PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره حساب پی پال

it_yashar
May 13th, 2015, 19:31
سلام دوستان
من یه حساب پی پال دارم با یه مستر کارت ورفایش کردم
حالا اون مسترکارت اکسپایر شده
میخواستم بدونم میشه از یه حساب دیگه به این حساب وجه واریز کرد؟ یا باید یه مسترکارت دیگه به حساب متصل کنم؟

OmidX
May 13th, 2015, 20:24
سلام دوستان
میخواستم بدونم میشه از یه حساب دیگه به این حساب وجه واریز کرد؟ یا باید یه مسترکارت دیگه به حساب متصل کنم؟

قبل از هر کاری حتما با استفاده از یک کارت اعتباری دیگه اقدام ب وریفای مجدد اکانت تون کنید ...

secureconfig
May 13th, 2015, 20:45
قبل از هر کاری حتما با استفاده از یک کارت اعتباری دیگه اقدام ب وریفای مجدد اکانت تون کنید ...
سلام.

بعد از اکسپایر شدن ویزا/مستر اکانت پیپال وریفای نشده میشه ؟

majidisaloo1
May 13th, 2015, 20:57
سلام دوستان

اگر حسابتان لیمیت نباشه بله میشه
برای ادامه فعالیت اول مشاهده بکنید که ایا لیمیت شده اید یا خیر
اگر لیمیت بودید خیر هیچ کاری انجام ندهید اما اگر لیمیت نبودید به پروفایل خود رفته و کارت جدید را اضافه و کارت قبلی را حذف نمایید .
با حذف شدن مستر کارت معمولا لیمیت نخواهید شد

وری فای پیپال تنها یکبار صورت میگیرد و پس از آن برای اضافه کردن کارت هم حتی وری فای کارت را نخواهد خواست اما در بعضی کشور ها گافی برای کارت هم وری فایی در نظر گرفته شده است که با پنل استیت منت کارت قابل وری فای است .