PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه جوری ip_table کنم

1Mizban
May 8th, 2009, 12:57
سلام
کسی اموزش فعال کردنip_table رو داره ؟
فاریوال که نصب میکنم دیگه اصلا وی پی اس دان میشه ، دان که چه عرض کنم کلا قطع میشه به هیچی هم وصل نمیشه و ...
گفتن به خاطر ip_table هستش
البته چون به صورت بدون مدیرت سفارش دادم این کار رو برام انجام نمیدند

Nikihost
May 8th, 2009, 13:15
سلام
کسی اموزش فعال کردنip_table رو داره ؟
فاریوال که نصب میکنم دیگه اصلا وی پی اس دان میشه ، دان که چه عرض کنم کلا قطع میشه به هیچی هم وصل نمیشه و ...
گفتن به خاطر ip_table هستش
البته چون به صورت بدون مدیرت سفارش دادم این کار رو برام انجام نمیدند
دوست عزيز شما بايد سرويس ip_tables را غير فعال كني با اين كامند

service iptables stop
بعد لاگين كني به Whm و بر به قسمت كانفيگ Csf و پورت 2086 يا .. را TCP_IN يا TCP_OUT اضافه كنيد و سرويس CSF را ريست بدي.بعد ان شاالله كه مشكلتون حل ميشه

MelatHOST
May 8th, 2009, 13:38
فکر نمیکنم به این صورت مشکل حل بشه
فایروال با ip_table ها کار میکنه
بهتره قبل از اینکه این کار رو انجام بدند از بخش test iptable
در csf ببینند فعال است یا خیر
چون معمولاً وی پی اس مشکل داره با آی پی تیبل

1Mizban
May 8th, 2009, 13:52
یه جا خوندم نوشته بود اگه برای وی پی اس استفاده می کنید مقدار یه گزینه ای رو از 1 به 0 تبدیل کنید فکر کنم یادم نیست

کلیک کردم اینا رو داد :

Testing ip_tables/iptable_filter...OK
Testing ipt_LOG...FAILED [FATAL Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for csf to function
Testing ipt_multiport/xt_multiport...FAILED [FATAL Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for csf to function
Testing ipt_REJECT...OK
Testing ipt_state/xt_state...FAILED [FATAL Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for csf to function
Testing ipt_limit/xt_limit...FAILED [FATAL Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for csf to function
Testing ipt_recent...FAILED [Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for PORTFLOOD feature
Testing ipt_owner...FAILED [Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for SMTP_BLOCK and UID/GID blocking features
Testing iptable_nat/ipt_REDIRECT...FAILED [Error: iptables v1.3.5: can't initialize iptables table `nat': Table does not exist (do you need to insmod?)] - Required for MESSENGER feature

RESULT: csf will not function on this server due to FATAL errors from missing modules [4]

Fazaha
May 8th, 2009, 14:12
دوست عزیز تنظیم Ip tables رو باید مدیر سرور اصلی انجام بده ! و بخش اعظم کار باید روی سرور اصلی انجام شود .

Fazaha
May 8th, 2009, 14:13
ما روی تمام سرور های مجازی csf را به صورت رایگان نصب می کنیم.

MelatHOST
May 8th, 2009, 14:15
دوست عزیز تنظیم ip tables رو باید مدیر سرور اصلی انجام بده ! و بخش اعظم کار باید روی سرور اصلی انجام شود ..
بله کاملاً با ایشون موافقم
میبایست مدیر سرور با شما در این باره همکاری کند

Nikan
May 8th, 2009, 15:57

من فکر نمی کنم این موضوع ربطی به سوال ایشان داشته باشد .

Vahid
May 8th, 2009, 17:24

خیلی دوست داری ban بشی؟

WebRang
May 8th, 2009, 17:29
من فکر نمی کنم این موضوع ربطی به سوال ایشان داشته باشد .
با حرف نیکان عزیز موافقم ... :wub:
ربط..... داشت؟نداشت:wub:

Nikihost
May 8th, 2009, 18:54
یه جا خوندم نوشته بود اگه برای وی پی اس استفاده می کنید مقدار یه گزینه ای رو از 1 به 0 تبدیل کنید فکر کنم یادم نیست
[]
من فكر ميكنم مجازي ساز شما Vz باشه و Vz بصورت معمولي با csf مشكل داره.
در مورد اون 0 و 1 اي كه گفتين فكر كنم لينك زير كمكتون ميكنه :smartass:

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=198&page=2