PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلیس فتا

menalgeya
May 9th, 2015, 14:36
با سلام

امروز از پلیس فتای استان تهران برای بنده احضاریه اومده به دلیل انتشار موزیک ویدئو غیر مجاز باید بیای دادگاه

ولی بنده نه سایت غیر مجاز دارم یه سایت موزیک دارم که توی سامندهی ثبت شده و خیلی وقتم هست بروزرسانی نشده است

دوستان کسی هست تا حالا همچین مشکلی براش پیش اومده باشه

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 14:42
احضاریه مطمئنید درست هست و تقلبی نیست؟؟؟ و اینکه باید از خود اونجا پیگیر شید ممکنه اشتباهی امده باشه

menalgeya
May 9th, 2015, 14:45
احضاریه مطمئنید درست هست و تقلبی نیست؟؟؟ و اینکه باید از خود اونجا پیگیر شید ممکنه اشتباهی امده باشه

شماره پرونده داره

همه چیز کامل هست

!MihanIt!
May 9th, 2015, 14:48
با سلام

امروز از پلیس فتای استان تهران برای بنده احضاریه اومده به دلیل انتشار موزیک ویدئو غیر مجاز باید بیای دادگاه

ولی بنده نه سایت غیر مجاز دارم یه سایت موزیک دارم که توی سامندهی ثبت شده و خیلی وقتم هست بروزرسانی نشده است

دوستان کسی هست تا حالا همچین مشکلی براش پیش اومده باشه

اگر انتشار نداید برید و پیگیر باشید اگر حق با شما باشه مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد.
همانطور که فرمودید در ارشاد ثبت کردید ...

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 14:48
شماره پرونده داره

همه چیز کامل هست

شماره پروندتونو چک کنید ممکنه شاکی داشته باشید یا اینکه برای سایتتون مشکلاتی باشه

NewConfig
May 9th, 2015, 15:04
اگر تو وب سایتتون خواننده های کردزبان نباشن معمولا گیر بهتون نمیده
قبلا خیلی برای دوستای وب مسترم این مورد پیش اومده
اما اگر موسیقی عادی باشه میری نهایتا چیزی در حد تعهد بدی
اگر هم سایت موزیک متعلق به شما نباشه یه خورده بیا برو داره و مشکل زا نیست

leberman
May 9th, 2015, 15:10
مشکلی نداره یه تعهد میگیرن ازتون اگر عنوان احضاریه همون باشه.

zarat
May 9th, 2015, 15:12
اینطور سوء تفاهم ها پیش میاد
یکی از دوستان هم این مشکل براش پیش اومده بود که سر موعد مقرر رفت توضیح داد و حل شد .
در ضمن سایتتون ثبت شده هست و اگر غیرمجاز نباشه ، دلیلی برای نگرانی نیست .

ببخشین میشه ربط خواننده های کرد زبان با گیر دادن پلیس فتا رو برای بنده توضیح بدین ؟!

NewConfig
May 9th, 2015, 15:16
ببخشین میشه ربط خواننده های کرد زبان با گیر دادن پلیس فتا رو برای بنده توضیح بدین ؟!
اینجا محیطش نیست و یه خورده ریسک داره
اما چون اکثرا سیاسین و خواننده غیر سیاسی هم الگوهای هنریشون بیشتر از 90% مشکل سیاسی دارن خیلی کنترلشون میکنن
همچنین رو متن شعرهای کردی (فولکلور) بخاطر بقول خودشون غیر اسلامی بودنشون زیاد گیر میدن

بارها دوستانی رو دیدم این بلا سرشون اومده بخاطر همین مسائل البته خیلی از مواقع تماس میگیرن باهاشون تا نامه ارسال کنن
نمیخوام ادامه بدم که تاپیک منحرف شه از مضوعش

menalgeya
May 9th, 2015, 15:58
سایت من حدود یک سال ستاد سامندهی ثبت شده است و تا الان مشکلی هم نداشته به دلیل نداشته وقت اصلا سراغش نمیرم و آپدیتش نمیکنم

- - - Updated - - -

قبلا خیلی برای دوستای وب مسترم این مورد پیش اومده
اما اگر موسیقی عادی باشه میری نهایتا چیزی در حد تعهد بدی
اگر هم سایت موزیک متعلق به شما نباشه یه خورده بیا برو داره و مشکل زا نیست

توی سایت هیچ نوع موزیک کوردی نیست

من خودم کوردم

سایت یک سال ثبت شده ستاد سامندهی

kamrava
May 9th, 2015, 16:03
سایت من حدود یک سال ستاد سامندهی ثبت شده است و تا الان مشکلی هم نداشته به دلیل نداشته وقت اصلا سراغش نمیرم و آپدیتش نمیکنم

- - - Updated - - -

توی سایت هیچ نوع موزیک کوردی نیست

من خودم کوردم

سایت یک سال ثبت شده ستاد سامندهی
شما که به خودتون اطمینان کامل دارید برید ببینید حرف حسابشون چیه. ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد، احتمالا یک اشتباه بوده که برطرف میشه.

slashflash
May 9th, 2015, 16:08
دوست عزیز ، مشکلی نیست ، یا اشتباه شده یا حتماً یک آهنگی به اشتباه انتشار دادید .
همانطوری که دوستان گفتند نهایت یه تعهد میگیرن .
ضمناً یه قسمتی رو یادم میاد داخل سایت ساماندهی بودش که اگر اخطاری ارسال میشد برای پست های داخل سایتتون از اونجا میتونستید پیگیری کنید ( که ببینید اخطار چی بوده اگر مبنی بر پاک کردن بود که باید پاک کنید یا ... )

shazo
May 9th, 2015, 16:12
سلام

همین که احضاریه اومده یعنی چیزی نیست.. بهتره پیگیر باشی عزیز..
رفتارتم محترمانه باشه..

kool
May 9th, 2015, 20:29
سلام
فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه، حداکثر یک تعهد میدید و موارد درخواستی رو حذف می کنید

se7en-host
May 9th, 2015, 21:13
ممکنه سایتی که در موردش می گن اصلا سایت شما نباشه و یک سایت دیگه باشه که مشخصات شما روش باشه
برید پیگیری کنید

ashki0076
May 9th, 2015, 21:35
عزیز خوب شما که مشکلی ندارید ، نصف روزتون تلف میشه ولی انشالله مشکلی پیش نمی آد

hassan5099
May 9th, 2015, 21:41
چیزی نیست
ازتون تعهد میگیرند که سایت را ببندید
معمولا بعد از چند روز دیگه بررسی می کنند که شما انجام دادید یا نه

menalgeya
May 10th, 2015, 01:24
ممکنه سایتی که در موردش می گن اصلا سایت شما نباشه و یک سایت دیگه باشه که مشخصات شما روش باشه
برید پیگیری کنید

درود

من کلا همین یه سایت رو دارم و هیچ مشخصاتی پیش کسی ندارم

studio.design
May 10th, 2015, 01:43
اولین این که کاملا مشکل فتا با زبان کردی رو تگذیب میکنم :D سایت کرد موزیک بزرگتر و معروف تر داریم ؟؟

لیبلش توی ماهواره بگیر تا کله ایران داره زیر موزیکا پخش میشه ! جز 2000 سایت اوله ایرانه و........... چرا به اون گیر نمیدن که تازه تخصصی کردیه !!

دوم اینکه برادر شما پنل internet.ir تو چک میکنی ؟؟ ممکنه اخطاریه براتون ارسال کرده باشه واسه یه پستی اما ایمیل و.. نیومده باشه که پاکش کنی

برای من همین مشکل پیس اومد که بهم زنگ زدن گفتن چرا پاک نمیکنی !! تازه فهمیدم ایمیل نیومده بوده و رفتم تو پنل دیدم ، مجبور شدم عذرخواهی کنم و پست رو پاک کنم که مشکل رفع شد

و اینم بگم نترسین فقط یه سری صحبت ها و تذکرات رو به شما میدن همین ، میشه بگین برای کدوم موزیک ویدئو اخطار اومده ؟؟

menalgeya
May 10th, 2015, 11:57
اولین این که کاملا مشکل فتا با زبان کردی رو تگذیب میکنم :D سایت کرد موزیک بزرگتر و معروف تر داریم ؟؟

لیبلش توی ماهواره بگیر تا کله ایران داره زیر موزیکا پخش میشه ! جز 2000 سایت اوله ایرانه و........... چرا به اون گیر نمیدن که تازه تخصصی کردیه !!

دوم اینکه برادر شما پنل internet.ir تو چک میکنی ؟؟ ممکنه اخطاریه براتون ارسال کرده باشه واسه یه پستی اما ایمیل و.. نیومده باشه که پاکش کنی

برای من همین مشکل پیس اومد که بهم زنگ زدن گفتن چرا پاک نمیکنی !! تازه فهمیدم ایمیل نیومده بوده و رفتم تو پنل دیدم ، مجبور شدم عذرخواهی کنم و پست رو پاک کنم که مشکل رفع شد

و اینم بگم نترسین فقط یه سری صحبت ها و تذکرات رو به شما میدن همین ، میشه بگین برای کدوم موزیک ویدئو اخطار اومده ؟؟

درورد

هیچ ایمیلی برای بنده ارسال نشده است سایت خیلی وقته اصلا اپدیت نمیشه

حتی تماسی هم نداشتم قبلا ایمیل می اومد پاک میکردم ولی در حال حاظر هیچی برای بنده ارسال نشده است

freeacounting
May 12th, 2015, 11:25
حتما یه جای کار میلنگه که فرستادن برو پیگیر باش غصه دنیارو نخور

menalgeya
May 17th, 2015, 22:54
امروز رفتم پلیش فتا تهران هیچ جوابی بهم ندادن گفتن برو تا وضعیت پروندت روشن شه

حتی اسم سایتی که توش موزیک ویدئو منتشر شده هم بهم ندادن

کسی از دوستان در این مورد دادگاه واسش تشکیل دادن ؟

اشکان
May 17th, 2015, 23:10
اسم اون موزیک ویدیو رو بگو تا ما ورشداریم دادا :دی

menalgeya
May 18th, 2015, 00:26
اسم اون موزیک ویدیو رو بگو تا ما ورشداریم دادا :دی

اصلا جوابموندادن که بدونم کدوم سایت هست دیگه اسم موزیک ویدئو پیش کش