PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای درگاه‌های ارزی

Omnia
May 12th, 2015, 21:55
تاپیک قبلی من مربوط می‌شد به پیشنهاد ارائه درگاه ارزی و ریالی همزمان توسط سرویس دهندگان درگاه‌های پرداخت اینترنتی. اما این ایدۀ جدیدی است که به ذهنم رسیده گفتم بپرسم شاید یک سایت خارجی قبلا اون رو اجرا کرده باشه:

درگاه پرداخت ارزی که یک حساب مستر ارزی برای انواع درگاه‌های پرداخت ارزی دارد. فروشندگان کالا پس از عضویت در سیستم، خریداران رو برای پرداخت وجه کالا به حساب مستر ارزی درگاه هدایت می‌کنند. حسابی که منحصر به فرد و وریفای شده است. شرکت ارائه دهنده درگاه پس از دریافت پول در حساب خود، به درخواست واریز فروشنده پاسخ می‌دهد.

مزایای این طرح :

۱- عدم احتیاج به بازکردن حساب‌های مختلف برای فروشندگان در سیستم‌های پرداخت اینترنتی مختلف که به علت تحریم‌ها احتمال بلوکه شدن پول در آنها نیز بالاست.
۲- استفاده از یک حساب سراسری که شرکت های ارائه کننده درگاه می‌توانند از طریق مذاکره و با استفاده از وکلای مجرب در خارج از کشور، حساب مورد نظر را پشتیبانی کرده و از بلوکه شدن آن جلوگیری نمایند.
۳- قبول تمام انواع پرداخت‌های ارزی از طریق یک حساب جامع
۴- دور زدن تحریم‌ها

حالا سؤال من اینجاست که آیا مشابه این ایده در وب‌سایت‌های خارجی اجرا شده؟ دوستان اگر اطلاعی دارند ما را هم در جریان بگذارند ممنون.

mahdiazarnia
May 12th, 2015, 22:32
با سلام بله اجرا شده

Omnia
May 12th, 2015, 22:49
لطفا معرفی کنید و لینک بدید.

mahdiazarnia
May 12th, 2015, 22:50
خودمون استفاده می کنیم ، فقط درصدش بالاست
https://payeer.com/en/

Omnia
May 12th, 2015, 22:55
ممنون دنبال چنین چیزی بودم. با ایران مشکلی نداره؟

mahdiazarnia
May 12th, 2015, 23:16
ممنون دنبال چنین چیزی بودم. با ایران مشکلی نداره؟
خیر مشکلی نداره
ولی باید وریفای کنید