PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اختصاص رم خاص براي VPS Centos در مجازي ساز سيتريکس

eshghe_hack
August 23rd, 2010, 12:01
سلام

من مجازي ساز سيتريکس نصب کردم اما در موقع نصب سيستم عامل لينوکس مشکل دارم

وقتي مي خوام بهش رم بدم کمتر از 512 قبول نمي کنه

اگه کمتر از 512 بهش بديم خودش تبديل ميکنه به 512

اين مورد را با iso هاي Centos 5.4 تست کردم .. هم 32 بيت هم 64 بيت

اما در هر 2 مشکل داشت

لازمه بگم که من iso هاي ويندوز را به خوبي نصب مي کنم با رم 256

ميشه منو راهنمايي کنيد که مشکل از کجاست ؟

IranSpace
August 27th, 2010, 01:48
متاسفانه توی نسخه 6 سیتریکس این مشکل پیش آمد و حداقل رم برای هر سیستم عامل در نظر میگیره که شما با یک ترفند میتونین ازش عبور کنین به این صورت که یک OsTemaplete از نسخه های قدیمی مثلا 5.5 سیتریکس گیر بیارین و آن رو به صورت Appliance به زن سرور ایمپرت کنین(هم ویندوز هم لینوکس) بعد از ایمپورت کردنهارد vps در قسمت Storage حذف کنین و VPS به تمپلیت تبدیل کنین یا اصلا هاردشو حذف نکنین و تمپلیتش کنین و بعد هر دفعه با انتخاب تون تمپلیت وی دی اس جدید بسازین و رمشو هر مقداری که مییخواین تعیین کنید بدون اینکه مقار رمو دستکاری کنه براتون وی دی اس میسازه.

eshghe_hack
August 27th, 2010, 12:55
متاسفانه توی نسخه 6 سیتریکس این مشکل پیش آمد و حداقل رم برای هر سیستم عامل در نظر میگیره که شما با یک ترفند میتونین ازش عبور کنین به این صورت که یک OsTemaplete از نسخه های قدیمی مثلا 5.5 سیتریکس گیر بیارین و آن رو به صورت Appliance به زن سرور ایمپرت کنین(هم ویندوز هم لینوکس) بعد از ایمپورت کردنهارد vps در قسمت Storage حذف کنین و VPS به تمپلیت تبدیل کنین یا اصلا هاردشو حذف نکنین و تمپلیتش کنین و بعد هر دفعه با انتخاب تون تمپلیت وی دی اس جدید بسازین و رمشو هر مقداری که مییخواین تعیین کنید بدون اینکه مقار رمو دستکاری کنه براتون وی دی اس میسازه.

سلام

ممنون از پاسخ

اما آخه OS Tamplate 5.5 براي لينوکس از کجا گير بيارم ؟

والا اين مشکل را من با ويندوز ندارم و خودم يک ويندوز با رم 256 نصب کردم

اما لينوکس نميشه

حالا شما مي تونيد کمکم کنيد و يک OS Tmplate نسخه 5.5 با رم 256 بهم بديد ؟
ممنون

IranSpace
August 27th, 2010, 17:29
سلام

ممنون از پاسخ

اما آخه OS Tamplate 5.5 براي لينوکس از کجا گير بيارم ؟

والا اين مشکل را من با ويندوز ندارم و خودم يک ويندوز با رم 256 نصب کردم

اما لينوکس نميشه

حالا شما مي تونيد کمکم کنيد و يک OS Tmplate نسخه 5.5 با رم 256 بهم بديد ؟
ممنون

ویندوز با 256 میشه ولی اگه 128 تعریف کنی رم VPS باز به 256 تبدیلش می کنه پس template ویندوز هم نیاز داری باز. مگر اینکه ویندوزو با other install media نصب کنی این ترفند من برای vps ویندوز تست کردم و جواب میده ولی برای لینوکس تست نکردم نمیدونم کای بکنه یا نه اگه خواستی تو یاهو پی ام بده تا سر فرصت یه تمپلیت 5.5 برات به سرورت scp کنم.

fastserver.ir
August 27th, 2010, 22:38
توصیه می کنم از نسخه 5.6 به جای 6 استفاده کنی. نسخه 6 باگ های زیادی داره و هنوز آپدیت هاش نیومده!