PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کند شدن اینترنت خودم بر اثر اتک دادن

mahdi-relax
May 9th, 2015, 14:52
سلام
من داشتم به یه سایتی اتک میدادم که ببینم چه جوریه بعدش کم کم کامپیوترم شروع به هنگ کردن کرد و خیلی کند شد
بعد از اون چندتا وی پی اس لینوکسی که داشتم به هر کدوم که وصل میشم مصرف پهنای باندش روزی 200 گیگ میشه و سرور کلا قطع میشد و امکانش نبود تا چند ساعت بهش وصل شد
الان دنبال راه حلم که بتونم اثراتش رو از روی کامپیوترم برطرف کنم. احساس میکنم یجای کامپیوترم از لحاظ نرم افزاری مشکل پیدا کرده سر همین قضیه

لطفا راهنمایی کنید

hamid.soltani92
May 9th, 2015, 14:55
سلام
من داشتم به یه سایتی اتک میدادم که ببینم چه جوریه بعدش کم کم کامپیوترم شروع به هنگ کردن کرد و خیلی کند شد
بعد از اون چندتا وی پی اس لینوکسی که داشتم به هر کدوم که وصل میشم مصرف پهنای باندش روزی 200 گیگ میشه و سرور کلا قطع میشد و امکانش نبود تا چند ساعت بهش وصل شد
الان دنبال راه حلم که بتونم اثراتش رو از روی کامپیوترم برطرف کنم. احساس میکنم یجای کامپیوترم از لحاظ نرم افزاری مشکل پیدا کرده سر همین قضیه

لطفا راهنمایی کنید
سلام.
به این قضیه، کارما یا بازگشت اعمال گفته میشه!
احتمالا ابزار دی‌داستون ویروسی بوده، کامپیوترتون رو آلوده کرده.

zarat
May 9th, 2015, 15:06
اکثر دیداسر ها خودشون ویروس و تروجان هستن .
تا الان فکر میکردم سرور لینوکسی ویروس نمیگیره _ یه ریست کنین شاید حل شد ( یا شاید هم روی سرور شما دیداس میشه )
اما در مورد کامپیوتر خودتون بستگی به قدرت ویروس داره . یه سری هاشون با یه اسکن حل میشه ولی یه سری هاشون به طرز فجیحی کامپیوتر رو مختل میکنه .
استارتاپ ویندوز خودتون رو چک کنین ببینین برنامه ی مشکوکی رو مشاهده میکنین یا نه .

mahdi-relax
May 9th, 2015, 19:40
متاسفانه با ریست حل نشده
آنتی ویروس میتونه این فایل هاشو تشخیص بده؟

kool
May 9th, 2015, 20:08
متاسفانه با ریست حل نشده
آنتی ویروس میتونه این فایل هاشو تشخیص بده؟

شما روی سیستم خودتون هیچ آنتی ویروسی نصب نکرده اید؟

mahdi-relax
May 9th, 2015, 21:07
شما روی سیستم خودتون هیچ آنتی ویروسی نصب نکرده اید؟
نصب کردم اما چون بعضی از سایت ها رو بلاک میکرده تا حالا غیرفعالش کرده بودم

- - - Updated - - -

آیا بجز اسکن کردن لازم هست توی فایروال ویندوز تغییراتی ایجاد کنم؟ امکانش هست آی پی کامپیوترم توسط فایروال بلاک شده باشه؟

ParsWebIT
May 9th, 2015, 21:16
یه بار نماز وحشت بخونید!
بعد برید ویندوزتون رو عوض کنید - مشکل وی پی اس ها هم با اینکار اوک میشه.:))

kool
May 9th, 2015, 21:26
نصب کردم اما چون بعضی از سایت ها رو بلاک میکرده تا حالا غیرفعالش کرده بودم

حتما علتی داشته که بلاک میکرده.
برخی ویروس ها اگر قبل از نصب آنتی ویروس وارد سیستم بشن معمولا کامل از بین نمیرن و بهتره مجدد سیستم عامل نصب شود.

jahromweb
May 10th, 2015, 00:29
سلام

اخه کسی مستقیم این ابزار ها رو روی سیستم خودش نصب میکنه!!!؟ عجبا!
باید روی یک سیستم مجازی نصب کنید (با vmware مجازی سازی کنید ...)
بعدش : دیداس به سرور لینوکسی از اینترنت ایران؟؟!؟ معمولا این کار با تعداد بالایی وی پی اس خارج انجام داده میشه(که معمولا کرکی هم هستن!)

احتمالا نیاز به نصب مجدد پیدا میکنید چون قدیما یک بار خودمم همین کار رو کردم و سیستم عامل داغون شد
اگر میخواید مقدار فشار بر اثر پراسس زیاد در سرور های apache و nginx + apache بررسی کنید دستور ab را پیشنهاد میدهم
موفق باشید

shirazshop
May 10th, 2015, 00:35
سلام

یک سیستم ریستور بدین به قبل از فرایند اتک مشکلتون حل میشه

Zimaserver
May 10th, 2015, 01:16
با سلام
از آنتی ویروس eset smart security 8
استفاده کنید مشکل رفع میشه

clack
May 10th, 2015, 17:48
یک bitdefender internet security 2015 نصب کن full scanبزار اگه پیدا کرد ویروس هارو پاک کن .

اگر نشد که کامل از اول سیستم عامل نصب کن و قبل از هر کاری (حتی کلیک روی سایر برنامه های نصبی) bitdefender internet security 2015 نصب کن و بعد اسکن کامل کاراتو انجام بده .