کمتر میشه ؟؟؟
لطفا با تجربه ها راهنمایی کنن
ممنون

yastheme
May 13th, 2015, 20:22
با سلام؛ شما وقتی با نرم افزار دانلود منیجر دانلود می کنید؛ سرعت دانلود ثابته یا مدام در حال بالا و پایین رفتنه؟
این هم به همین صورته؛ لود حدودی رو نشون میده؛

OmidX
May 13th, 2015, 20:23
چون هر بار از یک سرور Page Load Time اندازه گیری میشه و لوکیشن سرور ها متفاوت هست .

شما فقط ب رنک ی ک ب سایت تون میده توجه کنید ...

Germanizer
May 13th, 2015, 20:33
ممنونم ازت امید خان
منظورت از رنکی که میده چیه؟
من مثلا می خوام یه تغییری بدم و ببینم این تغییره سرعت سایتو کاهش یا افزایش میده، باید کدوم یک از اطلاعات و آمار و ارقام GTmetrix رو مد نظرم بگیرم؟

hamid53214
May 13th, 2015, 20:40
از این سایت استفاده کنید تا همزمان به وسیله سرور های مختلف تست بشه

https://www.dotcom-tools.com

taha_2011
May 13th, 2015, 21:32
این مورد بستگی به وب سرور شما هم میتونه داشته باشه و ممکنه وب سرور اون موقع بد هندل کنه که خیلی کم پیش میاد.

kool
May 13th, 2015, 21:36
من مثلا می خوام یه تغییری بدم و ببینم این تغییره سرعت سایتو کاهش یا افزایش میده، باید کدوم یک از اطلاعات و آمار و ارقام GTmetrix رو مد نظرم بگیرم؟

شما درصد ها رو افزایش بدید سرعت لود نیز افزایش پیدا میکنه.

OmidX
May 14th, 2015, 02:33
ممنونم ازت امید خان

تغییرات شما باید در جهت افزایش رنک وبسایت باشه ، اگر رنک A داشته باشید ، یعنی تا حدود زیادی وبسایت شما از نظر سرعت لود بهینه ست (البته از نظر GTmetrix)

برای مثال :

http://gtmetrix.com/reports/www.arianserver.net/lmUgN7Nj