PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپلود فایل از vps windows به کامپیوتر شخصی

majidjon
August 22nd, 2010, 12:52
سلام دوستان.این موضوع رو در قسمت سرور مجازی گذاشتم ولی هیچکس جوابی نداد، گفتم اینجا بذارم شاید دوستان اینجا یه جوابی بدن.
چطور می تونم فایلی رو از داخل سرور به کامپیوتر شخصی انتقال بدم ؟

bestvps
August 22nd, 2010, 13:55
VPS ویندوز - برید تو وی پی اس و درایو رو Share کنید
بعد تو ویندوزتون درایو رو از منو Tools موجود در Mycomputer و بوسیلهی MapNetworkDrive ادد کنید و بعد خیلی آسون فایل هاتون رو کپی کنید یا اینکه از طریق FTP به سرور وصل بشید و یا برای فایل یه لینک بسازید و دانلودش کنید

majidjon
August 22nd, 2010, 14:08
Bestvps جان ، سرعت اینترنت من 256 کیلوبیته ، حالا با این سرعت پایین ، یه فایل 1 گیگ رو از سرور Vps دانلود کنم ، تقریبا چقدر زمان می بره ؟

bestvps
August 22nd, 2010, 14:32
اگر افت سرعت نداشته باشید یه یه روزی گیرش هستید البته اگه افت سرعت نداشته باشید !

Sajad
August 22nd, 2010, 15:32
8-12 ساعت طول میکشه
بهتون جواب داده نشده چون تاپیک های مشابه وجود داشته و شما سرچ نکردید. نیاز به ایجاد تاپیک در بخش های مختلف هم نیست.

radium
August 22nd, 2010, 23:56
البته میتونید هم توی پنچره ریموت option رو کلیک کنید بعد تب local resources و بعد more بعد drives و بعد هم هر درایوی رو که میخواید انتخاب کنید .
بهد که وارد vps شدید به این درایو میتونید اطلاعات رو کپی کنید.
یه راه دیگه هم نصب easyphp یا نرم افزارهای مشابه روی vps هست.

srashedian
August 23rd, 2010, 00:34
البته میتونید هم توی پنچره ریموت option رو کلیک کنید بعد تب local resources و بعد more بعد drives و بعد هم هر درایوی رو که میخواید انتخاب کنید .
بهد که وارد vps شدید به این درایو میتونید اطلاعات رو کپی کنید.
یه راه دیگه هم نصب easyphp یا نرم افزارهای مشابه روی vps هست.

عزیز این برعکس چیزی هست که ایشون میخوان، این روش درایو های کامپیوتر شما رو روی vps نمایش میده، ایشون میخوان از روی وی پی اس یه چیزی رو دانلود کنن روی کامپیوتر خودشون... (کلمه آپلود توی موضوع تاپیک اشتباه هست و منظور رو بد میرسونه، باید حتما متن درخواستشون رو با دقت بخونید)

delta
August 23rd, 2010, 00:51
خوب اگر میخوای دانلود کنی یک xampp نصب کن رو وی پی اس فایلها تو تو روتش بزار راحت دانلود کن!!

srashedian
August 23rd, 2010, 01:42
خوب اگر میخوای دانلود کنی یک xampp نصب کن رو وی پی اس فایلها تو تو روتش بزار راحت دانلود کن!!

زمپ برای کامپیوتر های شخصی به عنوان لوکال سرور تست طراحی شده و برای سرورهای وب بهینه نیست... رم خیلی بالایی مصرف میکنه...

bestvps
August 23rd, 2010, 09:54
خب سری که درد نمیکنه چرا میخواین دستمال ببندید :) خیلی راحت اینکار قابل انجام هست با شیوه هایی که به صورت پیشفرض از امکانات ویندوز به حساب میان

hostironi
August 23rd, 2010, 10:36
خوب برای دانلود iis نصب کن اگه موقع نصب iis تیک ftp هم بزاری. خوب ftp هم داری. بعد اگه فایل هاتو در این مسیر کپی کنی C:\Inetpub\wwwroot فایل هاتو از این آدرس می تونی دانلود کنی http://yourip/filename.rar اگه فایل هاتو در این مسیر کپی کنی C:\Inetpub\ftproot فایل هاتو از این آدرس می تونی دانلود کنی ftp://yourip/filename.rar
برای آپلود هم می تونی از همون ftp استفاده کنی یا قبل از کانکت شدن به ریموت داخل تنظیمات ریموت یکی از درایو هاتو با وی پی اس شیر کنی

nasa_de
September 23rd, 2010, 01:35
اگه بخواهیم از xampp یا wamp برای ایم کار استفاده کنیم چه کار باید کرد / ای پی رو در کجای این سیستم ها وارد کرد یا نمیخواد ای پی رو وارد کنم

radium
September 23rd, 2010, 01:55
اگه بخواهیم از xampp یا wamp برای ایم کار استفاده کنیم چه کار باید کرد / ای پی رو در کجای این سیستم ها وارد کرد یا نمیخواد ای پی رو وارد کنم

به نظر من easyphp بهتره
توی تنظیمای آپاچی به جای اینکه لوکال هاست رو listen کنه باید بگی ip سرور رو listen کنه

mr-hamed
September 23rd, 2010, 19:02
سلام
خسته نباشيد
اين چيزايي كه گفتيد من هيچيشو نفهميدم
من يه vps دارم و ميخوام از اونجا فايل دانلود كنم ولي بدون دانلود(استفاده از اينترنت و ترافيكم)فايل ها رو بيارم روي هارد كامپيوترم
ميشه من رو راهنمايي كنيد؟

nasa_de
September 23rd, 2010, 19:06
من تا امروز صبح اطلاعاتی در این زمینه نداشتم اما الان متوجه شدم / البته سرویس بنده ویندوز هست
من اول IIS رو نصب کرده بودم و بعد PHP رو روی IIS نصب کردم اما از اونجایی که کانفیگ بلد نبودم لیچ لود میشد اما ایرادهای زیادی داشت
رفتم سراغ XAMPP , اون رو نصب کردم و طبق توضیحات tukanet عزیز در اینجا : http://www.webhostingtalk.ir/f56/9132/
کانفیگش کردم و الان دارم کلی لذت میبرم /
با تشکر از دوستانی که کمک کردند

Sajad
September 23rd, 2010, 19:17
سلام
خسته نباشيد
اين چيزايي كه گفتيد من هيچيشو نفهميدم
من يه vps دارم و ميخوام از اونجا فايل دانلود كنم ولي بدون دانلود(استفاده از اينترنت و ترافيكم)فايل ها رو بيارم روي هارد كامپيوترم
ميشه من رو راهنمايي كنيد؟
!!!!!! تنها در صورتی از پهنای باند اینترنت شما استفاده نمیشه که اطلاعات رو با پست براتون ارسال کنن ! امکان پذیر نیست که شما بین سرور و کامپیوترتون بدون مصرف شدن اینترنت و پهنای باند انتقال بدید !!!!!!!!

mr-hamed
September 24th, 2010, 00:23
!!!!!! تنها در صورتی از پهنای باند اینترنت شما استفاده نمیشه که اطلاعات رو با پست براتون ارسال کنن ! امکان پذیر نیست که شما بین سرور و کامپیوترتون بدون مصرف شدن اینترنت و پهنای باند انتقال بدید !!!!!!!!

پس هيچ كاري نميشه كرد
از رو هارد هم پس نميشه برد تو سرور چه بد هيچ راهي نداره؟

Sajad
September 24th, 2010, 00:37
پس هيچ كاري نميشه كرد
از رو هارد هم پس نميشه برد تو سرور چه بد هيچ راهي نداره؟
شدنش میشه اما اونجور که شما میگی اینترنت شما مصرف نشه امکان نداره. از اینترنت شما استفاده میکنه برای انتقال فایل ها بین سیستم شما و سرور

mr-hamed
September 24th, 2010, 02:08
شدنش میشه اما اونجور که شما میگی اینترنت شما مصرف نشه امکان نداره. از اینترنت شما استفاده میکنه برای انتقال فایل ها بین سیستم شما و سرور

چقدر استفاده ميشه؟مثلا يه فايل 1مگي؟

LoveLife
September 24th, 2010, 02:30
جه مقدار فایل رو می خواهید بفرستید رو وی پی اس ؟ ببینیم منطقی هست یا نه ؟

Sajad
September 24th, 2010, 09:05
چقدر استفاده ميشه؟مثلا يه فايل 1مگي؟
به اندازه همون حجم فایل دیگه !

mr-hamed
September 24th, 2010, 14:00
جه مقدار فایل رو می خواهید بفرستید رو وی پی اس ؟ ببینیم منطقی هست یا نه ؟

مثلا شما فزض كنيذ 300 400 مگ

Sajad
September 24th, 2010, 14:20
واقعا شما متوجه نمیشید وقتی میگم به اندازه حجم همون فایل یعنی چی ؟! مطمئنید سر کاری نیست ؟! خوب عزیز شما برای ارسال یک فایل ۳۰۰-۴۰۰ مگی باید ۳۰۰-۴۰۰ مگ ترانسفر انجام بدی دیگه !

LoveLife
September 24th, 2010, 14:31
300 الی 400 مگ با سرویس های اینترنتی ایران زمان خیلی طولانی طول خواهد کشید

packsaft
September 24th, 2010, 15:06
عزیزم شما با وین رار فایل رو چند قسمت کن بعدش ومپ رو نصب کن اون ور هم با یه دانلود منیجر بگیر اگه ویندوزه که اگه قطعی چیزی داشت مجبور نشی از اول دانلود کنی! اگه لینوکسه که با wget بگیر!

armin321
September 24th, 2010, 16:09
VPS ویندوز - برید تو وی پی اس و درایو رو Share کنید
بعد تو ویندوزتون درایو رو از منو Tools موجود در Mycomputer و بوسیلهی MapNetworkDrive ادد کنید و بعد خیلی آسون فایل هاتون رو کپی کنید یا اینکه از طریق FTP به سرور وصل بشید و یا برای فایل یه لینک بسازید و دانلودش کنید

سلام
من خواستم فایلهای داخل وی پی اس خودم رو با شیوه شما دانلود کنم ولی چند تا مشکل داشتم.
اول اینکه من یک درایو بیشتر ندارم و اون هم بصورت پیش فرض شیر شده هست
دوم اینکه من با گزینه tools وارد شدم MapNetworkDriveولی تمام اسم درایو ها بود یعنی حتی تا Z ولی اسمی از درایو C که تنها درایو منه نبود.

حالا یک مورد دیگه اگر به فرض من موارد بالا رو تونستم برظرف کنم و تونستم شیر کنم ، لینک دانلود که میتونم به نرم افزار اینترنت دانلود منیجر بدم به چه صورت در میاد؟

ممنونم

ادیت:
الان بجای یک درایو ، یک پوشه رو شیر کردم و از گزینه tools وارد MapNetworkDrive شدم ولی بجای درایو c درایو none رو انتخاب کردم و از گزینه Brows فولذر رو پیدا کردم و فینیش رو زدم. ولی آدرس فولدر
اینطوری شده،
\\esme service dahande-a.0......0\my folder

الان مثلا داخل این فولدر من یکسری فایل دارم که میخوام دانلود کنم
چه لینکی رو باید به IDM بدم؟

armin321
September 25th, 2010, 20:33
آقا کسی جواب ما رو نمیده!!!

چطوری من لینک بسازم ؟

bestvps
September 25th, 2010, 21:19
اسم درایو که نباید c باشه !!! چون خودتون یه دونه c دارید !
من یه بخضیضو متوجه نشدم اگه لطف کنید با یاهو آیدی بنده تماس بگیرید ممنون میشم
y_id:bestvps

armin321
September 25th, 2010, 22:28
اسم درایو که نباید c باشه !!! چون خودتون یه دونه c دارید !
من یه بخضیضو متوجه نشدم اگه لطف کنید با یاهو آیدی بنده تماس بگیرید ممنون میشم
y_id:bestvps

ببخشید من از روش قبلی نتونستم
حالا میخوام از روش IIS برم

اومدم iis رو دانلود کردم و نصب کردم
بعد از نصب متاسفانه این فولدر رو نساخت C:\Inetpub\wwwroot

behrooz_iri
September 25th, 2010, 22:42
iis رو با این روش که میگم قدم به قدم بسازید

1-start-control panel - add or remove programs

2-روی add/remove windows component کلیک کنید

3-روی application srver یک کلیک کنید تا هایلایت شود و سپس در پایین details را بزنید

4-internet information services را تیک بزنید و نصب کنید

5- بعد از نصب این فولدر ساخته میشود C:\Inetpub\wwwroot

armin321
September 26th, 2010, 20:02
iis رو با این روش که میگم قدم به قدم بسازید

1-start-control panel - add or remove programs

2-روی add/remove windows component کلیک کنید

3-روی application srver یک کلیک کنید تا هایلایت شود و سپس در پایین details را بزنید

4-internet information services را تیک بزنید و نصب کنید

5- بعد از نصب این فولدر ساخته میشود C:\Inetpub\wwwroot

سلام
بهروز جان دستت درد نکنه. دقیقا با روش شما تونستم بسازم
فقط یک چیزی من وقتی آی پی خودمو میزنم یک صفحه اینطوری میاد
کجا باید دسترسی رو دست کنم؟

Under Construction

The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.

Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

If you are the Web site administrator and feel you have received this message in error, please see "Enabling and Disabling Dynamic Content" in IIS Help.
To access IIS Help
Click Start, and then click Run.
In the Open text box, type inetmgr. IIS Manager appears.
From the Help menu, click Help Topics.
Click Internet Information Services.

armin321
September 27th, 2010, 18:57
سلام
استادان گرامی جواب من هم بدید

Sajad
September 27th, 2010, 19:40
این ربطی به دسترسی نداره. صفحه دیفالت iis هست. شما فایل index داخل مسیر C:\Inetpub\wwwroot رو حذف کنی این میره و میتونی یه index دیگه بذاری بجاش.

armin321
September 27th, 2010, 20:13
این ربطی به دسترسی نداره. صفحه دیفالت iis هست. شما فایل index داخل مسیر C:\Inetpub\wwwroot رو حذف کنی این میره و میتونی یه index دیگه بذاری بجاش.

اوکی اون فایل دیفالت رو حذف کردم حالا این صفحه میاد
Directory Listing Denied
This Virtual Directory does not allow contents to be listed.

من فکر کنم باید دسترسی بدم تا بتونم وارد لیست فایل هام بشم!!

Sajad
September 27th, 2010, 20:49
اگه میخواید دایرکتوری نشون داده تو قسمت propertis سایتی که ایجاد شده قسمت security تیک directory list رو بزنید.

armin321
September 27th, 2010, 21:12
اگه میخواید دایرکتوری نشون داده تو قسمت propertis سایتی که ایجاد شده قسمت security تیک directory list رو بزنید.

آقا من که نفهمیدم ولی ممنون
فقط بگم اینقدر حرفه ای نیستم بخوام سایت ایجاد کنم.
یکسری فایل دانلود کرده بودم و توی اون دایرکتوری بود و میخواستم دانلودش کنم توی کامپیوتر خودم. همین . الان خودم هم دسترسی ندارم .

Sajad
September 27th, 2010, 23:45
خوب شما اسم فایل رو بذار ته آیپی دیگه
مثلا فایل sajad.ext رو ریختی توی فلدر C:\Inetpub\wwwrootپس اینجوری میتونی دانلودش کنی http://ip/sajad.ext که بجای ip آیپی سرورت رو مینویسی.

برای نمایش محتوای فلدر
توی run بنویس inetmgr و ok کن
یه پنجره باز میشه سمت چب روی web sites کلیک کن تو محیط سمت راست مینویسه default web site روش راست کلیک کن و propertis بزن. در پنجره باز شده تب home directory تیک گزینه directory browsing رو بزن باید مساله حل بشه.

armin321
September 28th, 2010, 19:42
خوب شما اسم فایل رو بذار ته آیپی دیگه
مثلا فایل sajad.ext رو ریختی توی فلدر C:\Inetpub\wwwrootپس اینجوری میتونی دانلودش کنی http://ip/sajad.ext که بجای ip آیپی سرورت رو مینویسی.

برای نمایش محتوای فلدر
توی run بنویس inetmgr و ok کن
یه پنجره باز میشه سمت چب روی web sites کلیک کن تو محیط سمت راست مینویسه default web site روش راست کلیک کن و propertis بزن. در پنجره باز شده تب home directory تیک گزینه directory browsing رو بزن باید مساله حل بشه.

ممنونم آقا سجاد
مشکلم حد شد.

سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید:67:

mahrokh
December 24th, 2010, 18:37
سلام من نفهمیدم چطور میشه فایلی رو از vps به کامپیوتر خودم انتقال بدم ؟؟؟؟
با اینکه تمام صفحات رو خوندم اما چیزی متوجه نشدم میشه یه نفر کمک کنه :106::63: