PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این میتونه از من شکایت کنه ؟؟؟

hostfire
May 9th, 2015, 17:40
سلام
** لطفا جدی **

ما یه جنسی رو یکی دو ماه پیش به یکی فروختیم ، اولش از جنسش ناراضی بود بعد باز خرید کرد چون قیمت ما نسبت به جا دیگه ارزونتر بود !
1 اردیبهشت ما یه اختلاف حساب خوردیم من میگفتم 300 اون میگفت 600 حالا با کلی بحث توافق کردیم من 450 براش بریزم در ازاش یه پیامک به عنوان مدرک به من داد هیچی دیگه طلب نداره از من
مجدد دوباره از ما خرید کرد ایندفعه به مبلغ 75000 تومن منه خرم قبول کردم (اجناس ما سفارشی هستند 10 تا 30 روز طول میکشه تولید و ارسالش و اون هم در جریانه) حالا امروز 19 اردیبهش گیر داده چرا نیومده جنسو فلا ... من 75000 تومن رو براش بک زدم حالا گیر داده میخوام برم شکایت کنم ازت !!! میگم من ازت مدرک دارم که طلبکار نیستی پیامکت هست !!! میگه نه من فاکتورارو دارم که ازت 600 طلبکارم یا نه اصلا من از جنس کالا ناراضی ام !!!!

کلا میخواد مارو اذیت کنه !!!!میتونه این کارو انجام بده؟
من مدرک پیامکی دارم که گفته هیچ چی ازت نمیخوام و بخشیدم وقتی این 450 رو بریزی .....ولی حرفی از جنس نزده

yazdiran
May 9th, 2015, 18:09
سلام
به نظرم این مشکل رو تو انجمن شاپکیپر که فروشگاهدارها هستند مطرح کنید بهتر نتیجه میگیرید.
شکایت هم دردسرهای خودش رو داره

موفق باشید

yastheme
May 9th, 2015, 18:25
مدرک پیامکی؟
شما واقعا پیامک رو مدرک می دونید؟

koorosh_kabir
May 9th, 2015, 18:26
من فکر نکنم زیاد به مشکل بخورید چون شکایت یه پروسه طولانی داره و هزینه بر هم هست کسی اینقدر بیکار نیست که بخواد این قدر وقت و انرژی و هزینه انجام بده . اگر اس ام اس ها رو دارید نگهداری مدرک هستند و اگر هم صداش رو موقع تماس ضبط کردید که بهتر و حق با شما خواهد بود . در ضمن شما باید محصولتون همه چیزش توی سایت هر جایی که معرفیش کردید شفاف باشه مثلا زمان تولید و زمان اماده سازی برای ارسال . + اینکه فیش واریزی پول هم به حساب ایشون دارید . که معادل خرید آخر میشه . اگر مشکلی نباشه که بیان نکرده باشید پس فکر نمی کنم به مشکل بخورید و بیشتر یه تحدید هست به نظر من حالا بازم سایر دوستان اگر نظری دارند که باهاتون مطرح می کنند.

- - - Updated - - -

پیامک می تونه مدرک باشه به شرطی که به مشخص بشه شخص ارسال کننده همان خریدار هست.

delta
May 9th, 2015, 18:31
والا من نمیدونم این واژه شکایت چیه همه انداختند دهنشون... هاست میخره 5 هزار تومان طرف میبینه خوب نیست میگه شکایت میکنم...کلا برای هر چیزی مد شده میگن شکایت میکنم!!! خدایی نمیدونم اصلا پاشون به دادگاه باز شده اصلا که همچین حرفی میزنند؟ اصلا محیط دادگاه رو دیدن؟ دردسرهاش و سختی هاشو دیدن؟ فکر میکنند یک برگه پر میکنند میبرند دادگستری بعد خسارت میگیرند خلاص!! فکر میکنند بچه بازی دادگاه!! از خدا میخوام پای هیچ بند و بشری رو به دادگستری باز نکنه...به شخصه درگیر یک کلاه برداری 150 میلیونی شدم که بهم تهمت زده بودند ضربه خوردم که مشکلاتی برام به وجود اورده بود و مجبورم کرد وکیل 10 میلیون تومانی بگیرم برای پرونده بعد چندین ماه از جناب د ز د گذشتم و شکایتم رو پس گرفتم گفتم بزارید به زندگیم برسم... حالا برای چندغاز پول هر کی میرسه تهدید میکنه شکایت میکنم...

داداش از من بهت نصیحت نترس.مدرکتو داشته باش.فقط دیگه جوابشم نده خودش میره پی کارش..هر چی به قول قدیمی ها چوب بزنی بدتر میشه...دیگه حسابی بهش نداری تمام..بیخیالش شو. بزار بره هر کاری میخواد کنه..به خاطر این مسائل کسی شکایت نمیکنه...اگرم خدایی نکرده روزی دیدید اینقدر بیکار هست شکایت کرد یک وکیل بگیر حالشو جا بیار ادئای خسارت کن جای ان 600 چندین برابرش رو باید پیاده بشه..

hostfire
May 9th, 2015, 18:53
مدرک پیامکی؟

بله میدونم مدرک نیست ! ولی پرینت حساب مدرکه

- - - Updated - - -

من فکر نکنم زیاد به مشکل بخورید چون شکایت یه پروسه طولانی داره و هزینه بر هم هست کسی اینقدر بیکار نیست که بخواد این قدر وقت و انرژی و هزینه انجام بده . اگر اس ام اس ها رو دارید نگهداری مدرک هستند و اگر هم صداش رو موقع تماس ضبط کردید که بهتر و حق با شما خواهد بود . در ضمن شما باید محصولتون همه چیزش توی سایت هر جایی که معرفیش کردید شفاف باشه مثلا زمان تولید و زمان اماده سازی برای ارسال . + اینکه فیش واریزی پول هم به حساب ایشون دارید . که معادل خرید آخر میشه . اگر مشکلی نباشه که بیان نکرده باشید پس فکر نمی کنم به مشکل بخورید و بیشتر یه تحدید هست به نظر من حالا بازم سایر دوستان اگر نظری دارند که باهاتون مطرح می کنند.

- - - Updated - - -

پیامک می تونه مدرک باشه به شرطی که به مشخص بشه شخص ارسال کننده همان خریدار هست.

تشکر از راهنمائیتون بله همه چیزش موجوده

- - - Updated - - -

والا من نمیدونم این واژه شکایت چیه همه انداختند دهنشون... هاست میخره 5 هزار تومان طرف میبینه خوب نیست میگه شکایت میکنم...کلا برای هر چیزی مد شده میگن شکایت میکنم!!! خدایی نمیدونم اصلا پاشون به دادگاه باز شده اصلا که همچین حرفی میزنند؟ اصلا محیط دادگاه رو دیدن؟ دردسرهاش و سختی هاشو دیدن؟ فکر میکنند یک برگه پر میکنند میبرند دادگستری بعد خسارت میگیرند خلاص!! فکر میکنند بچه بازی دادگاه!! از خدا میخوام پای هیچ بند و بشری رو به دادگستری باز نکنه...به شخصه درگیر یک کلاه برداری 150 میلیونی شدم که بهم تهمت زده بودند ضربه خوردم که مشکلاتی برام به وجود اورده بود و مجبورم کرد وکیل 10 میلیون تومانی بگیرم برای پرونده بعد چندین ماه از جناب د ز د گذشتم و شکایتم رو پس گرفتم گفتم بزارید به زندگیم برسم... حالا برای چندغاز پول هر کی میرسه تهدید میکنه شکایت میکنم...

داداش از من بهت نصیحت نترس.مدرکتو داشته باش.فقط دیگه جوابشم نده خودش میره پی کارش..هر چی به قول قدیمی ها چوب بزنی بدتر میشه...دیگه حسابی بهش نداری تمام..بیخیالش شو. بزار بره هر کاری میخواد کنه..به خاطر این مسائل کسی شکایت نمیکنه...اگرم خدایی نکرده روزی دیدید اینقدر بیکار هست شکایت کرد یک وکیل بگیر حالشو جا بیار ادئای خسارت کن جای ان 600 چندین برابرش رو باید پیاده بشه..

بخدا قبل عید 11 تومن پولمو خوردن ، برا 405 ثبت نام کرده بودم انقد اینور اونور کردن مارو بیخیالش شدم رسمن !!!
من تو زندگیم پام به دادسرا و اینجور چیزا باز نشده میدونم حق بامنه کلا چون این سمتا نرفتم نگرانم

tikweb.ir
May 9th, 2015, 19:05
اصلا نترسید
اینجور افراد فقط میخوان یه چیزی بگن که شما بترسید و دوباره ازتون پول بخورن !

خیلی راحت بگید ما هیچ حسابی با هم نداریم و دیگه هم باهاش هیچ همکاری نکنید و جنس و... هم اصلا ندید و حتی تماس هم جواب ندید
بعد یه مدت میره پی کارش

برای ما هم پیش اومده
95 درصد اینجور مسائل به همین شکل که عرض کردم حل میشه

shahinmq
May 9th, 2015, 19:17
سلام .

براشون یعنی شما پست کردی درسته ؟

اگر بله که برگه ی پست رو دارید ؟

اینکه پست به دستشون نرسونده مشکل شما نیست باید تشریف ببرن اداره ی پست شهر/منطقه خودشون و دلیل رو جویا شوند ، دوستان درست می فرمایند شکایت کردن به همین راحتی نیست و یک شکایت درصورتی که به نتیجه برسه حداقل +3 ماه زمان بر خواهد بود.

اگر هم شخصی باهاتون تماس گرفت گفت من از آگاهیو اینجاهام بهشون بگید اسم و سمتتون رو بفرمایید خودتون تماس بگیرید به 110 جویا بشید واقعا چنین شخصی هست یا خیر(موردی رو دیدم برای ترساندن شخص دست به چنین کاری زدن که خودش جرم خیلی

بزرگیه ! )

موفق باشید

Mr-MAMAD
May 9th, 2015, 19:28
با سلام

فیش واریز که دارید . پیامک با شماره هم دارید .

بلا نصبت اون هیچ پفک سیاهی نمیتونه بخوره

Yas-Host
May 9th, 2015, 19:32
پیامک خودش یه مدرک هست

امروز فتا بودیم برای شکایت , پیامک رو اسکرین شات گرفتیم و پرینت!

اما شما که با خودت مشکلی نداری بردار گنجه . بزار بره شکایت کنه فوقش به نفع شما تموم میشه و اونم ...

مینا-صیفی
May 9th, 2015, 20:27
از قدیم میگن ببخشید سگی که پارس میکنه بگیر نیست .

از این شکایت میکنم فلان میکنم این حرف ها زیاد میشه و میزنند کسی که بخاد کسی را کیش و مات کنه نمیگه و بی سر صدا اگر حق باهاش باشه انجام میده و غافلگیر میکنه . شما وقتی از خودت مطمئن هستید که پول کسی را نخوردید خیالتون راحت باشه بحث پول هست این موضوع شما که این بحث هم شما که شکی ندارید یک کلمه پرینت کامل گردش حساب مشخص میشه همین کی کیش میشه و کی مات با تشکر

!MihanIt!
May 9th, 2015, 20:31
پیامک خوبه از همه بهتر پرینت حساب هست ...
خیالتون راحت .

se7en-host
May 9th, 2015, 21:20
پیامک می شه راحت یک پیامک جعلی بزنید اما اگه بتونید ثابت کنید می تونند راخت از طریق مخابرات پیگیری کنند که پیامک جعلیه یا واقعی

ashki0076
May 9th, 2015, 21:33
من به این که مشکلتون چی هست و طرفتون کی هست زیاد توجه نمی کنم
تجربه ام می گه هیچ کس شکایت نمی کنه ، اگه هم بکنه هیچی از دستش بر نمی آد

Asp.Net
May 9th, 2015, 21:39
اصلا نترسید
اینجور افراد فقط میخوان یه چیزی بگن که شما بترسید و دوباره ازتون پول بخورن !

خیلی راحت بگید ما هیچ حسابی با هم نداریم و دیگه هم باهاش هیچ همکاری نکنید و جنس و... هم اصلا ندید و حتی تماس هم جواب ندید
بعد یه مدت میره پی کارش

برای ما هم پیش اومده
95 درصد اینجور مسائل به همین شکل که عرض کردم حل میشه

یعنی میگی مال مردم رو بخوره ؟ جنس هم نده ؟ جواب تلفن و پیامک هم نده ؟ بنده خدا میخواست این کار بکنه دیگه اینجا پست نمیگذاشت؟ شما هم این کارا نکن زرنگی نیست داداش مال حروم خوردن آسونه شما هم معلومه هنوز کاسب نشدی اینجا نظرات کشکی میدی

- - - Updated - - -

من به این که مشکلتون چی هست و طرفتون کی هست زیاد توجه نمی کنم
تجربه ام می گه هیچ کس شکایت نمی کنه ، اگه هم بکنه هیچی از دستش بر نمی آد

شما هم معلومه هنوز کسی ازت شکایت نکرده که ........

- - - Updated - - -

سلام
** لطفا جدی **

ما یه جنسی رو یکی دو ماه پیش به یکی فروختیم ، اولش از جنسش ناراضی بود بعد باز خرید کرد چون قیمت ما نسبت به جا دیگه ارزونتر بود !
1 اردیبهشت ما یه اختلاف حساب خوردیم من میگفتم 300 اون میگفت 600 حالا با کلی بحث توافق کردیم من 450 براش بریزم در ازاش یه پیامک به عنوان مدرک به من داد هیچی دیگه طلب نداره از من
مجدد دوباره از ما خرید کرد ایندفعه به مبلغ 75000 تومن منه خرم قبول کردم (اجناس ما سفارشی هستند 10 تا 30 روز طول میکشه تولید و ارسالش و اون هم در جریانه) حالا امروز 19 اردیبهش گیر داده چرا نیومده جنسو فلا ... من 75000 تومن رو براش بک زدم حالا گیر داده میخوام برم شکایت کنم ازت !!! میگم من ازت مدرک دارم که طلبکار نیستی پیامکت هست !!! میگه نه من فاکتورارو دارم که ازت 600 طلبکارم یا نه اصلا من از جنس کالا ناراضی ام !!!!

من مدرک پیامکی دارم که گفته هیچ چی ازت نمیخوام و بخشیدم وقتی این 450 رو بریزی .....ولی حرفی از جنس نزده

پیامک در دادگاه مدرک حساب میشه و پرینت حساب هم دارید اگر هم شکایت بکنه مطمئنا به ضرر خودش هست چون اون میخواد کلاهبرداری کنه

kamrava
May 9th, 2015, 21:39
بله پیامک جزو مدرک محسوب میشه. ارجاع میدن به مخابرات و لیست پیامک ها رو بصورت محرمانه مستقیما از خود مخابرات دریافت می‌کنند.

Asp.Net
May 9th, 2015, 21:40
از قدیم میگن ببخشید سگی که پارس میکنه بگیر نیست .

از این شکایت میکنم فلان میکنم این حرف ها زیاد میشه و میزنند کسی که بخاد کسی را کیش و مات کنه نمیگه و بی سر صدا اگر حق باهاش باشه انجام میده و غافلگیر میکنه . شما وقتی از خودت مطمئن هستید که پول کسی را نخوردید خیالتون راحت باشه بحث پول هست این موضوع شما که این بحث هم شما که شکی ندارید یک کلمه پرینت کامل گردش حساب مشخص میشه همین کی کیش میشه و کی مات با تشکر

:-> یکدفعه بگو کمین میزنه خودتو راحت کن . "می خاد درستش می خواهد هست " کسی که میدونه حق باهاش نیست شکایت نمیکنه

ashki0076
May 9th, 2015, 21:41
شما هم معلومه هنوز کسی ازت شکایت نکرده که ........
شما هم مثل اینکه توی نت و این کارا نیستید
من یه مثال می زنم ، مشتری طراحی سایت نهایتا سالی یه بار برای تعویض قالبش کارش طرف ما بخوره
حالا یه روز جوگیر میشه و میگه یه قالب بزنم روی سایت اینطوری و اونطوری پس میاد سراغ ما و چون طراحی قالب پروسه طولانی هست کم کم سرد میشه و آخر کار که موقع تحویل قالب می رسه همش سعی می کنه دبه کنه ، حالا یا قالب رو با قیمت کمتر بر می داره و یا اصلا نمی بره و روی دست شما می مونه و ایشون هم خیلی ساده سری بعدی می رن سراغ یه طراح دیگه
اما منی که کارم طراحی هست و هر روز باید با این طور آدم ها سر و کله بزنم به قواعد بازی بیشتر آشنا هستم و منطقی تر عمل می کنم و اگه ببینم که مشتری می خواد ما رو دک کنه می سپارمش به امون خدا

Asp.Net
May 9th, 2015, 21:48
شما هم مثل اینکه توی نت و این کارا نیستید
من یه مثال می زنم ، مشتری طراحی سایت نهایتا سالی یه بار برای تعویض قالبش کارش طرف ما بخوره
حالا یه روز جوگیر میشه و میگه یه قالب بزنم روی سایت اینطوری و اونطوری پس میاد سراغ ما و چون طراحی قالب پروسه طولانی هست کم کم سرد میشه و آخر کار که موقع تحویل قالب می رسه همش سعی می کنه دبه کنه ، حالا یا قالب رو با قیمت کمتر بر می داره و یا اصلا نمی بره و روی دست شما می مونه و ایشون هم خیلی ساده سری بعدی می رن سراغ یه طراح دیگه
اما منی که کارم طراحی هست و هر روز باید با این طور آدم ها سر و کله بزنم به قواعد بازی بیشتر آشنا هستم و منطقی تر عمل می کنم و اگه ببینم که مشتری می خواد ما رو دک کنه می سپارمش به امون خدا

من با این موی سفید اندازه سن شما توی نت بودم پسرم. مشتری رو برای قالب بیشتر از 15 روز معطل کردی؟ بعضی ها هم کار بلد نیستند سفارش میگیرن امروز فردا مکینند ،مشتر یهم فرار میکنه

ashki0076
May 9th, 2015, 21:50
من با این موی سفید اندازه سن شما توی نت بودم پسرم. مشتری رو برای قالب بیشتر از 15 روز معطل کردی؟ بعضی ها هم کار بلد نیستند سفارش میگیرن امروز فردا مکینند ،مشتر یهم فرار میکنه

اول اینکه شما سن من رو از کجا می دونید ، شاید من از شما موی سفید بیشتری هم داشته باشم
من کجا گفتم 15 روز ؟
نمی خوام بحث کنم ولی حس می کنم دارید بلوف می زنید

aligoli
May 10th, 2015, 05:43
سلام
** لطفا جدی **

هیچ کار و عملیاتی به هیچ عنوان نمی تواند انجام دهد.
اما شما هم باید قبل از واریز یک تعهد با امضا از ایشان اخذ می کردید. اما در حال حاضر هم مشکلی نیست.

به هیچ عنوان هم " وا " ندهید. شکایت کار هر شخصی نیست. واژه اش به حرف برای فرهنگ سازی بیشتر مطرح می شود.

hostnic
May 10th, 2015, 09:36
دوست عزیز در صورت شکایت شما می توانید از پیامکی که توسط ایشان برای شما ارسال شده به عنوان مدرک استفاده نمایید و قابل استناد هست. لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند، قبل از ارسال نظر و پاسخگویی مطالعه فرمایند.

mhiizadi
May 10th, 2015, 09:48
مدرک پیامکی؟

بله ؛ بنده خودم با ده تا اس ام اس یه نفر رو شش ماهه انداختم تو

- - - Updated - - -

سلام
** لطفا جدی **

پولی که بک دادین؛ واریز به حساب مگه نبوده !؟ اگر بوده بهترین مدرکه.
قاضی وقتی ببینه یه طرف داره کوتاه میاد تا میتونه فرد رو تحت فشار میزاره که اصلا بره شکایت رو پس بگیره!
شما کوتاه نیا ... آخرشم ک تموم شد و بی گناه شناخته شدی میری از خواهان شکایت میکنی ./

omidrezav
May 10th, 2015, 10:04
مدرک پیامکی؟

بله دوست عزیز پیامک هم مدرک محکمه پسندی محسوب میشه. البته تا وقتی که مدرک دیگه ای اون رو نقض نکنه.

studio.design
May 10th, 2015, 10:09
داستان پول نیست ! فکر نکنم بتونه کاری رو انجام بده :) تا بوده از این شکایت ها

اما واسه ی خوب نبودن کالا ! مرغوب بودن و.. چه دیجیتالی چه فیزیکی میتونه شکایت کنه این مسئله سازه

تا الان هیچ کسی رو واسه یه پیامک ننداختن زندان که شما دومیش باشی :)

freeacounting
May 12th, 2015, 11:33
تا بیاد ثابت کنه پیر میشه