PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خصوص ثبت شرکت مسئولیت محدود

iroo
May 1st, 2015, 09:40
سلام
برای ثبت شرکت مسئولیت محدود چه مراحلی رو باید طی کرد؟ از طریق اینترنت باید ثبت بشه؟

برای کارهای : هاستینگ، طراحی و... چه نو شرکتی باید ثبت بشه؟

خدماتی یا چی.....

- - - Updated - - -

کسی اطلاعاتی نداره یه راهنمایی بکنه/....

isn
May 1st, 2015, 09:44
بايد برويد سايت شركت ها يا اينترنتي خودتان رايگان انجام دهيد ( البته كار طولاني و كمي دشوار است و شايد مواردي را ندانيد چگونه بايد پر كنيد )

يا اينكه بدهيد شركت هاي ثبت شركت اقدام كنند كه حداقل ٦٠٠ تومان مي گيرند

در ضمن حداقل ٢ يا ٣ نفر بايد باشند براي ثبت شركت با مسوليت محدود

InterServer.ir
May 1st, 2015, 09:51
سلام

فایلی که پیوست کردم مطالعه کنید کاملا توضیح داده شده

iroo
May 1st, 2015, 11:04
آخه یکسری سوال خارج از توضیحات سایت ثبت شرکت ها دارم، که نفری سر در میاره که قبلا ثبت شرکت کرده و ....
کسی وارده من چند تا سوال بپرسم ازش؟

cpanelit
May 1st, 2015, 13:32
توگوگل کمی سرچ کنید همه چی موجود هستش جواب سوالاتتون رو پیدا خواهید کرد.

iroo
May 1st, 2015, 13:44
سرچ کردم و خوندم

خارج از نوشته ها سوالی داشتم..

shahinmq
May 1st, 2015, 14:18
سرچ کردم و خوندم

خارج از نوشته ها سوالی داشتم..

ما الان در حال ثبت هستیم و تقریبا در مرحله دریافت شماره ثبت هستیم. سوالتون رو بفرمایید

mha1368
May 1st, 2015, 15:24
ما الان در حال ثبت هستیم و تقریبا در مرحله دریافت شماره ثبت هستیم. سوالتون رو بفرمایید

چون سوالِ بنده هم بودم دارم می پرسم:
چقدر هزینه داره ثبت شرکت؟
تک نفر میشه ثبت کنه؟
چه مدرکی باید داشت؟

قزوین هاست
May 1st, 2015, 15:48
تک نفر میشه ثبت کنه؟
چه مدرکی باید داشت؟

سلام
بستگی به نوع ثبت شرکت از حدود 150~ شروع میشه
خیر تک نفره نمیشه.البته شاید راه هایی وجود داشته باشه ولی به صورت معمول خیر حداقل 3نفر برای مسئولیت محدود لازم است.

جواب این سوالات شما تماماً در اینترنت وجود دارد.لطفا آن را جست جو نمایید.بهترین پاسخ را میگیرید.

shahinmq
May 1st, 2015, 16:06
تک نفر میشه ثبت کنه؟
چه مدرکی باید داشت؟

یک سری سوال هارو که قزوین هاست پاسخ داد.

شما در ابتدای کار هزینه ای ندارید ولی برای پست ، روزنامه ، عدم سوء پیشینه باید پول پرداخت کنید که حدودا همون 100-150 میشه

خیر تک نفر نمیشه ، شما باید 1 نفر مدیرعامل داشته باشید ، 1 نفر رئیس هئت مدیره ، یک نفر عضو علی البدل

البته در مسئولیت محدود مدیرعامل می تواند رئیس هئت مدیره هم باشد ، یا اینکه حتما ذکر کنید مدیر عامل محدودیتی ندارد (در مورد سمت مدیرعامل منظورم هستش)

برای مرحله اول به سایت http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx رجوع می کنید و مراحل را میرید جلو و اساسنامه/شرکتنامه/و... را پر می کنید و منتظر میشوید تا جواب دهند (درصورتی که روز تعطیل نباشد هر 24 ساعت پاسخ میدهند)

درصورتی که همه چیز اوکی بود ، مدارکتون رو ارسال می کنید به آدرس که در آخر خودشون میدهند ( کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی + گواهی عدم سوء پیشینه و تمامی اوراقی که پر کرده اید (همان اساسنامه و ...) ) و در نهایت بهتون شماره ثبت و کد ملی میدهند و بعد از این باید برید کد اقتصادی بگیرید و در روزنامه ثبت کنید.

تمام.

isn
May 1st, 2015, 16:14
تشكر جناب sheagle
يك سوال داشتم :

براي ثبت شركت ، ما هر نامي كه جزء ٥ اولويت قرار مي دهيم ...
ايراد مي گيرند

راهكاري براي اين موضوع داريد ؟
لطفا پ/خ شود

iroo
May 2nd, 2015, 22:29

سلام
اول اینکه من نمی خوام دفتر بگیرم یعنی فعلا تا 6 ماه نمی خوام بگیرم، بعدشم من میخوام تو شهر دیگه ای شرکت ثبت کنم که اونجا آدرس و شماره مشخصات ندارم که بدم
میشه ادرس خونه که تو شهر خودمونه بدم؟

shahinmq
May 2nd, 2015, 22:36
سلام
اول اینکه من نمی خوام دفتر بگیرم یعنی فعلا تا 6 ماه نمی خوام بگیرم، بعدشم من میخوام تو شهر دیگه ای شرکت ثبت کنم که اونجا آدرس و شماره مشخصات ندارم که بدم
میشه ادرس خونه که تو شهر خودمونه بدم؟

شما تا 1 سال آدرس منزل بدید مشکلی نیست ولی حتما وجود داشته باشد و کلا تمام اطلاعات وارد شده صحیح باشد...

بعد از 1 سال دفتر که گرفتید آدرس رو هم باید تغییر بدید و مجددا کار های روزنامه را انجام بدید...

همه چیز از طریق همان سایت امکان پذیر می باشد...

درضمن این روزنامه خیلی مهمه ، حتما از آن پرینت بگیرید و همیشه داشته باشید...

iroo
May 2nd, 2015, 23:00
شما تا 1 سال آدرس منزل بدید مشکلی نیست ولی حتما وجود داشته باشد و کلا تمام اطلاعات وارد شده صحیح باشد...

بعد از 1 سال دفتر که گرفتید آدرس رو هم باید تغییر بدید و مجددا کار های روزنامه را انجام بدید...

همه چیز از طریق همان سایت امکان پذیر می باشد...

درضمن این روزنامه خیلی مهمه ، حتما از آن پرینت بگیرید و همیشه داشته باشید...

برای فعالیت در زمینه طراحی سایت و مدیریت سایت
گرافیک و فروشگاه مجازی
شرکت نیاز به مجوز داره؟

و چه نوع شرکتی باید ثبت بشه؟ خدماتی، بازرگانی یا چی....؟

shahinmq
May 2nd, 2015, 23:12
برای فعالیت در زمینه طراحی سایت و مدیریت سایت
گرافیک و فروشگاه مجازی
شرکت نیاز به مجوز داره؟

و چه نوع شرکتی باید ثبت بشه؟ خدماتی، بازرگانی یا چی....؟

به دلیل اینکه با داده های دیجیتال سروکار دارید باید از ارشاد یا صنف مجوز بگیرید.

ارشاد کلا گرفتن مجوز سخت تر هستش و صنف هم باید لیسانس داشته باشید (این مورد رو شک دارم)

به نظرم موضوع فعالیتتون رو چیز دیگه ای بزنید اگر می خواهید دنبال مجوز نرید...

- - - Updated - - -

زمانی که ثبت می کنید و می خواهید موضوع شرکت را مشخص کنید ، راهنمایی در پایین صفحه قراردارد که لیست تمام فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارد را ذکر کرده.

iroo
May 3rd, 2015, 09:18
به دلیل اینکه با داده های دیجیتال سروکار دارید باید از ارشاد یا صنف مجوز بگیرید.

ارشاد کلا گرفتن مجوز سخت تر هستش و صنف هم باید لیسانس داشته باشید (این مورد رو شک دارم)

به نظرم موضوع فعالیتتون رو چیز دیگه ای بزنید اگر می خواهید دنبال مجوز نرید...

- - - Updated - - -

زمانی که ثبت می کنید و می خواهید موضوع شرکت را مشخص کنید ، راهنمایی در پایین صفحه قراردارد که لیست تمام فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارد را ذکر کرده.

یعنی الان همه این شرکت هایی که تو اینترنت اسمشون هست، همشون مجوز دارن؟؟؟؟؟

مثلا چی بزنیم؟

shahinmq
May 3rd, 2015, 15:39
یعنی الان همه این شرکت هایی که تو اینترنت اسمشون هست، همشون مجوز دارن؟؟؟؟؟

مثلا چی بزنیم؟

خیلی ها اصلا شرکتی ثبت نکردند و فقط نوشتند شرکت فلان و وقتی پیگیر میشوی میبینی یا اصلا اسم موجود نیست یا از اسم شرکت شخص دیگری استفاده کردند...

یا بعضی ها هم واقعا مجوز دارند یا از صنف جواز گرفتند..

مگر اینکه بند پ داشته باشید.

نوع شرکت را مسئولیت محدود بزنید.

نوع فعالیت بنویسید : کلیه امور رایانه ای (ننویسید کامپیوتر بهتون گیر میدهند) یا اینکه تعمیرات سخت افزاری رایانه ...

sepahanserver
May 3rd, 2015, 17:13
با اجازه استارتر محترم

دوستان اگ شرکت ثبت بشه ملزم به پرداخت مالیات میشه ؟؟
ایا از دفتر بازدید میکنند یا فقط تایید مکانش ؟

shahinmq
May 7th, 2015, 12:19
با اجازه استارتر محترم

دوستان اگ شرکت ثبت بشه ملزم به پرداخت مالیات میشه ؟؟
ایا از دفتر بازدید میکنند یا فقط تایید مکانش ؟

بنده امروز با حسابدار دانشگاه داشتم درمورد همین موارد سوال میکردم :

درصورتی که مالیات رد نکنید ، خودشون موضوع شرکت شمارو با یک شرکت دیگر بررسی می کنند و درصورتی که شرکت شما مشابه داشته باشد(یعنی مثل اون وجود داشته باشد) ، میزان درامد رد شده برای شرکت مشابه رو برای شما نیز در نظر میگیرند...

حالا فرض کن 50000000 تومان شرکت مشابه فروش داشته و شما هیچ ! بدین صورت حدود 6500000 تومان(اگر اشتباه نکنم) به شما مالیات میخوره !!

پس درصورتی که ضرر کردید یا فروش کم بوده حتما به اداره مالیات گزارش بدید تا خدایی نکرده اتفاقی که توضیح دادم براتون نیفتد... وگرنه با موارد زیر روبرو میشید (در اثر عدم پرداخت مالیات):

ممنوع خروج از کشور.
ممنوع معامله در کشور ( هر نوع خریدو فروشی اعم از منزل ، خودرو و...)
و....

درمورد دفتر هم 1 سال اول مشکلی ندارد دفتر نداشته باشید ولی باید آدرس منزل بدید و بعد مجددا تغییر آدرس...

درضمن 1 سال اول از مالیات دادن معاف هستید

- - - Updated - - -

برای شما این سایت بالا میاد یا فقط برای من مشکل داره ؟

http://irsherkat.ssaa.ir/ (http://irsherkat.ssaa.ir/)

sepahanserver
May 7th, 2015, 12:43
خیر بالا نمیاد

Iman.Mohebi
May 8th, 2015, 19:09
اگر تهران هستید از طریق سایت اقدام کنید.
من 400 پول دادم الان در مراحل ثبت هست شرکت. 2 ماه زمان برده.

shahinmq
May 9th, 2015, 18:59
اگر تهران هستید از طریق سایت اقدام کنید.
من 400 پول دادم الان در مراحل ثبت هست شرکت. 2 ماه زمان برده.

کل کشور می توانند از طریق سایت ثبت نام کنند .