PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با proftpd

rn4j1m1
August 22nd, 2010, 12:01
سلام دوستان
من چند روز پیش روی یه vps دایرکت ادمین نصب کردم و دایرکت ادمین هم به صورت پیش فرض proftpd رو نصب میکنه
حالا مشکلات زیادی به وجود اومده ! برای مثال جوملا با proftpd مشکل داره و نمیشه کامپوننت جدید نصب کرد
یا یه برنامه بود که خودم داشتم روش کار میکردم و نیاز بود به ftp کانکت بشه (با c) حالا با vps خودم نمیتونم کانکت بشم مثلا وقتی میخام یه فایل رو آپلود کنم برنامه ای که نوشتم همون جا میمونه :D (هنگ میکنه) تا وقتی که ارتباط قطع بشه (time out)
راهی وجود داره این مشکلات رو حل کرد ؟ یا pureftpd نصب کرد ؟ (خواستم نصب کنم همه چی به هم ریخت)

ShahreServer
August 22nd, 2010, 12:06
proftpd را حذف کنید و ftp مورد نظرتون نصب کنید. فکر نکنم مشکل پیش بیاد ! البته یکسری Config هم هست اگر FTP جدید نصب کردید باید انجام بدید اگر نیاز داشتید اطلاع بدید تا واستون قرار بدم (VSFTPهم میتونید جایگزینش کنید)

rn4j1m1
August 22nd, 2010, 12:36
proftpd را حذف کنید و ftp مورد نظرتون نصب کنید. فکر نکنم مشکل پیش بیاد ! البته یکسری Config هم هست اگر FTP جدید نصب کردید باید انجام بدید اگر نیاز داشتید اطلاع بدید تا واستون قرار بدم (VSFTPهم میتونید جایگزینش کنید)

من بر اساس راه حل پیشنهادی توی تاپیک زیر خواستم این کار رو انجام بده اما تو یکی از مراحل کامند "pure-pw mkdb /etc/pureftpd.pdb -f /etc/proftpd.passwd" گفته بزنید که نه من فهمیدم pure-pw چی هست و نه همچین چیزی وجود داره :
DirectAdmin Forums - View Single Post - Swappting ProFTPd to PureFTPd (http://www.directadmin.com/forum/showpost.php?p=182059&postcount=4)

درضمن سیستم عامل هم centos 32bit هست

ShahreServer
August 22nd, 2010, 12:40
من بر اساس راه حل پیشنهادی توی تاپیک زیر خواستم این کار رو انجام بده اما تو یکی از مراحل کامند "pure-pw mkdb /etc/pureftpd.pdb -f /etc/proftpd.passwd" گفته بزنید که نه من فهمیدم pure-pw چی هست و نه همچین چیزی وجود داره :
DirectAdmin Forums - View Single Post - Swappting ProFTPd to PureFTPd (http://www.directadmin.com/forum/showpost.php?p=182059&postcount=4)

درضمن سیستم عامل هم centos 32bit هست

شما قصد دارید Proftp را حذف و pureftpd نصب کنید ؟
اگر قصد اینکار دارید بگید تا بصورت فارسی اموزشش واستون بزارم

rn4j1m1
August 22nd, 2010, 12:47
شما قصد دارید Proftp را حذف و pureftpd نصب کنید ؟
اگر قصد اینکار دارید بگید تا بصورت فارسی اموزشش واستون بزارم

من که همون بالا گفتم قصدم همین هست با نصب و انجام تنضیمات pureftpd هم مشکلی ندارم و فقط مشکل با انتقال (اطلاعات اکانت های ftp) هست