PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندروید نویس برای نرم افزار چت

trust toiler
May 1st, 2015, 23:25
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید

دوستان عزیز، قصد راه اندازی یک نرم افزار چت مانند لاین را دارم . برای سرور، سایت و دامنه مشکلی ندارم.

میخواستم دوستانی که میتونند اپلیکیشن اندرویدش رو درست کنند به بنده اطلاع بدند .
هزینه تقریبی رو هم برای بنده لطفا ارسال کنند . باهاشون کنار میایم.

توجه کنید که این نرم افزار فقط خودش خواهد بود و سایت اصلی نداره. سایت اصلی فقط معرفی و دانلود نرم افزار خواهد بود

تشکر میکنم پیشاپیش از همکاری شما عزیزان

mahdi-relax
May 2nd, 2015, 00:41
سلام
من همین چند هفته پیش اقدام به افتتاح مسنجر بلک کت کردم که تا الان نسخه اندرویدشو بیرون دادم ولی با توجه به اینکه سوکتش موجود هست میشه به تمام زبان ها براش برنامه نویسی کرد
اگه خواستین سایت و برنامه و نحوه عملکرد سرور رو تست کنین به این سایت برید و آیدی بسازید www.blackcat.ir
میتونم در ساخت نرم افزار چت با توجه به اون چیزی که نیاز دارین خیلی به هدف تون نزدیک کنم
برای هزینش توی یاهو مسنجر به نتیجه میرسیم

trust toiler
May 2nd, 2015, 01:26
سلام
من همین چند هفته پیش اقدام به افتتاح مسنجر بلک کت کردم که تا الان نسخه اندرویدشو بیرون دادم ولی با توجه به اینکه سوکتش موجود هست میشه به تمام زبان ها براش برنامه نویسی کرد
اگه خواستین سایت و برنامه و نحوه عملکرد سرور رو تست کنین به این سایت برید و آیدی بسازید www.blackcat.ir (http://www.blackcat.ir)
میتونم در ساخت نرم افزار چت با توجه به اون چیزی که نیاز دارین خیلی به هدف تون نزدیک کنم
برای هزینش توی یاهو مسنجر به نتیجه میرسیم

ممنون از شما
سوالاتی داشتم که بهتره در یاهو صحبت کنیم .
باز هم تشکر