PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند برنامه نویس php و ASP

kianesfahan
May 5th, 2015, 13:19
عرض سلام و احترام خدمت دوستان .

برای چندین پروژه نیازمند برنامه نویس حرفه ای ASP هستیم . ترجیحا دوستان با سابقه کار خوب ، شرکت ثبت شده و اگر دوستان در اصفهان حضور داشته باشند بهتر است .

و برای یک پروژه ملی به چند برنامه نویس مسلط به PHP - MySql و وب سرویس به صورت هزینه پروزه ای و ماهیانه نیازمند هستیم .

دوستان لطفا مشخصات ، توانائی و نمونه کارهایشان را ارسال کنند .

سپاس

Ania123
May 5th, 2015, 16:22
با سلام
لطفاً آدرس ایمیل خود را جهت ارسال رزومه ارائه فرمایید.
hamid53214
May 5th, 2015, 16:23
سلام

من در اصفهان هستم

دانشجوی دکترا 30 ساله

برنامه نویسی php و mysql در حد cms و اسکریپت های خودکار
با api هم زیاد کار کردم
photoir.com
9pv.ir
bestofday.ir

kianesfahan
May 5th, 2015, 23:38
سلام

من در اصفهان هستم

دانشجوی دکترا 30 ساله

برنامه نویسی php و mysql در حد cms و اسکریپت های خودکار
با api هم زیاد کار کردم
photoir.com
9pv.ir
bestofday.ir

سپاس دوست عزیز .

یکی از ایتم های مهم ما زیبائی سایت ها میباشد که جسارتا نمونه سایت های ذکر شده به صورت حرفه ای زیبا نبود .

در کجای اصفهان ساکن هستید ؟

توانائی + مشخصات + و اطلاعات تماس را در پیغام خصوصی برایمان ارسال کنید تا خدمت حضورتان تماس بگیریم یک جلسه حضوری در دفتر شرکت داشته باشیم .

hamid53214
May 6th, 2015, 19:24
سپاس دوست عزیز .

یکی از ایتم های مهم ما زیبائی سایت ها میباشد که جسارتا نمونه سایت های ذکر شده به صورت حرفه ای زیبا نبود .

در کجای اصفهان ساکن هستید ؟

توانائی + مشخصات + و اطلاعات تماس را در پیغام خصوصی برایمان ارسال کنید تا خدمت حضورتان تماس بگیریم یک جلسه حضوری در دفتر شرکت داشته باشیم .

بله درسته بیشتر تسلطم بر برنامه نویسی هست

saman9074
May 6th, 2015, 21:17
سلام برای PHP و MYSQL اگه خواستید هستم نمونه کار هم موجود هست. برای اطلاعات بیشتر با ایمیل ali.abdi@outlook.com در ارتباط باشید یا ایمیلتون رو همینجا اعلام کنید تا ما باهاتون تماس بگیریم

kamrava
May 6th, 2015, 21:22
برای PHP + MySQL و وب سرویس‌ها با بنده در ارتباط باشید.