PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پرداخت به هتزنر

dellserver
May 3rd, 2015, 15:37
سلام
من حساب پی پالمو شارژ کردم الان که میخوام به هتزنتر پرداخت بزنم با ارور زیر مواجه میشم این در حالی هست که چند لحظه پیش 20 دلار زدم برای لایت اسپید ممنون میشم کمک کنید

Settlement of your invoice R000***** by PayPal could not be transacted. Please follow this link to PayPal to determine the cause. Once the issue has been resolved, payment can again be transacted via Robot.

و توی لینک هم این ارور میده

We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-*** because it has been refused by the card issuer. We'll use your preferred backup payment method to complete this transaction. Please continue with this backup payment method or choose a different way to pay.

company_hosting
May 3rd, 2015, 15:39
سلام

با نوجه به انتخاب پرداخت در پنل

باید از روش جایگزین استفاده کنید

احتمالا مبلغ کافی در پیپال شما موجود نیست

با تشکر

dellserver
May 3rd, 2015, 15:41
سلام

با نوجه به انتخاب پرداخت در پنل

باید از روش جایگزین استفاده کنید

احتمالا مبلغ کافی در پیپال شما موجود نیست

با تشکر
ممنون
مبلغ کافی هست و از سند نمانی هممحاسبه میکنم میبینم کافیه
من چیکار میتونم بکنم الان ؟

mhiizadi
May 3rd, 2015, 15:41
ممنون
مبلغ کافی هست و از سند نمانی هممحاسبه میکنم میبینم کافیه
من چیکار میتونم بکنم الان ؟
تاریخ انقضای ویزا کارتی که توی پی پالتون زدید رو میشه بگید ؟

dellserver
May 3rd, 2015, 15:44
Expires on 12/2017)

mhiizadi
May 3rd, 2015, 15:54
یه ویزا کارت دیگه وصل کنید بهش و تست کنید .

dellserver
May 3rd, 2015, 16:01
ویزا کارت چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟

company_hosting
May 3rd, 2015, 16:07
99% این مورد بر اینه که مبلغ کافی نیست

و مربوط به کارت نمیباشد
تاریخ دارای اعتبار هست و برای تست کارت 1 پرداخت 1 دلاری به جای (سایت دیگر )بزنید

با تشکر

dellserver
May 3rd, 2015, 16:21
ممنون از همه دوستان
اونطوری که من فهمیدم هتزنر برای پرداخت میاد از اون کارت بر میداره که من در کارت موجودی ندارم
چطور میتونم روش پرداخت رو به خود پی پال تغییر بدم ایا خودم میتونم یا باید به هتزر بگم تغییر بده ؟

1eng.ir
May 3rd, 2015, 16:22
We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-*** because it has been refused by the card issuer

برای پرداخت Invoice نمیتونه از Balance پی‌پال استفاده کنه (کم بودن موجودی یا دلایل دیگه) و میخواد از کارت بکشه.
و نمیتونه از Balace کارت استفاده کنه. یا اینکه موجودی نداره یا اجازه برداشت ندارید.

dellserver
May 3rd, 2015, 16:27
ممنون از همه دوستان
اونطوری که من فهمیدم هتزنر برای پرداخت میاد از اون کارت بر میداره که من در کارت موجودی ندارم
چطور میتونم روش پرداخت رو به خود پی پال تغییر بدم ایا خودم میتونم یا باید به هتزر بگم تغییر بده ؟

company_hosting
May 3rd, 2015, 16:31
ممنون از همه دوستان

سلام

برای اطمینان بهتر پیشنهاد میکنم با کارت پرداخت کنید ممکنه هزینه ریالی بیشتر بشود اما بهتر هست

موفق باشید

1eng.ir
May 3rd, 2015, 16:36

http://wiki.hetzner.de/index.php/Payment_FAQ/en

If you are paying by PayPal, you will need to make the payment yourself, via the Robot (http://wiki.hetzner.de/index.php/Robot/en) Administration Interface, within a few days of receiving the invoice

+

https://robot.your-server.de/order/payment

If you would like to pay via PayPal please press the button below

Please note that to settle your invoice(s) by PayPal you need to manually trigger the pay button in your Robot administration interface each time

- - - Updated - - -

برای اطمینان بهتر پیشنهاد میکنم با کارت پرداخت کنید ممکنه هزینه ریالی بیشتر بشود اما بهتر هست
جان؟
اگه بحث امنیت و هکی بودن هست که Credit Card هکی بیشتر از پی‌پل هکی یافت میشه :)

dellserver
May 3rd, 2015, 16:37
http://wiki.hetzner.de/index.php/Payment_FAQ/en

If you are paying by PayPal, you will need to make the payment yourself, via the Robot (http://wiki.hetzner.de/index.php/Robot/en) Administration Interface, within a few days of receiving the invoice

+

https://robot.your-server.de/order/payment

If you would like to pay via PayPal please press the button below

Please note that to settle your invoice(s) by PayPal you need to manually trigger the pay button in your Robot administration interface each time

- - - Updated - - -

جان؟
اگه بحث امنیت و هکی بودن هست که Credit Card هکی بیشتر از پی‌پل هکی یافت میشه :)
lبراتون مقدوره فارسی بنویسید ایجا چون کمی این کارا ریسکه ممنون واقعا

1eng.ir
May 3rd, 2015, 16:45
lبراتون مقدوره فارسی بنویسید ایجا چون کمی این کارا ریسکه ممنون واقعا
والا چیز خاصی نیست که ترجمه بخواد

خلاصه اینکه، میگه اگه میخواید با پی‌پل پرداخت کنید رو دکمه "I want to pay via PayPal" کلیک کنید و ...

من پنل هتزنر ندارم که دقیق بهتون بگم چیکار کنید.
یا اجازه بدید دوستانی که با پی‌پل پرداخت داشتن کمکتون کنن یا خیلی راحت یه تیکت بزنید و بپرسید که دقیقاً باید چیکار کنید.

dellserver
May 3rd, 2015, 16:58
​ممنون میشم دوستان که تجربه دارن کمک کنند

company_hosting
May 3rd, 2015, 17:18
​ممنون میشم دوستان که تجربه دارن کمک کنند

شما

روی اینویس کلیک کنید
کنارش نوشته پرداخت با پیپال بزنید
ووارد گاه پیپال بشوید و پرداخت انجام بدهید

dellserver
May 3rd, 2015, 20:45
شما

روی اینویس کلیک کنید
کنارش نوشته پرداخت با پیپال بزنید
ووارد گاه پیپال بشوید و پرداخت انجام بدهید
خب منم همین کارو میکنم وصل میشه به درگاه پی پال پای ناو میزنم وقتی بر میگرده ارور میده

- - - Updated - - -

دوستان کمک کنید

AvalinHost
May 4th, 2015, 02:34
برای برخی از اکانت های پی پال ممکنه این مشکل رخ بده، برای تست، اینویستون رو به یک شخص مطمئن بدین تا پرداخت بزنه و اگه به درستی انجام شد میشه نتیجه گرفت که مشکل از اکانت پی پال شماست، اگر ارور مشابه داد مورد رو با بیلینگ هتزنر درمیان بگذارید.

bepad
March 2nd, 2016, 16:27
با سلام

امروز برای یکی از دوستان این مشکل رخ داده بود جهت راهنمایی دیگر همکاران اگر در زمانی به این تاپیک برخورد کردند.
برای حل مشکل میبایست یک کیف پول یورویی ایجاد کنید سپس ارز دلاری موجود در حساب پیپال را از بخش مدیریت ارزی در پی پال به کیف پول یورو شارژ کنید سپس به راحتی پرداخت کنید

موفق باشید

dellserver
March 2nd, 2016, 16:39
با سلام

امروز برای یکی از دوستان این مشکل رخ داده بود جهت راهنمایی دیگر همکاران اگر در زمانی به این تاپیک برخورد کردند.
برای حل مشکل میبایست یک کیف پول یورویی ایجاد کنید سپس ارز دلاری موجود در حساب پیپال را از بخش مدیریت ارزی در پی پال به کیف پول یورو شارژ کنید سپس به راحتی پرداخت کنید

موفق باشید
lممنون از شما
میشه بفرماید کیف پول یوریی رو چطور توی پی پالم درست کنم ؟
ممنون

bepad
March 2nd, 2016, 16:45
بله برای اینکار
در سمت چپ اکانت پی پال بر روی فلش مقابل PayPal Balance کلیک کنید.
سپس بر روی Manage currencies کلیک کنید.
در اینجا میتونید از ارز های موجود کیف پول ایجاد کنید بعد از ایجاد از بخش راست همین صفحه ارز ها را به یکدیگر تبدیل کیف ها را شارژ کنید

موفق باشید