PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت از لحاظ نمایندگی ؟؟؟

aliarha
May 6th, 2015, 00:38
با سلام خدمت دوستان

درخواست :

بهترین شرکت از لحاظ ( کیفیت ، قیمت ، امکانات و مورد اعتماد بودن ) رو میخواستم بدونم و یک سرویس نمایندگی پنل بگیرم

و یک سوال ؟

آیا مشتری برای اینکار هست ، مردم تمایل به ارسال دارند ؟ سودهی چطوره ؟

نکته : شماره های اختصاصی و آپدیت زیادی دارم

با تشکر

aligoli
May 6th, 2015, 00:41
با سلام خدمت دوستان

درخواست :

بهترین شرکت از لحاظ ( کیفیت ، قیمت ، امکانات و مورد اعتماد بودن ) رو میخواستم بدونم و یک سرویس نمایندگی پنل بگیرم

و یک سوال ؟

با تشکر

ما می توانیم به شما رایگان ارایه دهیم. قبل از ارایه دمو هم دارد.
همیشه از شرکت ها خرید کنید.

tatnet
May 6th, 2015, 01:08
با سلام خدمت دوستان

درخواست :

و یک سوال ؟

با تشکر

با سلام

در مورد سوالتان بله با داشتن تعرفه کم ارسال پیامک + امکانات مناسب سامانه پیامک مانند ارسال منطقه ای و ... مشتری خاص خودش را میتونی پیدا کنی

شماره اختصاصی رایگان هم برای شما رایگان داده می شود از 3 اپراتور با کمترین تعرفه

لازم به ذکر است نمایندگی سامانه پیامکی که ارائه میدهیم بدون هزینه تمدید بوده و هیچ کونه هزینه بابت تمدید سامانه و شماره اختصاصی گرفته نمی شود

نمایندگی تام الاختیار سامانه پیامک

طرح اقساطی با خط اختصاصی 10 رقمی رایگان و خط 14 رقمی رایگان با کمترین تعرفه با گارانتی برگشت وجه در صورت نارضایتی تا 7 روز

اینجا را ببینید توضیحات تکمیلی اینجاست

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=140538

ebiarmin
May 6th, 2015, 01:17
سلام . اگه منظورتون پنل پیام انبوه هستش مطمئن هستم میتونم کمکتون کنم .

jahromweb
May 6th, 2015, 02:00
باسلام

استارتر گرامی علاوه بر همکاران محترم که تایید میشوند میتوانید از سایت زیر نیز دریافت کنید:
http://www.sms.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.h tml
معتبر هستند
موفق باشید

پانوشت:
:| !

hrv
May 6th, 2015, 05:52
سلام استارتر عزیز بدترین سوال رو پرسیدی!
....!
اما اگر بخام فقط راهنمایی کنم!
ببین بازار پیامک بخاطر عدم نیاز به تخصص اشبا شده یه زمانی نمایندگی رایگان معنی نداشت و خیلی از دوستان شعارشون این بود فقط باهزینه میشه نمایندگی داد! ولی خوب الان حرفشون عوض شده واین نشون میده نمیخان جز دایناسورها باشند! و این حقیقته که با تعرفه بیشتر اکانت اولیه رایگان ارایه شه!
و اما با اینکه دست زیاده با داشتن بازار هدف مشخص میشه سود خوب هم کرد! اول باید مشتریاتو معلوم کنید هستن عزیزایی که یه ماه میان نمایندگی میگیرن و بعد میگن نه نمیشه! چرا؟ چون فکر میکنن مردم میان واسه اکانتی که خودش با قیمت فرضی 200تومن خریده 150تومن برای کاربریش بدن! البته هستند کسانی که بازار هدفشون پرت تر از این حرفان و هزینه های بیشتری میدن برای این کارا!
ولی کلا باسود معقول و قیمت مناسب و هدف مشخص میشه خوب برد! فقط بازار هدف کوچیک و مشخص بعد نیازهاشون رو تامین کن بعدا که موفق شدی بازار هدف رو بزرگ کن!
درمورد شرکت بودن یا نبودن! مهم نیست که باشه یا نباشه! مهم اینه انسان باشه! یعنی یه عزیزی بود که اول کارش گرفت و وارد بخشهای مختلف دیگه ای هم شد و شرکت داشت میزد اما یه روز دیگه تلفن ثابت رو جواب نداد! وبعد گوشی و بعد هم سایتش پاک شد!
یا دوستی که هی داره از این سورس به اون سورس میره! شرکتم هست! این که از این سورس به سورس دیگه ای میره بد نیست به شرط انتقال مشتری و خط اون! این وسط داره تجربه میکنه و مشتری و زیرنماینده ضرر!
یادوستانی که بدون ثبت شرکت ثابت هستند و کار میکنن!
حالا شاید بخاید یه سره برید سراغ سرشاخه! امیدوارم به فکر خود اپراتور نباشید! اپراتور نیاز به هزینه های میلونی داره تا به قیمت پایه گرون برسید!
سرشاخه ها هم از زمان ایجاد صنف و توافقات اجازه به ارایه با قیمت قبلی ندارند! تعرفه نمایندگان جدید بیشتر میشه!
زیر شاخه ها هم به زودی مجبور به ارایه با قیمت بالای توافق خواهند شد!
درمورد شماره باید بگم اکثر سامانه ها دیگه خط 14رقمی رو رایگان میدن! نگران نباشید!
و درمورد امکانات! این مهمترین قسمته! الان سورس هایی هستند که سالهاست با یه امکانات دارن کار میکنن!
سورسهایی هستند که خب امکانات اضافه میکنن اما امکان مثلا آپلود فایل شاید خیلی ضروری نباشه نسبت به مثلا بانک مشاغل هر شهری بصورت جدا! البته عمق فاجعه بیشتر از این حرفهاست!
آخر هم سورسهای در حال ارتقا!
سورسهای جدا رو اگر مد نظر بگیرید خیلی نیستند! و اگر دسته غیر پیشرونده رو بگذارید کنار شاید دهتا بمونه!
برای اینکه فقط راهنمایی باشه برید قسمت فروش رو بخونید میبینید چندتا سورس کلا هست امکانات رو بنویسید! بعد نماینده های هر سورس رو بررسی کنید!
در آخر امید دارم وارد این عرصه بشید و موفق باشید

sam127
May 6th, 2015, 08:40
با اجازه استارتر منم یه سوال داشتم : ما یه شرکت داریم (نمایندگی اینترنت) که میخوایم یه پنل پیامکی بگیریم که شماره مشتری هامون را توش سیو کنیم و هرزگاهی بهشون پیام بدیم مثلا اعیاد یا پیام اتوماتیک زمان تموم شدن حجمشون یا زمان تموم شدن اشتراکشون یا اینکه اونا بتونن به ما پیام بدن ولی خیلی واسمون مهمه که یه جوری باشه که اون شرکت ارسال پیامک نتونه شماره هارو برداره و واسشون اسپم بفرسته .دوم اینکه تعرفه ها به چه صورته /سوم اینکه جوری هستش که از 0 تا 100 خودمون انجام بدیم یعنی زیرمجموعه نباشیم

داراپیامک
May 6th, 2015, 08:51
با سلام

نمایندگی پنل اس ام اس داراپیامک (http://DARAPAYAMAK.IR)

بهترین باشید

aliarha
May 6th, 2015, 13:26
بابت پاسخ دادن همگی ممنون
ولی حقیقتاً یخورده سردرگم شدم ! نفهمیدم کدام بهتره و کدام مورد اعتماد تره !
در مورد پنل نمایندگی رایگان ، آیا این پنل قیمت ارسال پیامک ها بیشتره ؟
بیشتر راهنمایی میخوام (عذر خواهی میکنم از دوستان چون واقعاً نمیدونم کدوم شرایطش بهتره و مناسب کاره)

چند نفر sms.ir رو پیشنهاد دادن به نظر شما نسبت به قیمتی که داره به صرفه هست ؟

و در این مورد زیر که یوزر sam127 هم میخوام اطمینان کافی داشته باشم

ولی خیلی واسمون مهمه که یه جوری باشه که اون شرکت ارسال پیامک نتونه شماره هارو برداره و واسشون اسپم بفرسته

با تشکر

aliarha
May 6th, 2015, 14:47
خدمات رایگان ارائه پنل نمایندگی اس ام اس

ارسال تکی / گروهی / وایبری
بانک مشاغل بروز شده
برگشت هزینه پیامک ارسال نشده
فعالیت با برند، دامنه و صفحه لاگین متفاوت
امکان استفاده از آرم و لوگو دلخواه
ایجاد نامحدود کاربر
ماژول رایگان ثبت نام آنلاین کاربران
تعیین قیمت بسته های کاربری
واریز آنی هزینه پنل به حساب نماینده و یا حساب بانکی
واریز سود پیامک بلافاصله پس از شارژ حساب کاربران
مشاهده و مدیریت تراکنش های کاربران
مدیریت تعرفه های ارسال کاربران
اتصال ترمینال اختصاصی بانک ملت به پنل
سیستم پشتیبانی و تیکتینگ کاربران
مانیتورینگ پیامکهای ارسالی کاربران
مانیتورینگ پیامکهای دریافتی کاربران
مانیتورینگ مدارک ارسالی کاربران
8 خطوط رند عمومی
پشتیبانی 24 ساعته
ایجاد نامحدود نمایندگی مشابه
خط اختصاصی 14 رقمی رایگان
خط اختصاصی 15 رقمی رایگان
تعرفه ارسال پیامک 5000 - 102 ریال
پـــیامک هـــدیه
فروش خطوط به کاربران و نمایندگان
دامنه ملی رایگان
هاست رایگان
طراحی سایت رایگان
مدت اعتبار دائمی /بدون تمدید سالیانه

هزینه کاملا رایگان
لطفا پ خ دهید

یاهو آیدی یا راهی برای چت با شما هست ؟ پیام خصوصی فعلا برای من باز نشده

almanwebhost
May 6th, 2015, 15:31
سلام و عرض ادب
اگر مایلید تماس بگیرید پنل با قیمت خیلی مناسب ارائه میشود

hrv
May 6th, 2015, 16:00
بیشتر راهنمایی میخوام (عذر خواهی میکنم از دوستان چون واقعاً نمیدونم کدوم شرایطش بهتره و مناسب کاره)

با تشکر

ببینید اکثرا نمایندگی های یه سری سورس هستند!
که اگر دقیق بخاید سختگیرترین فرا پیامک هست
حالا مابقی بسته به سیاست نماینده ها هستند اکثرا هزینه تمدید به بالا دستی نمیدن برای همین نمیرن! مگر مشکل خاصی باشه!
اما حتما درمورد هزینه های تمدید بپرسید!
مسلما پنل رایگان تعرفه هر پیامک رو گرونتر میدن تابصرفه خوب! مثلابه کسی که پول نداده 12تومن میفروشن و به کسی که پول داده 10تومن!
برای اینکه بدونید کدوم بهتره نیازهاتون رو بچینید! جامعه هدف چی میخاد؟مثلا وایبر خودش بیشتر گزینه ها رو ***** میکنه! خط رایگان یه سری دیگه و... نیازهاتون تعیین کننده هست!
درمورد شماره حتما همه شماره ها رو بالادستی میبینه اما وجدان اگرداشته باشه مشکلی پیش نمیاد!

- - - Updated - - -

با تشکر

ببینید اکثرا نمایندگی های یه سری سورس هستند!
که اگر دقیق بخاید سختگیرترین فرا پیامک هست
حالا مابقی بسته به سیاست نماینده ها هستند اکثرا هزینه تمدید به بالا دستی نمیدن برای همین نمیرن! مگر مشکل خاصی باشه!
اما حتما درمورد هزینه های تمدید بپرسید!
مسلما پنل رایگان تعرفه هر پیامک رو گرونتر میدن تابصرفه خوب! مثلابه کسی که پول نداده 12تومن میفروشن و به کسی که پول داده 10تومن!
برای اینکه بدونید کدوم بهتره نیازهاتون رو بچینید! جامعه هدف چی میخاد؟مثلا وایبر خودش بیشتر گزینه ها رو ***** میکنه! خط رایگان یه سری دیگه و... نیازهاتون تعیین کننده هست!
درمورد شماره حتما همه شماره ها رو بالادستی میبینه اما وجدان اگرداشته باشه مشکلی پیش نمیاد!

sam127
May 7th, 2015, 10:14
رفقا فک نمیکنید داداشمون سوال پرسید ؟ نیومد بگه تبلیغ نمایندگی هاتون را بکنید؟

studio.design
May 7th, 2015, 11:39
شرکت مخابرات :)

سود بالا ، پشتیبانی مناسب ، مشتریان برجسته

http://mokhaberat.net

sinakhan
May 7th, 2015, 14:01
دوست عزیز استارتر
شما در گوگل سرچ کن و خودت یه سایتی رو برای شروع کارت پیدا کن
از این جا به جایی نمی رسی
منم چندین سال هست که پنل نمایندگی دارم ولی با اینکه راضی هستم، به خاظر فضای این تاپیک ، اصلا دلم نمیخواد بهت معرفی کنم.
جستجو کنی بهتره !

mask-online
May 9th, 2015, 21:17
با سلام خدمت شما
پایین ترین تعرفه - پر کاربردترین سامانه - بروزرسانی دوره ای
به تایپیک ما سر بزنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=134741

mgtco
May 12th, 2015, 16:02
در خدمت هستیم و به ازای هر کاربر شما یک خط 11 رقمی رایگان میدیم :d

hfiroozib
May 12th, 2015, 23:29
شرکت مخابرات :)

سود بالا ، پشتیبانی مناسب ، مشتریان برجسته

http://mokhaberat.net
دوست عزیز جسارتآ چه شرکتی هستید که یه شماره ثابت و آدرس ندارید ؟!!
بهتر نیست جو سازی نکنید !!!