PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید خودکار دامنه

keyhan7
May 10th, 2015, 11:28
سلام من چنتا دامنه netوorgداشتم که نمیخاستم تمدیدشون کنم بعد از انقضا همشون رو که توی اطلاعاتwhois نگاه میکنم خودکار به نام من تمدید شدن ولی از تو پنل نوشته منقضی شده جریان اینا چیه من زیاد دامنه دیدم ک تمدید نشده ولی اینجوریه جریانش اینا کی منقضی میشن پس؟

ezHost.ir
May 10th, 2015, 14:11
با سلام. دامنه های بین المللی تا مدتی بعد از انقضا حتی در صورت عدم پرداخت نیز در اختیار صاحب دامنه خواهد بود. از دامنه های خود whois بگیرید و Domain Status دامنه رو با ICANN بررسی کنید.

موفق باشید.

keyhan7
May 10th, 2015, 14:42
الان وضیت این دامین رو بررسی کنید ببینمkeyhanchat.in

modiranhosting
May 10th, 2015, 17:54
طبق فرمایش ezhost دامین شما در حال حاضر در وضعیت CLIENT HOLD می باشد و در صورت عدم تمدید از پنل شما خارج می شود

pakradm
May 10th, 2015, 23:15
عرض سلام و احترام

بر طبق اطلاعات WHOIS تاریخ انقضای دامنه شما 26-Apr-2016 می باشد. اما شما به این تاریخ اصلا توجه نکنید!!! چرا که این اشکال از سمت Resello می باشد.
در حقیقت تاریخ انقضای صحیح دامنه شما 26-Apr-2015 می باشد که پیشنهاد میکنم تا دیر نشده است نسبت به تمدید تا انتقال آن اقدام فرمایید.

ballance
May 11th, 2015, 00:01
اتفاقا من یک دامنه بین المللی داشتم که تمدید نکردم اما دیدم تا سال آینده تمدید شده اما در پنل شرکتی که ثبت کردم زده بود منتضی و نمیتونستم دیگه دی ان اس ها را هم تغییر بدم
هویز هم که میگیرم وضعیت دامین به این صورت هست
وضعیت دامین: clientHold
وضعیت دامین: clientTransferProhibited
وضعیت دامین: pendingDelete
وضعیت دامین: serverHold
وضعیت دامین: autoRenewPeriod
وضعیت دامین: redemptionPeriod

keyhan7
May 11th, 2015, 08:55
ممنون از شما

پس یعنی بعد چند روز ازاد خواهد شد

اگر میشه در مورد اینا بگین که هر کدوم چه معنایی دارن