PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحربه استفاده از سرویس وایمکس

taraneha
May 5th, 2015, 09:36
سلام.دوستان اینترنت فعلیم وایمکس ایرانسل هست.هزینه خیلی بالایی داره و سرعت و کیفیت افتضاح.
میخواستم مبین نت بگیرم اما قبلش یه اطلاعاتی مبنی بر کیفیت این سرویس دهنده میخوام.قبلا استفاده میکردم مشکلی که داشت خیلی زود حجمش تموم میشد نسبت به adsl و دیگر ارائه دهنده ها.
از اون مدتی که من استفاده میکردم 3 سال میگذره.یکی از دوستان گفتن که مبین نت هم از ایرانسل بدتره.دوستانی که استفاده کردند یا استفاده میکنند یه اطلاعات کلی بهم بدن از نظر سرعت و میزان کم شدن حجم (***ی در ترافیک)
دوستان حتما میگن ADSL چرا نمیگیری.باید عرض کنم که مرکز مخابراتی منطقه ما همه ی پورت هاش پره خدا رو شکر حتی واسه یه نفرم جا نداره.

saman9074
May 5th, 2015, 10:19
مگه از کدوم طرحش استفاده میکنید؟ من 2048 پایه 3 گیگ 30 تومن دارم درسته سرعتش زیاد نیست نسبت به Adsl اما اگه شبانه رایگان هاش رو نسبت به بقیه شرکت ها مقایسه کنیم خیلی سرتره من ماهانه 100 تا 150 گیگ هم از شبانه ایرانسل دانلود داشتم. اما در مورد مبین نت یکی دو تا از دوستان من که دارند از نظر سرعت زیاد مشکلی نداشتند.

tandisbazar
June 7th, 2015, 20:53
کیفیت مبین نت عالی هست

البته بستگی به پوشش منطقه شما و نوع مودم هم داره

zarat
June 7th, 2015, 21:12
والا اکثر دوستان که مبین نت دارن ، ناراضین . ( یا گله از سرعت و کیفیت دارن یا از گرونی ترافیک )
البته بنده استفاده نکردم و قضاوت نمیکنم.
به نظرم ایرانسل به نسبت بهتره .
شاید ایرانسل اون منطقه ای که هستین رو به خوبی پوشش نمیده .
چون سرعت ها فیکس هست و مثلا با اینترنت 128 ( اگر پوشش خوب باشه ) 16 کیلوبایت دانلود فیکس هست .