PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جوایز شارژ *730# دروغ است

nima-s
May 10th, 2015, 21:39
سلام خدمت دوستان
مطمئنا خیلی از شماها تبلیغات خرید شارژ با *730# رو در گوشی خود دیدید یا در رسانه ها شنیدید. علاوه بر پیامک تبلیغاتی، در رادیو هم تبلیغ میکنند که تا آخر امروز فرصت دارید که از این طرح استفاده کنید. طبق ادعای صاحبان این درگاه، به ازای خرید حداقل 5 هزار تومان شارژ، به همون اندازه شارژ رایگان ایرانسلی برنده میشید!
من قبلا از سامانه "چی چند" همین تخفیف رو گرفته بودم(هر قدر که شارژ کردید همانقدر شارژ هدیه بگیرید). با وجود این اعتماد سازی، به تبلیغات جدید هم اعتماد کرده و برای شروع و تست 5 هزار تومان شارژ خریداری کردم تا از صحت این ادعا توسط سامانه جدید هم مطمئن بشم تا اگر این مورد صحیح بود اقدام به خرید شارژ بیشتری کنم.
پس از خرید شارژ، دیدم 5 هزار تومان شارژ کامل+ مقدار 4 هزار و خورده ای تومان(کمتر از رقمی که ادعا داشتند) شارژ برای تماسهای داخل شبکه ایرانسلی فقط به اندازه 1 روز در سیمکارتم اضافه شده!
این درحالی هست که هیچ اشاره ای به این نداشتند که این اعتبار هدیه فقط برای 1 روز در سیمکارت اعتبار خواهد داشت! فریب از این بزرگتر میشد دید!؟
شانس آوردم همون اول 100 هزار یا 200 هزار نخریدم و این همه پول رو به حلقوم چنین انسان هایی نریختم! میتونید تصور کنید که با همین فریب در همین چند روز چند میلیارد تومان تونستند شارژ بفروش برسونند!
بنابراین هوشیار باشید و به پیشنهادات سامانه *730# اعتماد نکنید.

modiranhosting
May 10th, 2015, 21:45
البته لازمه این نکته رو متذکر بشیم که خود ایرانسل هم تبلیغات رادیو و تلویزیونی هم از همین عنوان استفاده میکنه

isn
May 10th, 2015, 21:52
ديگه بايد متوجه شده باشي كه تو ايران كسي براي رضاي خدا كار نمي كند ...

والله يك مدل ديگه : يكي دو سال پيش داروخانه رفتم

براي ٤ تا امپول ، هر كدوم ٥٤٠٠ حساب كرد ،

بعدا فهميدم ٤٤٠٠ بايد ميزده ...

( يعني ٤ ت سود ، روزي ١٠٠ نفر ، ٤٠٠ ت و ... )

والا ديگه كسي چك نمي كنه ٤٤٠٠ است يا ٥٤٠٠ ...

اينا ديگه عادي و تكراري شده ...

delta
May 11th, 2015, 16:23
ديگه بايد متوجه شده باشي كه تو ايران كسي براي رضاي خدا كار نمي كند ...

والله يك مدل ديگه : يكي دو سال پيش داروخانه رفتم

براي ٤ تا امپول ، هر كدوم ٥٤٠٠ حساب كرد ،

بعدا فهميدم ٤٤٠٠ بايد ميزده ...

( يعني ٤ ت سود ، روزي ١٠٠ نفر ، ٤٠٠ ت و ... )

والا ديگه كسي چك نمي كنه ٤٤٠٠ است يا ٥٤٠٠ ...

اينا ديگه عادي و تكراري شده ...

کلا کسی نیست نظارت کنه برادر...قبلا میگفتند مملکت صاحب نداره اما الان باید گفت مملکت صاحب زیاد داره!! اتفاقا چند روز پیش منم رفتم یک شربت سینه خریدم 5500 .. بیرون امدم روشو خوندم دیدم نوشته 4500 ..رفتم داخل گفتم چرا 1000 بیشتر گرفتی؟ میگه این قیمت بیمه ای هست!! والا من ندیدم قیمت بیمه ای روی دارویی بزنن!! معمولا ازاد هست و با دفترچه بهش تخفیف میخوره...خلاصه کاری نمیشه کرد..روزی 500 نفر بیان که صد در صد میان 500 هزار تومان تو جیبشونه!!