PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت جهت راه اندازی یک کسب و کار موفق اینترنتی

demonse2
May 9th, 2015, 23:23
درود بر تمام عزیزان

دوستان راستش من خیلی سال هست که توی اینترنت فعالیت دارم اما هیچ وقت نتونستم به خوبی ازش درآمد کسب کنم و ...

چند وقتی توی کار گرافیک و ... بودم که اصلاً خوب نبود . بعدش چون تخصصی توی زمینه ستلایت و ... داشتم 1 انجمن زدم و حسابی هم معروف شد و ... اما خوب چون غیز قانونی حساب میشد زیاد نتونستم دوام بیارم و ...

بعد زدم تو خط مجله اینترنتی و قالب اختصاصی با مطالب اختصاصی داشتم و ... اما بازم به دلیل سرمایه دار بودن بیشتر همکارا تو این زمینه و انجام دادن تبلیغات گسترده پاپ آپ و ... تا 1 حدی تونستم پیشرفت کنم و کشیدم کنار

و ار اونجایی که شدیداً به داشتن 1 سایت خیلی خوب از قدیم آرزو داشتم و هیچ جوره نمیتونم بخیال اینترنت بشم و... دوباره تصمیم گرفتم شروع به فعالیت کنم

اینبار میخوام هزینه بیشتری بکنم اما نمیدونم تو چه زمینه ای فعالیت داشته باشم که درآمد خوبی هم داشته باشه و واسه این داستان میخوام تقریباً 15-20 میلیون کنار بزارم

حالا از شما عزیزان که میتونین بهم مشاوره بدید درخواست دارم کمکم کنید و 1 راهی جلوی پای من بزارید

سپاسگذارم

sepahanserver
May 9th, 2015, 23:38
درود
اگر تخصص در زمینه ای دارید بهترین مورد این هست ک سایت در باره تخصصتون بزنید

و یک را موفقیت دیگر ایده جدید هست دنبال ایده باشید

demonse2
May 10th, 2015, 00:54
درود
اگر تخصص در زمینه ای دارید بهترین مورد این هست ک سایت در باره تخصصتون بزنید

و یک را موفقیت دیگر ایده جدید هست دنبال ایده باشید

1 زمانی واقعاً ایده هایی به ذهنم میخورد که الان دارم اون ایده ها پیدا شده اش را توسط دیگران میبینم و واقعاً هم حسرتش را میخورم چون زمانی که من بهش داشتم فکر میکردم به ذهن هیچ کس خطور نکرده بود اما مشکل اصلیم اون موقع این بود که 1-سنم پائین بود و سرمایه نداشتم 2-قدرت ریسک به هیچ عنوان نداشتم

اما حالا که کمی سرمایه برای خودم جمع کردم و قدرت ریسکم بالا رفته انقدر مشکلات زندگی برام بزرگ شده که واقعاً دیگه بهم اجازه نمیده هیچ ایده ای به ذهنم برسه

mammad_fahion
May 10th, 2015, 18:48
با سلام خدمت شما
دوست عزیز اولین و مهمترین پیشنهاد بنده به شما این هست که با این سرمایه شروع نکنید !
دوم اینکه من خودم سایت خیلی داشتم و 8 سالی هست فعالیت دارم سایت مجاز تاحالا نداشتم اما میدونم که خیلی باید خاک بخوره تا بالا بیاد !
و تا چندین ماه شاید هم سال باید از جیب خرج کنید.
متاسفانه انقدر سایت زیاد شده که دیگه جایی برای یک ایده جدید و ... نیست.
اگر در زمینه هاستینگ علم و تخصص دارید با این سرمایه بهترین گزینه هست
در غیر اینصورت با اون سرمایه پیشنهاد میدم برید بیرون خرج کنید مثلا دفتر اجاره یا تو کار چاپ یا ... فعالیت کنید.
اینطوری چند سال دیگه خواستی زن بگیری میگی مغازه دارم دفتر دارم ولی سایت داشته باشی درآمد بالا هم داشته باشی می خوای بگی چی کاره هستم ؟
مدیر سایت ؟:))

company_hosting
May 10th, 2015, 19:03
درود بر تمام عزیزان

دوستان راستش من خیلی سال هست که توی اینترنت فعالیت دارم اما هیچ وقت نتونستم به خوبی ازش درآمد کسب کنم و ...

چند وقتی توی کار گرافیک و ... بودم که اصلاً خوب نبود . بعدش چون تخصصی توی زمینه ستلایت و ... داشتم 1 انجمن زدم و حسابی هم معروف شد و ... اما خوب چون غیز قانونی حساب میشد زیاد نتونستم دوام بیارم و ...

بعد زدم تو خط مجله اینترنتی و قالب اختصاصی با مطالب اختصاصی داشتم و ... اما بازم به دلیل سرمایه دار بودن بیشتر همکارا تو این زمینه و انجام دادن تبلیغات گسترده پاپ آپ و ... تا 1 حدی تونستم پیشرفت کنم و کشیدم کنار

و ار اونجایی که شدیداً به داشتن 1 سایت خیلی خوب از قدیم آرزو داشتم و هیچ جوره نمیتونم بخیال اینترنت بشم و... دوباره تصمیم گرفتم شروع به فعالیت کنم

اینبار میخوام هزینه بیشتری بکنم اما نمیدونم تو چه زمینه ای فعالیت داشته باشم که درآمد خوبی هم داشته باشه و واسه این داستان میخوام تقریباً 15-20 میلیون کنار بزارم

حالا از شما عزیزان که میتونین بهم مشاوره بدید درخواست دارم کمکم کنید و 1 راهی جلوی پای من بزارید

سپاسگذارم

سلام

سایت موزیک بزنید
سایت فیلم

سایت کتاب

سایت فروشگاهی

اینها درامد خوبیدارند

درآمد میلیونی میخواهید ..... چیز شکن

1eng.ir
May 10th, 2015, 19:23
اولین و آخرین پیشنهاد قانونی (به جز بحث تخصص فردی)

فروشگاه تو زمینه‌ی خاص
مثال: Janebi.ir

میتونید تو زمینه‌ای مثل "فروشگاه محصولات آرایشی بهداشتی (عطر ادکلن، کاندوم و ...)" فعالیت حرفه‌ای کنید. یا بخش "پوشاک (مردانه زنانه، کفش مانتو تی‌شرت و ...)"
یا حتی "خرید گروهی" تو یه شهر خاص. فقط هم روی کالا کار کنید. اصلاً سیستم سایت هم یه جوری باشه که اسمی از خرید گروهی توش نباشه. تا سفارش گرفتید جنسُ بفرستید. (مثل goldtag.net)

se7en-host
May 10th, 2015, 22:20
اگه دور بازار اینترنت خط بزنید بهتره شما که تاره دنبال چیزی هستید
می تونید با این سرمایه برید یک کار دیگه ای انجام بدید
فروشنده ها و سایت ها خیلی خیلی زیاد شدند

demonse2
May 11th, 2015, 00:24
با سلام خدمت شما
دوست عزیز اولین و مهمترین پیشنهاد بنده به شما این هست که با این سرمایه شروع نکنید !
دوم اینکه من خودم سایت خیلی داشتم و 8 سالی هست فعالیت دارم سایت مجاز تاحالا نداشتم اما میدونم که خیلی باید خاک بخوره تا بالا بیاد !
و تا چندین ماه شاید هم سال باید از جیب خرج کنید.
متاسفانه انقدر سایت زیاد شده که دیگه جایی برای یک ایده جدید و ... نیست.
اگر در زمینه هاستینگ علم و تخصص دارید با این سرمایه بهترین گزینه هست
در غیر اینصورت با اون سرمایه پیشنهاد میدم برید بیرون خرج کنید مثلا دفتر اجاره یا تو کار چاپ یا ... فعالیت کنید.
اینطوری چند سال دیگه خواستی زن بگیری میگی مغازه دارم دفتر دارم ولی سایت داشته باشی درآمد بالا هم داشته باشی می خوای بگی چی کاره هستم ؟
مدیر سایت ؟:))

کلش بازی میکنم میتونم بگم نظامی هستم :113: :)):))

- - - Updated - - -

سلام

سایت موزیک بزنید
سایت فیلم

سایت کتاب

سایت فروشگاهی

اینها درامد خوبیدارند

درآمد میلیونی میخواهید ..... چیز شکن

والا با موزیک و فیلم خیلی موافقم اما به نظرتون واسه اینکه 1 سایت موزیک و یا فیلم موفق داشته باشم چطوری کار کنم ؟ چه تفاوت هایی میتونم ایجاد کنم تا با بقیه سایت های توی این زمینه تفاوت داشته باشه ؟

- - - Updated - - -

اولین و آخرین پیشنهاد قانونی (به جز بحث تخصص فردی)

فروشگاه تو زمینه‌ی خاص
مثال: Janebi.ir

میتونید تو زمینه‌ای مثل "فروشگاه محصولات آرایشی بهداشتی (عطر ادکلن، کاندوم و ...)" فعالیت حرفه‌ای کنید. یا بخش "پوشاک (مردانه زنانه، کفش مانتو تی‌شرت و ...)"
یا حتی "خرید گروهی" تو یه شهر خاص. فقط هم روی کالا کار کنید. اصلاً سیستم سایت هم یه جوری باشه که اسمی از خرید گروهی توش نباشه. تا سفارش گرفتید جنسُ بفرستید. (مثل goldtag.net)

این سایت ها روش کارشون چطوریه ؟ تمام اجناسی که برای فروش قرار دادند خریدن و انبار کردن ؟

1 خورده این سایت های فروشگاهی منو میترسونه چون برای این داستان نیاز به چند تا همکار و 1 محل برای دفتر و ... نیاز داره که اینطوری هزینم خیلی بالا میره و میترسم کم بیارم

- - - Updated - - -

اگه دور بازار اینترنت خط بزنید بهتره شما که تاره دنبال چیزی هستید
می تونید با این سرمایه برید یک کار دیگه ای انجام بدید
فروشنده ها و سایت ها خیلی خیلی زیاد شدند

با این سرمایه توی بازار بیرون چه کاری میشه کرد مگه ؟!!!

1eng.ir
May 11th, 2015, 00:25
موزیک و فیلم رو بی‌خیال شو ;)
یه مارکت درست و حسابی بزن، شب بدون استرس خوابت ببره!
سایت فیلم داشته باشی، هم نگرانی سرور داری، هم نگرانی کپی‌رایت داری، هم چشت به دره یهو نیان بگیرنت و و و ...
ولی یه مارکت خوب مثل جانبی داشته باشی، هیچ غمی نداری. تنها سختیت خرید و ارسال محصوله!

mha1368
May 11th, 2015, 00:29
دقیقا شرایطِ شما رو داشتم استارتر...
فعالیتِ نت رو شدید آوردم پایین...
زندگیمُ واقعی کردم...نه مجازی...

الانم کم کم می خوام دفتر بزنم
چاپ/فیلمبرداری/عکاسی/آتلیه/طراحی و ....
چون تو خیلی موارد آشناییِ بالایی دارم

1eng.ir
May 11th, 2015, 00:33
این سایت ها روش کارشون چطوریه ؟ تمام اجناسی که برای فروش قرار دادند خریدن و انبار کردن ؟

1 خورده این سایت های فروشگاهی منو میترسونه چون برای این داستان نیاز به چند تا همکار و 1 محل برای دفتر و ... نیاز داره که اینطوری هزینم خیلی بالا میره و میترسم کم بیارم

بعضی‌هاشون انبار دارن، بعضی‌هاشونم نه

1. برای شروع کار نه نیاز به دفتر داری و نه همکاری
2. وقتی سفارش زیاد شد که کمک نیاز داشتی، یکی دو نفر رو استخدام میکنی و ...! مطمئناً درآمدت به جایی رسیده که بتونی از پس هزینه‌هاش بر بیای

mha1368
May 11th, 2015, 00:36
جدیدا لباس هایِ زنونه یِ ترک خیلی مد شده..
تونیک..بلیز شلوار..تاپ چیز و ....
اگه بتونی بری بانه بگیری و بعدا فروش اینترنتی هم بزنی خوبه
البته باید تو این سایت هایی که خانوما میرن تبلیغ کنی
من عراق یه جنسی رو خریدم 38 اینجا 78 میدن! o-0

یا بشو پخش عمده ش تو شهرتون

1eng.ir
May 11th, 2015, 00:46

چه جنسی؟ http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

محصولات زناشویی هم خوبه مارکتشو بزنی. یعنی عالیه‌ها! از کاندوم بگیر تاااااا اسپری تاخیری و ... + عطر و ادکلن و لوازم آرایشی و این چیزا
حیف که درگیرم، وگرنه میزدم!

Google: خرید کاندوم
ببین چقد سایت هست! فروششم منع قانونی نداره! حتی تاخیری و تنگ کننده و ...

mha1368
May 11th, 2015, 04:47

محصولات زناشویی هم خوبه مارکتشو بزنی. یعنی عالیه‌ها! از کاندوم بگیر تاااااا اسپری تاخیری و ... + عطر و ادکلن و لوازم آرایشی و این چیزا

تخصصِ این موارد با شماست...:113:

demonse2
May 11th, 2015, 18:34
موزیک و فیلم رو بی‌خیال شو ;)
یه مارکت درست و حسابی بزن، شب بدون استرس خوابت ببره!
سایت فیلم داشته باشی، هم نگرانی سرور داری، هم نگرانی کپی‌رایت داری، هم چشت به دره یهو نیان بگیرنت و و و ...
ولی یه مارکت خوب مثل جانبی داشته باشی، هیچ غمی نداری. تنها سختیت خرید و ارسال محصوله!

واسه راه اندازی 1 مارکت خوب که هم سایتشو بزنم و هم بدم برنامه نویس ها اپلیکیشنش را هم برای اندروید و ... بزنند به نظرتون چقدر هزینش میشه ؟ ( هزینه طراحی و ... )

دقیقا شرایطِ شما رو داشتم استارتر...
فعالیتِ نت رو شدید آوردم پایین...
زندگیمُ واقعی کردم...نه مجازی...

الانم کم کم می خوام دفتر بزنم
چاپ/فیلمبرداری/عکاسی/آتلیه/طراحی و ....
چون تو خیلی موارد آشناییِ بالایی دارم

دقیقاً کاری که شما دارید میکنید یکی از کار های مورد علاقه ی من هست اما متاسفانه نمیدونم چطوری شروع کنم و ...

بعضی‌هاشون انبار دارن، بعضی‌هاشونم نه

1. برای شروع کار نه نیاز به دفتر داری و نه همکاری
2. وقتی سفارش زیاد شد که کمک نیاز داشتی، یکی دو نفر رو استخدام میکنی و ...! مطمئناً درآمدت به جایی رسیده که بتونی از پس هزینه‌هاش بر بیای

ممنون

والا به این هم فکر کردم ولی نمیدونم لباس ها و ... را از کجا تهیه کنم که هم قیمتش خوب باشه و هم به راحتی بتونم تهیه کنم

با این همه سایت به نظرتون جواب میده ؟

1eng.ir
May 11th, 2015, 23:33
واسه راه اندازی 1 مارکت خوب که هم سایتشو بزنم و هم بدم برنامه نویس ها اپلیکیشنش را هم برای اندروید و ... بزنند به نظرتون چقدر هزینش میشه ؟ ( هزینه طراحی و ... )
1. برنامه نویسی اختصاصی به نظرم نیاز نیست. (برای شروع کار)
2. بین این همه اسکریپ فروشگاه ساز، با توجه به نیازتون یکی رو انتخاب کنید. هزینه قالب و سئو و ماژول و کاستومایز کردنش خیلی بخواد بشه 1 میلیون ... (برای نیازهای عادی اولیه استارت)
3. اپلیکیشن اندروید هم به نظرم نیاز نیست برای شروع کار. دیجی‌کالا بعد از این همه فعالیت تازه اپلیکیشن بتا داده بیرون ...

چقدر سایت قبل از دیجی‌کالا بود؟ چی شد؟ به کجا رسید؟ اسمشونو یادتونه؟
همیشه اولین‌ها بهترین و ماندگار نیستند!

se7en-host
May 12th, 2015, 00:06

شما خیلی به اینها گیر دارید
خودتون یکی بزنید

mha1368
May 12th, 2015, 00:22

دقیقاً کاری که شما دارید میکنید یکی از کار های مورد علاقه ی من هست اما متاسفانه نمیدونم چطوری شروع کنم و ...

والا به این هم فکر کردم ولی نمیدونم لباس ها و ... را از کجا تهیه کنم که هم قیمتش خوب باشه و هم به راحتی بتونم تهیه کنم

بسم الله بگو
وردپرس نصب کن+ووکامرس :d
بیا خودم برات راه بندازم

تخصص دارید تو این موارد؟

گفتم داخل همون پست
"بانه "

تبلیغات کنید،بله

1eng.ir
May 12th, 2015, 00:52
شما خیلی به اینها گیر دارید
خودتون یکی بزنید

ناراحت شدید راهنماییشون کردم؟

تو این فروم همش باید تاپیک خرید و فروش باشه که به کسی برنخوره :54:

freeacounting
May 12th, 2015, 11:18
رو دست زیاد شده به نظر من بزن تو کار باشگاه ورزشی اگه سرمایه داری

se7en-host
May 12th, 2015, 17:29
ناراحت شدید راهنماییشون کردم؟

تو این فروم همش باید تاپیک خرید و فروش باشه که به کسی برنخوره :54:
عزیز چرا به من بر بخوره اما انگاری میدونید بازارش خوبه خودتون هم بزنید

SamaN DL
May 12th, 2015, 17:39

خیلی جسارتا پوزش میخوام, شما خودتون که میدونید فرهنگ این موارد زیاد تو ایران جا نیافتاده!

الان مثلا یکی از اینجا سفارش respino.com بیاد اداره پست! بخوای بری تحویل بگیری, داستان داره! طرف میخواد جنسو بت تویل بده هزار یکجور داستان در میاره!!!

درست میگم!؟

شما خودتون چنین تجربه ای داشتین!

1eng.ir
May 12th, 2015, 19:13
خیلی جسارتا پوزش میخوام, شما خودتون که میدونید فرهنگ این موارد زیاد تو ایران جا نیافتاده!

الان مثلا یکی از اینجا سفارش respino.com بیاد اداره پست! بخوای بری تحویل بگیری, داستان داره! طرف میخواد جنسو بت تویل بده هزار یکجور داستان در میاره!!!

درست میگم!؟

شما خودتون چنین تجربه ای داشتین!

درسته که مملکت 2000 تا صاحاب داره، ولی شما قانونُ بدونی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

90% مواردی که فروش میره تو اینجور فروشگاه‌ها، مجوز وزارت بهداشت رو دارند.
شما برو داروخونه، برو مغازه آرایشی بهداشتی ... همه این موارد رو بصورت قانونی و علنی میفروشن. مثل عرق نیست که از تو گونی پشت انبار در بیارن!! خیلی علنی داره فروخته میشه، برای هر کدومش بخوای پیگیری کنی تهش به مجوزش میرسی ...

بخواید قانونی یه بسته رو بفرستید، میتونید بدون هیچ مشکلی بگید کاندومه! ولی نمیتونید بگید عطر و ادکلنه ... چون عطر و ادکلن به هیچ وجه بصورت قانونی نمیشه پستی ارسال کرد. جز ممنوعات مرسولات پستیه.

شما یه جنس رو میخرید که مجوز هم داره، این کجاش داستان میشه؟
مامور پست جرئت این کارو نداره که داستانی براتون درست کنه!

شما باید از خرید و فروش این محصولات (http://www.mehrimah.cf/) بترسید، نه خرید و فروش محصولات بهداشتی (کل پاپ‌های وب شده اینجور صفحات آشغال) :|

demonse2
May 15th, 2015, 01:40
ممنون از تمام دوستان عزیزی که به خوبی من را راهنمائی کردن و تفکراتشون را با من به اشتراک گذاشتن مخصوصاً 1eng.ir عزیز

ممنون میشم به تاپیک زیر هم سری بزنید و بیشتر راهنمائیم کنید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=141811