PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری ریسلری بدم؟

SabaData
August 22nd, 2010, 15:11
سلام کسی میدونه تو VMware ESXi چطوری میشه ریسلری داد؟
من از یه جایی شنیده بودم که میشه داد!

asrhosting
August 22nd, 2010, 16:21
صبا جان مطمئني ميشه ؟‌
اگر بشه يه امتياز بسيار خوب هست
يعني كار بر مي ياد يه ريسلري بهش مي دي بعد اون هم مي تونه vps بده ؟‌

SabaData
August 22nd, 2010, 16:33
والا تا جایی که من اطلاع دارم میشه! (در مورد دونستنم هم 90% مطمئن هستم چون اینو از کسی شنیدم که به اطلاعاتش و آگاهیش ایمان دارم ولی اینجا هم اینو پرسیدم تا طریقه اش رو یاد بگیرم و اگه دوستان اطلاعی از بودن یا نبودنش دارن بهم بگن)
ولی نحوه دادنشو هنوز پیدا نکردم!

hostironi
August 22nd, 2010, 17:01
والا تا جایی که من اطلاع دارم میشه! (در مورد دونستنم هم 90% مطمئن هستم چون اینو از کسی شنیدم که به اطلاعاتش و آگاهیش ایمان دارم ولی اینجا هم اینو پرسیدم تا طریقه اش رو یاد بگیرم و اگه دوستان اطلاعی از بودن یا نبودنش دارن بهم بگن)
ولی نحوه دادنشو هنوز پیدا نکردم!

خوب از همون فرد که به اطلاعات و آگاهیش ایمان داری بپرس چه طوری می شه این کارو کرد بعد اینجا بزار بقیم یاد بگیرن دیگه

rn4j1m1
August 22nd, 2010, 17:11
قطعا میشه داد من خودم تا حالا این رو دیدم اما نمیدونم چه جوری (یه اکانتی بود که یه مقدار منابع مشخصی داشت و شما به یه تعداد مشخصی میتونستید vps بسازید) البته نه سرور مال من بود و نه این نمایندگی ، من فقط بهش در مورد ساخت vps کمک کردم

SabaData
August 22nd, 2010, 17:15
خوب از همون فرد که به اطلاعات و آگاهیش ایمان داری بپرس چه طوری می شه این کارو کرد بعد اینجا بزار بقیم یاد بگیرن دیگه

متاسفانه طرف خودشم بلد نیست :دی

pejman_view
August 22nd, 2010, 17:55
سلام دوست عزیز

این کار با HyperVM امکان پذیر است!

اما با VmWare esx.i نمی دونم

با تشکر

1eng.ir
August 22nd, 2010, 20:13
میتونی به یوزر اکسس بدی که یه سری کارا رو بتونه انجام بده (ساخت vps - کنسول - ...)
در مورد لیمیت تعداد vpsها اطلاعاتی ندارم!

avaserver
August 22nd, 2010, 20:34

باید برای محدود کردن منایع یک Pool بسازید و آن را به آن کاربر اختصاص دهید تا فقط در آن Pool بتواند سرور اضافه کند .

asrhosting
August 22nd, 2010, 21:12
میتونی به یوزر اکسس بدی که یه سری کارا رو بتونه انجام بده (ساخت vps - کنسول - ...)

باید برای محدود کردن منایع یک Pool بسازید و آن را به آن کاربر اختصاص دهید تا فقط در آن Pool بتواند سرور اضافه کند .

اين يوزر بعد به vsp هاي ديگه دسترسي داره ؟
ميشه در موردش توضيح بديد خيلي جالبه !

1eng.ir
August 23rd, 2010, 06:41
اين يوزر بعد به vsp هاي ديگه دسترسي داره ؟
ميشه در موردش توضيح بديد خيلي جالبه !
خیر، به هر vps که خواستید دسترسی دلخواهو بهش میدید.

SabaData
August 23rd, 2010, 15:56
ممنون از دوستان