PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کامپیوتر منو چند میخرند؟

مینا-صیفی
May 11th, 2015, 12:05
با سلام من قصد دارم و هم نیاز به مشورت شما که کسانی که اطلاعات اپدیت و دقیق دارند جواب بدند میخوام بدونم الان این مشخصات کامپیوتر پی سی من چند میخرند که میخوام لپ تاپ بخرم

مشخصات جانبی:

مانیتور LED 19 LG
اسپیکر باند و 2بلندگو ( مارک microlab )
موس و کیبورد معمولی

مشخصات فنی سخت افزاری :

رم 4گیگ ( مارک kingston )
سی پی یو ( مارک Pentium R Dual-Core E5700 @3.00GHZ 3.00GHZ )
هارد 500 گیگ SATA
پاور ( مارک Green 430W )
گرافیک 2گیگ ( مارک Nvidia Geforce GT430 )
مادربورد ( مارک gigabyte P41T-D3P )
قاب کیس ( مارک TANUS )
2 سال کار کرد داره نو خریدم 2سال پیش بنظرتون چند میخرند یا ارزش داره با تشکر

Mr.Pouria
May 11th, 2015, 12:20
من همین الان از پاساژ رضا پاسخ شمارو دارم میدم ! (بزرگ ترین بازار فروش لوازم کامپیوتر در ایران واقع در تهران - چهار راه لیعصر)

این کانفینگ رو به دوستانم نشون دادم کل سخت افزار رو باهم 200 تومن قیمت گذاشتن ! مانیتور و موس کیبرد رو هم باهم 150 تومن ...

--------------

بهتر بود نوع و دمل دقیق اسپیکر + موس + کیبرد رو بیان میرکدید ...

بر فرض مثال اسپیکر های بنده مارک کلاسیک هستن و 1 ملیون قیمت دست دوم اونهاست ! یا موس های رایزر از 300 هزار تومن نو و از 150 هزار تومن دست دوم آنها شروع میشه !

مینا-صیفی
May 11th, 2015, 12:23
من همین الان از پاساژ رضا پاسخ شمارو دارم میدم ! (بزرگ ترین بازار فروش لوازم کامپیوتر در ایران واقع در تهران - چهار راه لیعصر)

این کانفینگ رو به دوستانم نشون دادم کل سخت افزار رو باهم 200 تومن قیمت گذاشتن ! مانیتور و موس کیبرد رو هم باهم 150 تومن ...

--------------

بر فرض مثال اسپیکر های بنده مارک کلاسیک هستن و 1 ملیون قیمت دست دوم اونهاست ! یا موس های رایزر از 300 هزار تومن نو و از 150 هزار تومن دست دوم آنها شروع میشه !

موس کیبورد کلا میشه 50 تومان نو اسپیکر هم microlab هست ازون گرونا نیست . اما عزیز خیلی ارزون گفتید همین را بخواین جمع کنید 1 میلیون به بالاست قیمت بسیار مفت هست فقط 150 تومان پاور خریدم پارسال واسش LED 250 پولشه حالا کیس رو کاری نداریم :)

mha1368
May 11th, 2015, 12:25
قیمتِ مانیتور رو لطف می کنید+تصاویری از مانیتور
پیکسلِ سوخته نداره؟

مینا-صیفی
May 11th, 2015, 12:28
قیمتِ مانیتور رو لطف می کنید+تصاویری از مانیتور
پیکسلِ سوخته نداره؟

خیر کلا 1 سال کار کرده مانیتور همه چیز سالم هیچ مشکلی نداره فقط بخاطره لپ تاپ میخوام بخرم میخوام بفروشم وگرنه اصلا نمیفروختم دستم خالیه

l0ig
May 11th, 2015, 12:29

--------------

مطمئنید شما قیمت این کانفیگ رو گفتید؟!!!!!:-o
یعنی کیس ایشون کلا 200 تومان میرزه،بعد مانیتورشم با موس و کیبورد 150؟!!!!!!

mahdi-relax
May 11th, 2015, 12:36
چند وقت پیش قیمت سخت افزار های کامپیوتر گرفته بودم خیلی گرون شدن با نوجه به اینکه سیستم تون کار کرده هست شما روی 600 یا 700 حساب کنید بازم بستگی به مشتریش داره

isn
May 11th, 2015, 12:38
پیشنهاد من با توجه به وضع کنونی :

فروش = ضرر ...

babelirani
May 11th, 2015, 12:39

--------------

دوست عزیز خیلی قیمت نجومی دادید یکم جا تخفیف نداره ؟

والا من الان همین رو حاضرم 550 بخرم

GREAT
May 11th, 2015, 12:39
قیمت کامپیوتر شما حدودا 550 الی060 هست البته با تخفیف!!
ملاصدرا شیراز

مینا-صیفی
May 11th, 2015, 12:41
چند وقت پیش قیمت سخت افزار های کامپیوتر گرفته بودم خیلی گرون شدن با نوجه به اینکه سیستم تون کار کرده هست شما روی 600 یا 700 حساب کنید بازم بستگی به مشتریش داره
بین این جواب ها فقط شما نزدیک و خوب گفتید ازتون ممنون که توجه به پست کردید

- - - Updated - - -

پیشنهاد من با توجه به وضع کنونی :

فروش = ضرر ...

فروشنده همیشه ضرر میکنه طبیعی هست .

Mr.Pouria
May 11th, 2015, 12:44
مطمئنید شما قیمت این کانفیگ رو گفتید؟!!!!!:-o
یعنی کیس ایشون کلا 200 تومان میرزه،بعد مانیتورشم با موس و کیبورد 150؟!!!!!!

من چیزی بود که اونجا بهم گفتن ...

بازم بستگی به مدل دقیق داره ...

مثلا

1- هارد چه مارکی هست ؟ دور هارد در دقیقه ؟ سرعت هارد ؟

2 - کارت گرافیک به سفارش کدوم شرکت بوده است ؟! گیگابایت ؟ ایسوس ؟ Axle ؟ خود جیفورس ؟ و ...

3 - توان پاور Real هست یا Share هست ؟!

4 - مادربرد کدوم rev هست ؟! یا دقیق تر کدوم نسخه اصلاح شده هست ؟!

5 - و خیلی از موارد دیگه که میتونه باعث افزایش و کاهش قیمت بشه ...

--------------------------------

اگر شما این روز ها یه سری به پاساژ رضا بزنید تعجب میکنید !! شاید یک لحظه فک کنید همه چیز تخفیف 50 درصد خورده است !! بهترین موس ها 40 - 50 هزار تومن ! بهترین کیبرد ها تا 100 هزار تومن !! قیمت جنس ها حداقل 30 درصد کاهش پیدا کرده !! به نحوی که دوست من خودش نمیدونست بخره انبار کنه یا پولاشو قایم کنه !!

mohsen1771
May 11th, 2015, 12:46
درود،
به نظرم نفروشید خیلی بهتره، ضرر زیاد میکنید

kamrava
May 11th, 2015, 12:56
نفروشید نفروشید.

من فروختم الان پشیمونم[-( من سیستمم کمی از سیستم شما ضعیف تر بود البته باند خوبی داشت، فروختم 400.

اگر بیشتر توی خونه هستید نفروشید. یک لپ تاپ 1 میلیونی بخرید واسه کارای بیرون از خونه. سیستم توی خونه یک نعمته که وقتی فروختینش میفهمین چه گوهری بوده!:79:

دیشبم رفتم قیمت PC نو گرفتم. همون سیستم خودم گفت 1.5 تا 2 میلیون! اوخ سرم#-o

اصلا همین الانم که دارم تایپ میکنم اعصابم خورد شد. کاش نفروخته بودم...:102:

خداوکیلی یک PC خوب + یک میز و صندلی خوب + یک مانیتور بزرگ(مثلا 22 اینچ)، خیلی خیلی خیلی بهتر از لپ تاپه.... بله دوستان اشاره میکنن یکی از نعمت‌های بهشتیه:">

psfa
May 11th, 2015, 13:01

--------------

ببخشیدا ولی همین کانفیگ رو دارین دقیقا 200 میدین اگه خریدارم

Mr.Pouria
May 11th, 2015, 13:07
نفروشید نفروشید.

من فروختم الان پشیمونم[-( من سیستمم کمی از سیستم شما ضعیف تر بود البته باند خوبی داشت، فروختم 400.

اگر بیشتر توی خونه هستید نفروشید. یک لپ تاپ 1 میلیونی بخرید واسه کارای بیرون از خونه. سیستم توی خونه یک نعمته که وقتی فروختینش میفهمین چه گوهری بوده!:79:

دیشبم رفتم قیمت pc نو گرفتم. همون سیستم خودم گفت 1.5 تا 2 میلیون! اوخ سرم#-o

اصلا همین الانم که دارم تایپ میکنم اعصابم خورد شد. کاش نفروخته بودم...:102:

خداوکیلی یک pc خوب + یک میز و صندلی خوب + یک مانیتور بزرگ(مثلا 22 اینچ)، خیلی خیلی خیلی بهتر از لپ تاپه.... بله دوستان اشاره میکنن یکی از نعمت‌های بهشتیه:">

خوب منم با شما موافق هستم چون کامپیوتر اصلولا کشش بیشتری داره ... لبتاپ دردسر هست ... الان من یه n550-jk خریدم چون باتریش در نمیاد نمیتونم جایگزین سیستمم کنم ! برای همین بیشتر از کامپیورت استفاده میکنم ... تمرکز بیشتری هم دارم روش ...

- - - Updated - - -

ببخشیدا ولی همین کانفیگ رو دارین دقیقا 200 میدین اگه خریدارم

متعصفانه توی پاساژ جنس دست دوم خرید و فروش نمیشه و فقط یه قمیت حدودی دوستان گذاشتن روش ... منم کلا با ان سخت افزار چون دیگه قدیمی هست و مشتری برای این سری نداریم کلا آشنایی خاصی هم باهاشون ندارم که قمیت بدم از خودم برای هیمن یکی از همکاران قیمتشو دادن ...

اگر قطعات جدید خواستین میتونم بهتون با قمیت روز بدم :)

مثل رم های DDR5

گرافیک های سری 960 و 980 جی فورس و غیره

مینا-صیفی
May 11th, 2015, 13:12
دوستان پست را دیگه بالا نکشید ممنون از پاسخ ها تصمیم گیری شد 800 تومان کمتر نمیفروشم به خدمات کامپیتری شهرمون با تشکر از همه .