PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط گرفتن درگاه بانکی ملت یا پارسیان چیست؟؟

Saeed-MC
May 7th, 2015, 13:13
سلام وقت بخیر

دوستان بنده میخواستم یک درگاه بانکی از بانک ملت یا پارسیان بگیرم ...

دیگه نمیخوام از درگاه های واسط استفاده کنم..

کسانی که گرفتن میتونن بنده رو راهنمایی کنن.

shetabanhost
May 7th, 2015, 13:15
سلام
ببینید:
http://behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx

Saeed-MC
May 7th, 2015, 13:18
سلام
ببینید:
http://behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx

الآن یعنی همه این افراد که درگاه دارن اسناد مربوط به ملک دارن؟؟؟

shetabanhost
May 7th, 2015, 13:19
یه کپی از سند ملک یا اجاره نامه میدین به بانک

ballance
May 7th, 2015, 13:24
با سلام
روال گرفتن درگاه بانک ملت به این صورت هست که اول میرید داخل سایت به پرداخت و فرم مربوطه را پر میکنید بعد بهتون یک کد رهگیری میده همراه همراه با مدارک لازم ( اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه + اصل و کپی سند محل سکونت یا فعالیت ) میرید شعبه افتتاح کننده حساب مدارک را میبرید پیش رئیس شعبه تایید میکنه بعد دو سه روز مشخصات درگاه براتون ایمیل میشه.

درگاه بانک پارسیان ندارم اما سامان دارم که اونم باید برید داخل سایت فرم مربوطه را پر کنید بعد قرارداد براتون ایمیل میشه باید دو نسخه پرینت بگیرید امضا کنید همراه با کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه و همین طور برابر اصل سند به آدرس شرکت پرداخت الکترونیک سامان پست کنید.سامان تا نماد نداشته باشید درگاه نمیده اما اون موقعی که من ملت گرفتم نماد نداشتم و بهم درگاه دادن اما سامان همون اول کار نماد میخواست

موفق باشید

behzad83
May 7th, 2015, 17:14

درود،

از من که خواستن. گفتن اگر ندارید، از قامیل درجه یک هم قبوله، مثل پدر مادر خواهر برادر

wenhost
May 7th, 2015, 17:23
درود،

از من که خواستن. گفتن اگر ندارید، از قامیل درجه یک هم قبوله، مثل پدر مادر خواهر برادر
در مورد سند ملکی خیلی اذیت کردند
تو سایت در خواست میدید بعد تایید یک فرم میدن پر میکنید با کارت ملی و سند ملکی میفرستید فرداشم براتون مشخصات درگاهو میفرستند
(هر چند 4 بار در خواست در کاهو دادیم به به پرداخت تا گرفتیم)

GREAT
May 7th, 2015, 17:28
گردش حساب بالاو سابقه فعالیت! سن بالای 18