PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ساخت dns و ست domain با ان

night-sky
August 23rd, 2010, 15:55
نحوه ساخت dns و ست domain با ان اگه ممکن هست کامل توضیح بدین با شکل و پله پله 3 روزی هست به 700 تا سایت فارسی غیر فارسی رفتم همشون 1 کوچولو توضیح دادن و رفتن این طور که من دیدم مشکل عمده همه تازه کاراس

می خوام vps که الان با ip بازش میکنم با دامین باز بشه.

وقتی هاست میخری به شما dns میدن که در دامین خودت ست کنی ولی اینجا مثل اینکه باید خودت بسازی.

1 جا خواندم گفته بود باید پول بدی بخری یا از رایگانش استفاده بکنی که رایگانش نشد.

دامین من از نوع رایگان میباشد cz.cc

radium
August 23rd, 2010, 17:12
ساده و روان
شما یه دومین داری مثلا ff.com که به یه هاستی وصله :دی
حالا به ادمین هاستت بگو این subdmain مثلا qq.ff.com رو به این آی پی(آی پی vps) متصل کنه.

night-sky
August 23rd, 2010, 17:26
اگر ممکن سوال بالا را جواب بدین
من میتونم بجای dns از آدرس ip vps برای دامین استفاده کنم ولی می خوام جواب این سوال را یاد بگیرم
:دی

iNicz.Com
August 23rd, 2010, 23:09
برای هر VPS باید یک دامین اصلی وصل بشه که بقیه یوزر ها بتونند سایت هاشونو بر بروی این دامین ست کنند.و این دامنه اصلی باید براش از پنل دامین Child name با ip های سرور مجازی ساخته بشه و بعد از دایرکت ادمین این دامنه رو به عنوان دامنه اصلی (admin) قرار بگیره بعد هر دامنه ای بخوایی ادد کنی رو Vps باید dns ها ی این دامنه رو به دامنه خودشون بدن.
برای باز شدن سایت با ip باید اینجوری کنی :

ip/~user

night-sky
August 24th, 2010, 00:11
"پنل دامین Child name با ip های سرور مجازی ساخته بشه"
این نفهمیدم

aghaee
August 25th, 2010, 15:36
فرض کنیم میخوای به یه دامنه ای هاست تخصیص بدی از vps خودت، حال باید اون دامنه DNS سرور شما رو روس تنظیم کنه

اگه DNS نباشه بله می تونه آدرس ای پی سرور مجازی شما رو به جای DNS وارد کنه

با تشکر

night-sky
August 25th, 2010, 16:05
این هایی که دوستان لطف کردن و توضیح دادن را گرفتم

ولی dns چطور میشه درست کرد این را بلد نیسم.............