PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی cent os به همراه کلوکسو پس از چند روز

m2sh
August 21st, 2010, 22:33
سلام دوستان
من یه سیستم عامل Centos روی یه سرور مجازی که با hyper-v مجازی سازی شده بود نصب کردم و سپس یه کنترل پنل کلوکسو هم رو اون نصب کردم
اولش درست کار میکرد ولی حالا بعد از روز وارد کنترل پنل نمیشه و همین طور هنگام وارد شدن به سرور این پیغام مشاهده می شود

Linux login :

نمیدونم اینجا چی باید وارد کنم لطفا هر چه سریع تر منو راهنمایی کنید

ممنون

ShahreServer
August 21st, 2010, 22:51
کجا چی وارد کنید ؟ چه خطایی هنگام ورود میده ؟ عکس / لینک چیزی بزارید تا بتونیم کمکت کنیم

m2sh
August 21st, 2010, 22:54
راستش خود من نصب نکردم سیستم عامل رو ولی الان وقتی با هایپر وی گزینه کانکت رو میزنی بعد از چند دقیقه یوزر و پسورد میخواد که دوستم که نصب کرده میگه یوزر root پپسورد هم یه عدد هست حالا من یوزر رو میزنم ولی پسورد هر چی وارد میکنم هیچی نمیاش داده نمیشه نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون بابت پاسخ سریعتون

ShahreServer
August 21st, 2010, 22:56
دوست عزیز در لینوکس وقتی شما پسورد میزنی چیزی که نمایش نمیده ! شما وارد کن Enter کن ببین وارد میشه یا نه مثل ویندوز * نمیزاره

m2sh
August 21st, 2010, 23:03
ببخشید یکم از بحث خارج شدیم الان مشکلی اصلی اینه که کلوکسو که تا سه روز پیش کار میکرده دیگه کار نمیکنه

به نظر شما باید چیکار کنم ؟

(در ضمن یه دیتا بیس هم تو کلوکسو ساختم البته اینو همین طوری گفتم شاید مهم باشه )

ShahreServer
August 21st, 2010, 23:08
ببخشید یکم از بحث خارج شدیم الان مشکلی اصلی اینه که کلوکسو که تا سه روز پیش کار میکرده دیگه کار نمیکنه

به نظر شما باید چیکار کنم ؟

(در ضمن یه دیتا بیس هم تو کلوکسو ساختم البته اینو همین طوری گفتم شاید مهم باشه )

ببینید شما مشکلتون واضح نمی گید ! میگید چرا کلکسو که تا سه روز پیش کار میکرده الان کار نمیکنه ! خوب یک خطا Error ی چیزی باید بده یک اطلاعات درست بزارید تا کمکت کنیم.

m2sh
August 21st, 2010, 23:11
ببخشید شرمنده
راستش من وقتی ای پی رو میزنم یا با پورت 7778 میخوام وارد بشم وارد نمیشه (صفحه پیدا نشدن میاد تو فایرفاکس )

همین

میخوام بدونم میشه مثلا کلوکسو رو ریست کرد ؟
چند بار خود سرور رو ریست کردم ولی بازم درست نشده

ShahreServer
August 21st, 2010, 23:15
با دستور زیر میتونید Restart کنید
Centos , Fedora...
با دستور service kloxo restart

Debian , ...
با دستور /etc/init.d/kloxo restart

و دستور
/etc/init.d/apache2 restart هم بزنید تا وب سرور شما یکبار Restart شود.

m2sh
August 21st, 2010, 23:50
ممنون ولی بدبختی هر کاری میکنم وارد نمیشه پسورد هم درست میزنم با یوزر روت وارد نمیشه مثل اینکه باید یه لینوکس دیگه نصب کنیم

nimafire
August 22nd, 2010, 10:04
service iptables stop

فایروال را خاموش کنید و تست کنید

SabaData
August 22nd, 2010, 13:32
فعلا با کدی که بالا گفتن فایروال رو خاموش کنید تا مشکلتون حل بشه ولی برای راحتی کار به فایروال نصب کنید تا پورتهاتون رو تنظیم کنه و بعد از هربار ریبوت کردن دچار این مشکلات نشید

m2sh
August 22nd, 2010, 18:21
راستش میشه یه کم راهنمایی کنید که کی باید این سیستم رو غیر فعال کنم

ممنون

SabaData
August 22nd, 2010, 18:27
راستش میشه یه کم راهنمایی کنید که کی باید این سیستم رو غیر فعال کنم

ممنون

ببینید این سیستم برای بستن پورت ها هست و بمنظور بالا بردن امنیت شما هست ولی چون اونرو مدیریت نکردین وقتی که وی پی اس رو ریبوت میکنید و iptables شروع به فعالیت میکنه تمامی پورت های شما از جمله پورت 7778 که مربوط به کلوکسو میشه مسدود میشن و شما نمیتونید وارد اون پورت بشید به همین علت هست که دوستان میگن اونو خاموش کنید.
شما بهتره یه فایروال نصب کنید که بتونید پورت های باز و بسته رو مدیریت کنید اینطوری اگه iptables روشن باشههم هیچ مشکلی پیش نمیاد

bestvps
August 22nd, 2010, 19:00
از این دستور استفاده کنید تا دیگه نیازی نباشه Iptables رو غیرفعال کنید

service iptables restart
iptables -A INPUT -i eth0 -p tcp --dport 7778 -j ACCEPT
service iptables save
service iptables restart

SabaData
August 22nd, 2010, 19:04
از این دستور استفاده کنید تا دیگه نیازی نباشه Iptables رو غیرفعال کنید

ایشون کلا سرورشون داون هست!
مشکلشون اونجاست که نمیتونن سرور رو بالا بیارن تا از این کد ها استفاده بکنند!

bestvps
August 22nd, 2010, 19:10
اینجا که بحثی از Down بودن نبود :( گفته بودن که تونسته بودند لاگین کنند !

m2sh
August 22nd, 2010, 20:02
نه من فکر کردم پسورد رو اشتباه به ذهن سپرده بودم به همین خاطر رفتم سراغ اون مشکل بعدش که رفتم پسورد اصلی رو پیدا کردم و زدم دیدم بازم وارد نمیشه
دیگه مجبورم یکی دیگه نصب کنم

از تمام دوستان بابت راهنمایی بسیار ممنونم
ایشالا یه روزی جبران کنم

SabaData
August 22nd, 2010, 21:46
ایشون دادن توی چت من چک کردم!
داون بود