PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نویسنده سایت پیسی نانو

miladbavafa79
May 3rd, 2015, 18:06
نیازمند چند نویسنده هستیم برای یک سایت با موضوع اسکریپت و قالب و...

لطفا کسانی که واجد شرایط زیر هستن اعلام کنن :
- آشنا به وردپرس
-آشنا به سئوی مطالب توسط افزونه yoast
- قادر به رجوع به منابع خارجی

- قادر به نصب سیستم های مدیریت محتوا و نصب قالب در آنها

- آشنا به اسکریپت های برنامه نویسی و قادر به نصب هر کدام

**هر پست اختصاصی و دارا بودن شرایط سئوی مطالب 1000تومان در نظر گرفته شده است که در صورت رعایت کردن و نکردن اصول گفته شده متغیر خواهد بود.
**تسویه نیز هر هفته یکبار انجام خواهد شد.
**اولویت با افراد با سابقه و کسانی که سابقه فعالیت در سایت های مشابه را داشته اند می باشد.

دوستان می توانند با شماره 09399422840 تماس گرفته و یا از ایمیل زیر اعلام آمادگی کنند.
miladbavafa79@mailfa.org

پیسی نانو (http://www.pcnano.ir)

mha1368
May 3rd, 2015, 18:17
قالب می تونم بذارم براتون...
متغییر بودنِ قیمت رو مخالفم!
10 تا مطلب میذارم...اگه کارم خوب بود...ادامه میدیم...اگه بنود هزینه 10 تا رو واریز می کنید..
روزی چند تا مطلب می خواین؟

miladbavafa79
May 3rd, 2015, 18:28
قالب می تونم بذارم براتون...
متغییر بودنِ قیمت رو مخالفم!
10 تا مطلب میذارم...اگه کارم خوب بود...ادامه میدیم...اگه بنود هزینه 10 تا رو واریز می کنید..
روزی چند تا مطلب می خواین؟

اگر مطالب رو کاملا توسط افزونه yoast سئو کنین و در سرور پیسی نانو آپلود کرده و لینک پیسی نانو مانند تمامی مطالب در قالب قرار بگیرد مشکلی نیست

mha1368
May 3rd, 2015, 18:39
اگر مطالب رو کاملا توسط افزونه yoast سئو کنین و در سرور پیسی نانو آپلود کرده و لینک پیسی نانو مانند تمامی مطالب در قالب قرار بگیرد مشکلی نیست

توضیح بیشتر لطفا

miladbavafa79
May 3rd, 2015, 18:51
با ایمیل یا شماره ام در تماس باش توضیحات رو میدم و سوابقتو میبینم توافق قیمت میکنیم شروع کنی...

mha1368
May 3rd, 2015, 18:56
با ایمیل یا شماره ام در تماس باش توضیحات رو میدم و سوابقتو میبینم توافق قیمت میکنیم شروع کنی...

ابتدا توافق کنیم.شماره و اینا باشه بعد
سوابقم : داخل پی تی ،با همین یوزر هستم..تایپیک های ارسالیم رو ببینی...از 2-3 سال قبل کار نویسندگی می کردم
توضیحات رو ارسال کنید..
قیمت هم گفتید هزار بابت هر پست..
اگه توضیحات و شرایط دیگه ای هست ، اعلام کنید

Mr.Pouria
May 3rd, 2015, 19:04
سلام خدمت شما ...

مدیر قبلی سایت پیسی نانو هستم (سایت در سال مدیریتی دوم به مدت 1 سال توسط من مدیریت میشده ) اگه تمایل دشته باشید میتونم اعضای قدیمی تیم رو که از روز اول تاسیس سایت فعال بودن رو ازشون پرسجو بکنم اگر تمایلی به ادامه همکاری در پیسی نانو داشتند شمارو با خبر کنم ...

در صورت نیاز من رو با خبر کنید ...

miladbavafa79
May 3rd, 2015, 19:18
ابتدا توافق کنیم.شماره و اینا باشه بعد
سوابقم : داخل پی تی ،با همین یوزر هستم..تایپیک های ارسالیم رو ببینی...از 2-3 سال قبل کار نویسندگی می کردم
توضیحات رو ارسال کنید..
قیمت هم گفتید هزار بابت هر پست..
اگه توضیحات و شرایط دیگه ای هست ، اعلام کنید

پ خ شد

- - - Updated - - -

سلام خدمت شما ...

مدیر قبلی سایت پیسی نانو هستم (سایت در سال مدیریتی دوم به مدت 1 سال توسط من مدیریت میشده ) اگه تمایل دشته باشید میتونم اعضای قدیمی تیم رو که از روز اول تاسیس سایت فعال بودن رو ازشون پرسجو بکنم اگر تمایلی به ادامه همکاری در پیسی نانو داشتند شمارو با خبر کنم ...

در صورت نیاز من رو با خبر کنید ...

ازتون ممنون میشم منتظر خبرتون هستم

mahdyar
May 4th, 2015, 13:06
سلام
بنده می تونم کمکتون کنم
سابقه چندین ساله کار با وردپرس و سئو
پلاگین نویسی برای وردپرس
و تسلط به اکثر اسکریپت های وب
و سابقه همکاری با
takpar7 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=79025)