PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایید شماره موبایل !؟ ایمیل ؟

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:00
سلام خدمت دوستان گرامی ؛
با توجه به اینکه کاربران ایرانی زمانی که در سایت عضو میشن اکثرا اطلاعات اشتباه وارد میکنند؛ با توجه به نظرات شما
تایید شماره موبایل در یک سایت هاستینگ بهتر است یا ایمیل ؟ کدومش بهتره ؟ از چه جهت؟ شماره موبایل تایید بشه خیلی مناسب هست از نظره خودم ؛ ایمیل چطور ؟ از نظر شما تایید ایمیل چه مزیتی داره؟ این روزا اکثرا همه ایمیل رو درست وارد میکنن یه زمانی بای www واردش میکردن! اما الان چطور ؟ مزیتش چی هست که هنوز بعضی از سایت ها ایمیل رو تایید میکنند ؟

DCloud
May 4th, 2015, 11:02
شماره موبایل
اما متاسفانه هنوز ماژولی برای whmcs ندیدم.

tikweb.ir
May 4th, 2015, 11:08
در سایت یکی از همکاران همچین ماژولی ددیده بودم

خیلی چیز خوب و پرطرفداری خواهد بود
یکی از مشکلات ما هم همینه که خیلی از شماره موبایل ها معتبر نیستن و راه ارتباطی به مشتری سخت میشه

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:16
شماره موبایل
اما متاسفانه هنوز ماژولی برای whmcs ندیدم.

در سایت ما عضو بشید تا ببنید :)

DCloud
May 4th, 2015, 11:17
در سایت ما عضو بشید تا ببنید :)
یعنی اول شماره موبایل با sms تایید میشه بعد حساب کاربری فعال میشه؟

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:18
در سایت یکی از همکاران همچین ماژولی ددیده بودم

اینم لینک toobaweb.com

البته الان نگاه کردم نیست

ولی به خودشون پ.خ بدید شاید ماژولش رو بفروشن

خیلی چیز خوب و پرطرفداری خواهد بود
یکی از مشکلات ما هم همینه که خیلی از شماره موبایل ها معتبر نیستن و راه ارتباطی به مشتری سخت میشه
بنده دنبال ماژولش نیستم ؛ اصل حرفم اینه کدوم روش بهینه تره ؟ اصلا چرا شماره موبایل یا چرا تایید ایمیل ؟ هر کدوم چرا ؟
حتی ماژولش رو هم دارم که از مشتری درخواست proof کنم و اسکن تصاویر رو ارسال کنه ؛ مشکلی از این نظر نیست؛ اصل مشکل اینه ایمیل هم تایید بشه ؟ چرا ؟

- - - Updated - - -

یعنی اول شماره موبایل با sms تایید میشه بعد حساب کاربری فعال میشه؟

عضو بشید همه چی رو در کمتر از ده ثانیه میبینید :)

DCloud
May 4th, 2015, 11:21
بنده دنبال ماژولش نیستم ؛ اصل حرفم اینه کدوم روش بهینه تره ؟ اصلا چرا شماره موبایل یا چرا تایید ایمیل ؟ هر کدوم چرا ؟
حتی ماژولش رو هم دارم که از مشتری درخواست proof کنم و اسکن تصاویر رو ارسال کنه ؛ مشکلی از این نظر نیست؛ اصل مشکل اینه ایمیل هم تایید بشه ؟ چرا ؟

- - - Updated - - -

عضو بشید همه چی رو در کمتر از ده ثانیه میبینید :)
ماژولی که داریدو میفروشید؟

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:31
ماژولی که داریدو میفروشید؟

اختصاصی بنده نه نوشتم نه چیزی ؛ از سایت serverping.net (https://www.serverping.net/clients/cart.php?gid=3) خریداری شده

DCloud
May 4th, 2015, 11:37
اختصاصی بنده نه نوشتم نه چیزی ؛ از سایت serverping.net (https://www.serverping.net/clients/cart.php?gid=3) خریداری شده
باشه خیلی ممنون
حالا چرا اینطوری برخورد میکنی عزیز ;)

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:39
باشه خیلی ممنون
حالا چرا اینطوری برخورد میکنی عزیز ;)

نوع برخوردم همینه :d
شرمنده اگر تند بودم :)
از موضوع اصلی منحرف شدیم :d
چرا بعضی از سایت ها ایمیل رو هنوز تایید میکنند ؟ برای مثال پارس پک ؟

DCloud
May 4th, 2015, 11:42
نوع برخوردم همینه :d
شرمنده اگر تند بودم :)
از موضوع اصلی منحرف شدیم :d
چرا بعضی از سایت ها ایمیل رو هنوز تایید میکنند ؟ برای مثال پارس پک ؟
چون تمام اسناد (فاکتور، اطلاعیه شروع سرویس، لغو سرویس، درخواست های پشتیبانی) به ایمیل باید ارسال بشه و میخوان مطمئن بشن شما تمام مواردو دریافت می کنید..
چرا ایمیل باید تایید بشه؟ علاوه بر دلایل بالا ، امکانی مثل فراموشی رمز عبور هم مهم هست.
اگه شما برای گسترش تجارتت قصد داری به مشتریای قدیمی و غیر فعال هم ایمیل بفرستی ، باید ایمیل هاشونو تایید کرده باشند و Valid باشند.
و دلایل خیلی زیاده دیگه ، اما اینا فکر می کنم برای یک مجموعه هاستینگ کافی باشه.

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:46
چون تمام اسناد (فاکتور، اطلاعیه شروع سرویس، لغو سرویس، درخواست های پشتیبانی) به ایمیل باید ارسال بشه و میخوان مطمئن بشن شما تمام مواردو دریافت می کنید..
چرا ایمیل باید تایید بشه؟ علاوه بر دلایل بالا ، امکانی مثل فراموشی رمز عبور هم مهم هست.
اگه شما برای گسترش تجارتت قصد داری به مشتریای قدیمی و غیر فعال هم ایمیل بفرستی ، باید ایمیل هاشونو تایید کرده باشند و Valid باشند.
و دلایل خیلی زیاده دیگه ، اما اینا فکر می کنم برای یک مجموعه هاستینگ کافی باشه.
خب یعنی مشتری نمیدونه اطلاعات سرویسش براش ایمیل میشه ؟ یا تمام اطلاع رسانی ها از این طریق هست؟
الان شماره موبایل رو اشتباه میزنن اکثر که با اون ماژول رفعش کردیم؛ میمونه آدرس و این موراد ؛ آیا لزومی (http://rivaweb.co/clientverification)داره ؟

Mr-MAMAD
May 4th, 2015, 11:46
با سلام

به نظر من برای خبرنامه هست که تاییدیه ایمیل واسشون مهم هست.

Asp.Net
May 4th, 2015, 11:47
اصلا یک سایت هاستینگ نیاز به این تایید نداره ،هر کس هاست یا دامنه میخره حتما برای استفاده از خدمات بعدی ایمیل رو درست وارد میکنه ،دوما کسی که نمیدونه ایمیل www نداره هاست میخواد چکار کنه ؟ بعضی سایت ها مثل حراجی ها برای جلوگیری از ثبت نام جندباره تایید ایمیل میگذارن به نظر من هاست نیازی نداره

mhiizadi
May 4th, 2015, 11:49
اصلا یک سایت هاستینگ نیاز به این تایید نداره ،هر کس هاست یا دامنه میخره حتما برای استفاده از خدمات بعدی ایمیل رو درست وارد میکنه ،دوما کسی که نمیدونه ایمیل www نداره هاست میخواد چکار کنه ؟ بعضی سایت ها مثل حراجی ها برای جلوگیری از ثبت نام جندباره تایید ایمیل میگذارن به نظر من هاست نیازی نداره

توی سیستمی مثل whmcs کسی نمیتونه با یه ایمیل دو بار ثبت نام کنه .

- - - Updated - - -

با سلام

به نظر من برای خبرنامه هست که تاییدیه ایمیل واسشون مهم هست.

غیر ممکن هست این مورد ؛ چون کسی که یه سایت هاستینگ داره در هیچ صورتی نمیاد وجه ی خودش رو با ارسال ایمیل تبلیغاتی یا جمع کردن بانک میل خراب کنه.

yourhosting
May 4th, 2015, 11:50
به نظر من تاییدیه هیچکدوم لازم نیست اما با این حال تنها تایید ایمیل رو در سایتتون به صورت فیلدر لازم بزارید و تایید sms رو صرفا اختیاری قرار بدید

MersadRezvani
May 4th, 2015, 11:51
به نظر بنده کلا هردو مهم هست ولی ایمیل که خوب یوزر خودش برا اینکه اصلا لاگین کنه و براش همه چیز ایمیل بشه درست وارد می کنه
ولی شماره موبایل اکثرا درست نیست ولی با ماژولی که شما دارین خیلی بهتر میشه و به نظرم ضروری هست
بنده خودم بیش از یک ماهه دنبال این ماژول هستم چندین بار هم اینجا تاپیک اینا زدم کسی نگفت داره :|

Mr-MAMAD
May 4th, 2015, 12:03
توی سیستمی مثل whmcs کسی نمیتونه با یه ایمیل دو بار ثبت نام کنه .

- - - Updated - - -

غیر ممکن هست این مورد ؛ چون کسی که یه سایت هاستینگ داره در هیچ صورتی نمیاد وجه ی خودش رو با ارسال ایمیل تبلیغاتی یا جمع کردن بانک میل خراب کنه.
اتفاقا این افراد زیاد هستند اگر هم به عنوان بانک میل نفروشند برای خبرنامه خودشون استفاده میکنند

mhiizadi
May 4th, 2015, 12:32
به نظر من تاییدیه هیچکدوم لازم نیست اما با این حال تنها تایید ایمیل رو در سایتتون به صورت فیلدر لازم بزارید و تایید sms رو صرفا اختیاری قرار بدید

گاهی واقعا موارد اضطراری از طریق ایمیل برای کاربران ارسال میشه یا اس ام اس میشه یا ما در موارد خاص مجبوریم با مشتری تماس بگیریم تا زودتر مورد حل بشه

- - - Updated - - -

به نظر بنده کلا هردو مهم هست ولی ایمیل که خوب یوزر خودش برا اینکه اصلا لاگین کنه و براش همه چیز ایمیل بشه درست وارد می کنه
ولی شماره موبایل اکثرا درست نیست ولی با ماژولی که شما دارین خیلی بهتر میشه و به نظرم ضروری هست
بنده خودم بیش از یک ماهه دنبال این ماژول هستم چندین بار هم اینجا تاپیک اینا زدم کسی نگفت داره :|

ماژولش هست؛ مرده استفاده اش رو میخواد :D

sssoheil
May 4th, 2015, 12:36
درود

مطمئن باشید اگر تایید تلفن هم قرار دهید باز هستند افراد زیادی که از خط های مرده جهت تایید و ثبت نام استفاده کنند.این معضل را همیشه با کاربران داریم.

jahromweb
May 4th, 2015, 12:51
سلام
به نظرم هر دو مهم است البته کسی که شماره موبایل درست وارد کنه به احتمال ۹۹ درصد ایمیل هم درست هست.
درمورد پارس پک : علت هاست و سرور رایگان هست که ارائه میدن
موفق باشید

DCloud
May 4th, 2015, 13:02
خب یعنی مشتری نمیدونه اطلاعات سرویسش براش ایمیل میشه ؟ یا تمام اطلاع رسانی ها از این طریق هست؟
الان شماره موبایل رو اشتباه میزنن اکثر که با اون ماژول رفعش کردیم؛ میمونه آدرس و این موراد ؛ آیا لزومی (http://rivaweb.co/clientverification)داره ؟
مشتری چه بدونه چه ندونه شما باید ایمیل کاربر را جهت اطمینان از اینکه موارد بالا به دستش میرسه تایید کنی.

Asp.Net
May 4th, 2015, 13:38
مشتری چه بدونه چه ندونه شما باید ایمیل کاربر را جهت اطمینان از اینکه موارد بالا به دستش میرسه تایید کنی.

خوشم اومد حرفی زدی که درست بود ،وقتی به مشتری بگی اطلاعات برات ایمیل میشه مجبوره صحیح وارد کنه

shazo
May 4th, 2015, 13:45
شماره موبایل

هنوز خیلی ها ایمیل رو

www میزارن اولش

MersadRezvani
May 4th, 2015, 13:50
گاهی واقعا موارد اضطراری از طریق ایمیل برای کاربران ارسال میشه یا اس ام اس میشه یا ما در موارد خاص مجبوریم با مشتری تماس بگیریم تا زودتر مورد حل بشه

- - - Updated - - -

ماژولش هست؛ مرده استفاده اش رو میخواد :D

میشه مام از شما بخریمش ماژولرو ؟ :دی
خیلی لازم داریم واسه سایتمون
ممنون لطفا پ.خ کنید

mhiizadi
May 4th, 2015, 13:56
میشه مام از شما بخریمش ماژولرو ؟ :دی
خیلی لازم داریم واسه سایتمون
ممنون لطفا پ.خ کنید

یاهو در تماس باشید راهنماییتون میکنم

hamid.soltani92
May 4th, 2015, 14:54
سلام خدمت دوستان گرامی ؛
با توجه به اینکه کاربران ایرانی زمانی که در سایت عضو میشن اکثرا اطلاعات اشتباه وارد میکنند؛ با توجه به نظرات شما
تایید شماره موبایل در یک سایت هاستینگ بهتر است یا ایمیل ؟ کدومش بهتره ؟ از چه جهت؟ شماره موبایل تایید بشه خیلی مناسب هست از نظره خودم ؛ ایمیل چطور ؟ از نظر شما تایید ایمیل چه مزیتی داره؟ این روزا اکثرا همه ایمیل رو درست وارد میکنن یه زمانی بای www واردش میکردن! اما الان چطور ؟ مزیتش چی هست که هنوز بعضی از سایت ها ایمیل رو تایید میکنند ؟
سلام. به نظر من شماره تلفن ثابت یا همراه تایید بشه خیلی خیلی بهتر از ایمیل هست. شما هرگز نمی‌تونی از یک ایمیل شکایت بکنی، اما برای شکایت از شماره ۱۰۰۰ راه هست. اگر شماره به نام فرد دیگه‌ای باشه، میشه سابقه imei گوشی رو در آورد و با استفاده از اون خط‌های دیگه‌ی شخص رو پیدا کرد و ....

Asp.Net
May 4th, 2015, 15:11
سلام. به نظر من شماره تلفن ثابت یا همراه تایید بشه خیلی خیلی بهتر از ایمیل هست. شما هرگز نمی‌تونی از یک ایمیل شکایت بکنی، اما برای شکایت از شماره ۱۰۰۰ راه هست. اگر شماره به نام فرد دیگه‌ای باشه، میشه سابقه imei گوشی رو در آورد و با استفاده از اون خط‌های دیگه‌ی شخص رو پیدا کرد و ....

پیگیری یک ایمیل خیلی راحت تر از شکایت به مخابرات و ماهها صبر کردن و تو حالت خیلی تخیلی پیدا سابقه imei گوشی هست

hamid.soltani92
May 4th, 2015, 15:16
پیگیری یک ایمیل خیلی راحت تر از شکایت به مخابرات و ماهها صبر کردن و تو حالت خیلی تخیلی پیدا سابقه imei گوشی هست
http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
بی‌نهایت از این سایت‌ها هست. پیگیریشون چطور ممکنه؟!
پیگیری اکانت‌های gmail و yahoo با وجود پروتوکل https چطور ممکنه؟!

pazis
May 4th, 2015, 16:55
یه نکته ای که دوستان اشاره نکرده بودند در رابطه با تایید ایمیل اینه که کسی از ایمیل دیگران استفاده نکنه.

مخصوصاً سایتهایی که خدمات رایگان می دن یا trial میدن حتماً تایید ایمیل باید داشته باشن تا نشه از ایمیل دیگران استفاده کرد.

se7en-host
May 4th, 2015, 17:39
عزیز معلومه شماره موبایل از همه نظر بهتره
اما ایرانی ها همش دنبال جایین که ازشون اطلاعاتی نداشته باشن خیلی ها میترسن

kamrava
May 4th, 2015, 17:48
حداقل وقتی شماره موبایل باشه، مطمئن هستین که اطلاعات مالک این خط توی سیستم مخابرات ثبت شده.

mhiizadi
May 11th, 2015, 20:32
حداقل وقتی شماره موبایل باشه، مطمئن هستین که اطلاعات مالک این خط توی سیستم مخابرات ثبت شده.

از دوستان عزیز در این تایپیک هستن دعوت میکنم به اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=141612&p=1331889&viewfull=1#post1331889)هم یه مراجعه کنن و نظرشون رو بدن