PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفتار بسیار بد ******

Iman.Mohebi
May 8th, 2015, 18:40
سلام
من حدود 3 ماه هست که از ****** هاست گرفتم.
در این 3 ماه با مشکلات زیر مواجه شدم :

1- سرعت پایین سرور و دان شدن در زمان های پیاپی
2 - عدم ارسال ایمیل به بسیاری از کشور ها
3 - مهمترین مورد عدم ارائه بک آپ زمانی که سایت من دچار مشکل شد بر خلاف تبلیغات که نوشتند بک آپ واقعی.
4- بی احترامی و بی ادبی پشتیبان زمانی که متن تبلیغات سایت را در مورد بک آپ نشون دادم بهش.

من اکانتم را به هاست خارج از کشور منتقل کردم و واقعا از سرویس دهنده ایرانی استفاده نخواهم کرد.

- - - Updated - - -

راستی هاست BlueHost کسی تجربه داره ؟

jahromweb
May 8th, 2015, 19:11
باسلام
فکر کنم بهتر باشد خودتان یک وی پی اس تهیه کنید

اما همه ی هاستینگ های ایرانی هم بد نیستند البته شاید برای شما این هاستینگ مناسب نبوده ....

حال اگر حتما خارجی میخواهید به دنبال انهایی باشید که با ایران مشکلی ندارند برای مثال hosting24.com
موفق باشید

Iman.Mohebi
May 8th, 2015, 19:13
فکر می کنم تاپیک رو دیدن الان وارد حساب کاربری هم نمی تونم بشم واقعا که.

- - - Updated - - -

مشکل ورود حل شد.

- - - Updated - - -

باسلام
فکر کنم بهتر باشد خودتان یک وی پی اس تهیه کنید

اما همه ی هاستینگ های ایرانی هم بد نیستند البته شاید برای شما این هاستینگ مناسب نبوده ....

حال اگر حتما خارجی میخواهید به دنبال انهایی باشید که با ایران مشکلی ندارند برای مثال hosting24.com
موفق باشید

تجربه کار با سرور ندارم. هاستینگ24 شما قبلا استفاده کردی خوبه ؟

xphost
May 8th, 2015, 19:26
بهترین گزینه برای شما هاستینگ ایرانی هستش
ولی معتبر
میتونید از بعضی همکارا که داخل انجمن تست میدن تست بگیرید
و تست بکنید
قیمت مد نظرتون نباشه به راحتی میتونید هاست خوبی تهیه کنید
و اصلا توصیه نمیکنیم از هاستینگ های خارجی تهیه کنید
به دلیل اینکه مشکلاتی پیش بیاد سخت میشه پیگیریش
و از همه مهم تر اونا قانونمند ترند:d

delta
May 8th, 2015, 19:28
دوست عزیز از قدیم گفتند احترام ، احترام میاره....من با این هاستینگ کار ندارم اما حتما شما چیزی گفتید که بی احترامی دیدید؟ همین الان خودتون به نوشتتون یک نگاه کنید؟ کلا این هاستینگ رو تخریب کردید؟؟ و باعث میشید خیلی ها نظر بدی به این هاستینگ پیدا کنند.. الان به نظرتون هاست مقابل باید بیاد تشویقتون کنه؟ شما هر وقت یک هاست خریدید دیدید مشکل دارید باهاش با نهایت احترام از هاست مقابل بک اپ درخواست کنید و به سرویس دیگری نقل مکان کنید.معمولا بهتر هست همیشه خودتان هقته ای یکبار از سرویستان بک اپ تهیه کنید...

به شما پیشنهاد میکنم از سرویسهای خارجی مستقیم استفاده نکنید...درهمین انجمن هاستینگهای زیادی هست که میتونن بهتون سرویسهای خوبی بدهند..

jahromweb
May 8th, 2015, 19:33
میتونید وی پی اس کانفیگ شده مثلا با کانفیگ دایرکت راحت حدود ۳۰۴۰ پیدا کنید خودتون بکاپ بگیرید و مسائله ی ساسپند و ... هم مطرح نیست (مگر پول ندید! یا باهاش حمله کنید به سرور های مردم! و ...)

هاستینگ ۲۴ اپتایم خوبی داره سرعت هم نسبتا خوبه
با مدیرش (مدیر اصلی hostinger این زیر مجموعه ی اون هاست) صحبت کردم با ایرانیا مشکلی ندارن بودند افرادی که از ایران خرید کردند .... (شرکت امریکایی نیست ولی دفتر در خیلی جاها دارن بالای ۳۰ برند دارن)
البته هر هاستینگی مشکلات خودش رو داره هاستینگ های خارجی سختگیری بیشتری روی یک سری چیز ها دارند

درمورد هاست ایرانی هم : توصیه میکنم که از ایرانی ها هاست بخرید مشکلات بعدی کمتره حداقل اینجا میشه شکایت کرد تاپیک زد!! ولی اون اصلا دستتون به جایی بند نیست و دردسر داره به خصوص اگر تجربه ی خرید از سایت های خارجی رو ندارید

اگر بازم راهنمایی خواستید درخدمتم
موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز از قدیم گفتند احترام ، احترام میاره....من با این هاستینگ کار ندارم اما حتما شما چیزی گفتید که بی احترامی دیدید؟ همین الان خودتون به نوشتتون یک نگاه کنید؟ کلا این هاستینگ رو تخریب کردید؟؟ و باعث میشید خیلی ها نظر بدی به این هاستینگ پیدا کنند.. الان به نظرتون هاست مقابل باید بیاد تشویقتون کنه؟ شما هر وقت یک هاست خریدید دیدید مشکل دارید باهاش با نهایت احترام از هاست مقابل بک اپ درخواست کنید و به سرویس دیگری نقل مکان کنید.معمولا بهتر هست همیشه خودتان هقته ای یکبار از سرویستان بک اپ تهیه کنید...

به شما پیشنهاد میکنم از سرویسهای خارجی مستقیم استفاده نکنید...درهمین انجمن هاستینگهای زیادی هست که میتونن بهتون سرویسهای خوبی بدهند..
تمام حرف های ایشون رو تایید میکنم