PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی هاستینگ به صورت درصدی

5678
May 7th, 2015, 22:48
سلام !
کسی از دوستان هست که بتونه به صورت درصدی با ما کار کنه؟
یعنی اینکه یه مستر ریسلر در اختیار من قرار بده من روش کار کنم هر چی در اوردم طبق قرار داد قبلی تقسیم کنیم
هاست رو 5-6 ماه هستش که راه انداختم ...
اگه کسی هست با ای دی یاهو من : avawebhost در اربتاط باشه
مرسی

mizbanwebhost
May 7th, 2015, 22:58
سلام !
یعنی اینکه یه مستر ریسلر در اختیار من قرار بده من روش کار کنم هر چی در اوردم طبق قرار داد قبلی تقسیم کنیم
مرسی

پیشنهاد می کنم مستقل کار کنید

http://xzn.ir/reseller/linuxhosting

Reseller1۲۰۰۰۰
تومان

فضانامحدود
پهنای باند نامحدود
هاست قابل ایجاد ۲۰ عدد
دیگر امکانات نامحدود
کنترل پنل Cpanel-WHM
ماهیانه ۲۰۰۰۰ تومان
سالیانه ۲۰۰۰۰۰ تومان

ارسال سفارش (http://client.xzn.ir/cart.php?a=add&pid=4)

Reseller2۳۵۰۰۰
تومان

فضا نامحدود
پهنای باند نامحدود
هاست قابل ایجاد ۵۰ عدد
دیگر امکانات نامحدود
کنترل پنل Cpanel-WHM
ماهیانه ۳۵۰۰۰ تومان
سالیانه ۳۵۰۰۰۰ تومان

ارسال سفارش (http://client.xzn.ir/cart.php?a=add&pid=14)

Reseller3۵۰۰۰۰
تومان

فضا نامحدود
پهنای باند نامحدود
هاست قابل ایجاد نامحدود
دیگر امکانات نامحدود
کنترل پنل Cpanel-WHM
ماهیانه ۵۰۰۰۰ تومان
سالیانه ۵۰۰۰۰۰ تومان

ارسال سفارش (http://client.xzn.ir/cart.php?a=add&pid=15)

5678
May 7th, 2015, 23:01
دوست عزیز اگه دقت می کردید متوجه می شدید که من گفتم الان 5-6 ماه هستش که هاستینگ رو دارم و واقعا از شرکتش راضیم اما خوب هاست سود زیادی برام نداشته و همین الانم حاضرم با هزینه ی خلییییی کمتر از حد تصورتون بهتون هاست رو بفروشم...!

mizbanwebhost
May 7th, 2015, 23:05
دوست عزیز اگه دقت می کردید متوجه می شدید که من گفتم الان 5-6 ماه هستش که هاستینگ رو دارم و واقعا از شرکتش راضیم اما خوب هاست سود زیادی برام نداشته و همین الانم حاضرم با هزینه ی خلییییی کمتر از حد تصورتون بهتون هاست رو بفروشم...!

اگر سودی نداشتید چطور میخواین درصدی کار کنید ... ؟

چه چیزی را با هزینه کمی میفروشید ؟ کاربر دارید ؟ یا اینکه خود نمایندگی که گرفتید منظورتونه ؟

یکم واضح تر بفرمایید . امید وارم بتونم به هر طریقی شده بهتون کمک کنم

jahromweb
May 7th, 2015, 23:24
سلام / دوست عزیز یک حرف رو خیلی دوستانه بهتون بزنم ، این که یک ریسلر بخرید و هاست بفروشید درامد انچنانی نخواهید داشت کاملا عادی هست اصلا هم فکر نکنید که برای شما این طور بوده است دلیل هم دارد کاری که بتوان با ۱۰ ۱۵ هزار تومان سرمایه (۴ هزار تومان دامنه و بقیه نمایندگی) شروع کرد بدون شک درامد مطلوبی حداقل در کوتاه مدت و با اطلاعات فنی کم نخواهد داشت چه افلاین باشد چه انلاین چه هاستینگ باشد و چه فروش پیامک و ... فکر کنم شما برای قالب اختصاصی هم هزینه کردی (تاجایی که ذهنم یاری میکنه) همچنین یادم میاد یک بار هم یک نمایندگی هاست دانلود از ما داشتید ببینید دوست عزیز واقعیت این هست که تمام ریسلر هایم که دیدم موفق هستند همه برنامه نویس و طراح وب هستند و درواقع سایت های طراحی شده توسط خودشان را میزبانی میکنند و بهتر بگویم مشتری خاص دارند و معمولا همان ها هم بعد از مدتی به وی پی اس ارتقا میدهند / این روز ها در بازار هاستینگ ۲ چیز خیلی مهم هست یکی اطلاعات فنی و دیگری توانایی مالی بدون این دو پشرفت بسیار کند خواهد بود پیشنهاد من این است که در حوضه ی برنامه نویسی و طراحی کار کنید .... / باز هم اگر کمکی از دست من بربیاید درخدمتم درجریان هستید که فقط دایرکت ادمین کار میکنم اگر لازم داشتید درخدمتم / شب خوش

almandata
May 12th, 2015, 21:43
درود ، ثبت نام کنید و تیکت ارسال کنید .

http://my.almandata.ir/

aligoli
May 13th, 2015, 05:20
سلام !
مرسی

فقط می تونیم به شما نمایندگی با هزینه بدیم.
اگر نیاز داشتید مکاتبه کنید.

night-srv
May 13th, 2015, 06:32
سلام / دوست عزیز یک حرف رو خیلی دوستانه بهتون بزنم ، این که یک ریسلر بخرید و هاست بفروشید درامد انچنانی نخواهید داشت کاملا عادی هست اصلا هم فکر نکنید که برای شما این طور بوده است دلیل هم دارد کاری که بتوان با ۱۰ ۱۵ هزار تومان سرمایه (۴ هزار تومان دامنه و بقیه نمایندگی) شروع کرد بدون شک درامد مطلوبی حداقل در کوتاه مدت و با اطلاعات فنی کم نخواهد داشت چه افلاین باشد چه انلاین چه هاستینگ باشد و چه فروش پیامک و ... فکر کنم شما برای قالب اختصاصی هم هزینه کردی (تاجایی که ذهنم یاری میکنه) همچنین یادم میاد یک بار هم یک نمایندگی هاست دانلود از ما داشتید ببینید دوست عزیز واقعیت این هست که تمام ریسلر هایم که دیدم موفق هستند همه برنامه نویس و طراح وب هستند و درواقع سایت های طراحی شده توسط خودشان را میزبانی میکنند و بهتر بگویم مشتری خاص دارند و معمولا همان ها هم بعد از مدتی به وی پی اس ارتقا میدهند / این روز ها در بازار هاستینگ ۲ چیز خیلی مهم هست یکی اطلاعات فنی و دیگری توانایی مالی بدون این دو پشرفت بسیار کند خواهد بود پیشنهاد من این است که در حوضه ی برنامه نویسی و طراحی کار کنید .... / باز هم اگر کمکی از دست من بربیاید درخدمتم درجریان هستید که فقط دایرکت ادمین کار میکنم اگر لازم داشتید درخدمتم / شب خوش

ممنون ، استفاده کردیم جناب تمدن . . .

hostorder
May 14th, 2015, 20:58
خواستید نمایندگی مستر رسلر بهتون میدم در هر فروش 50 درصد

1OnliNe
May 14th, 2015, 21:57
دروذ
تماس بگیرید

id yahoo : davoodsys