PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد یادگیری برنامه نویسی

Riko
May 9th, 2015, 00:42
سلام
1. من هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم.
بخوام برنامه نویسی ساخت نرم افزار اندروید یاد بگیرم چه زبان هایی باید یاد بگیرم؟
میزان سختی؟ آینده داره؟

yastheme
May 9th, 2015, 00:51
سلام
1. من هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم.
بخوام برنامه نویسی ساخت نرم افزار اندروید یاد بگیرم چه زبان هایی باید یاد بگیرم؟
میزان سختی؟ آینده داره؟

اگه دنبال بازار کار خوب هستی به نظر من اول PHP , برنامه نویسی تحت وب یاد بگیر
برای اندروید باید جاوا تا حدی بلد باشی ؛ سری به سایت http://androidcode.ir/ بزن

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 00:52
تو ایران نه اما تو خارج بله اینده داره پیشنهاد بنده به شما مجتمع فنی برید mftnarmak شعبه های مختلف داره و مدرک رسمی خودما از این مرجع بهره گرففتیم و بگم کمی سخته ولی اگر دوست داشته باشید پیشرفت میکنید

Riko
May 9th, 2015, 00:58
تو ایران نه اما تو خارج بله اینده داره پیشنهاد بنده به شما مجتمع فنی برید mftnarmak شعبه های مختلف داره و مدرک رسمی خودما از این مرجع بهره گرففتیم و بگم کمی سخته ولی اگر دوست داشته باشید پیشرفت میکنید

تو ایران به چه دلایلی آینده نداره؟
mfnarmak تو ایرانه چیه؟

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 01:00
تو ایران کار و این زمینه کمتر هست . مجتمع فنی تهران هست داخل گوگل سرچ کنید
اما خوبه یاد بگیرید اگر وارد باشید ممکنه بعضی افراد شمارو برای کار بگیرند اما تو خارج جذب کار تو این زمینه بالاس

Mr-MAMAD
May 9th, 2015, 01:09
تو ایران به چه دلایلی آینده نداره؟
mfnarmak تو ایرانه چیه؟
سلام

من این مسئله به شما توضیح میدم. خود شما برای یک برنامه آندروید پول میدید ؟ من خودسرانه میگم خیر

بازار کار اینجور برنامه نویسی ها (ارباب رجوع) افراد خواصی هستند و این افراد نیز افراد خواصی رو انتخاب میکنند.

اما به نظرم برنامه نویسی تحت وب و زبان های php html #c و ... یادبگیرید کاربردی تر هست نصبت به این مورد

zarat
May 9th, 2015, 01:25
سلام
بنده هم نظری مشابه یوزر yastheme عزیز دارم .
به نظرم شما شروع کنید و روی PHP به طور کامل کار کنید ( فقط دنبال مدرک نباشید ) بازار کار PHP خیلی خوبه البته از اندروید هم نمیشه گذشت .
وقتی شما یه زبان رو یاد بگیرین دیگه یاد گرفتن دیگر زبان ها هم براتون راحت تر میشه و نیازی نیست که کلاس های آموزشی برین ( با رفرنس های خارجی هم راه میوفتین )
یکی از دوستان که خبره در PHP هست ، یه ماهه کدنویسی اندروید هم یاد گرفت .
آینده ی خوبی هم داره چه داخل و چه خارج فرقی نداره به شرطی که به طور کاربردی بلد باشین و بتونین پروژه تحویل مشتری بدین .
در آخر اشاره کنم که مدرک مجتمع فنی آن چنان معتبر نیست و اکثر شرکت ها و مراکز قبولش ندارن .

- - - Updated - - -

سلام

من این مسئله به شما توضیح میدم. خود شما برای یک برنامه آندروید پول میدید ؟ من خودسرانه میگم خیر

بازار کار اینجور برنامه نویسی ها (ارباب رجوع) افراد خواصی هستند و این افراد نیز افراد خواصی رو انتخاب میکنند.

اما به نظرم برنامه نویسی تحت وب و زبان های php html #c و ... یادبگیرید کاربردی تر هست نصبت به این مورد

دیگه اینطور که شما میفرمایین هم نیست .
به عنوان مثال مورد هست طرف یه فید خوان با Basic4Android درست کرده به 10 - 20 تا سایت خبری فروخته ( مدیر سایت هم خوشحال )
بازار برنامه نویسی موبایل هم داره خوب میشه .