PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در شبکه کردن ( سوال اول )

Nomix
April 30th, 2015, 13:40
به نام خدا

سلام به همه دوستان

من قرار برای یک بند خدایی یک شبکه ایجاد کنم منتها من فقط با کابل کار کردم و در زمینه وایرلس چه تنظیمات و چه تجهیزات اطلاعات خیلی کمی دارم

این قضیه چندتا سوال داره که با اجازتون من در هر موضوع یکی می پرسم

اینترنت ( مودم بیرونی مبین نت outdoor)سه تا سیستم کنار هم (فعلا)و یک پرینتر باید با هم شبکه باشند و اینترنت هم داشته باشند ( خب این که با کابل و سوئچ راحته )
و همچینین اینترنت هم باید به صورت وایرلس در محیط کار قابل استفاده باشه .

حالا من اینجا باید از چه تجهیزاتی استفاده کنم که هم سیستم ها را شبکه کنم و هم اینترنت به صورت وایرلس داشته باشم ؟

لطفا هر وسیله ای معرفی کردید اسم کاملش بگید و اگر توسنتید یک لینک بزارید و همچینی در زمینه تظیماتش توضیح بدهید

محیط شرکت نسبتا بزرگ هست در دو طبقه با حدود 14 اتاق

سپاس

farhadhelix
May 2nd, 2015, 13:32
اگر دسترسی به اینترنت فقط توسط اتصال وایرلسی امکان پذیر هست شما برای هر دستگاه یک کارت شبکه بیسیم تهیه کنید برای اتصال به اینترنت.
برای شبکه شدن دستگاه ها هم میتوانید از طریق همین شبکه بیسیم اقدام کنید احتیاج به کابل کشی نیست فقط سرعت پایین تری برای انتقال فایل ها به شما میدهد.
برای راحتی کار هم ای پی های سیستم هارو دستی و ثابت بدید .
(شبکه بیسیم رو هم مثل کابل در نظر بگیرید فرقی نداره همچنین اون مودم یا روتر اینترنتی یک چور هاب هست )

se7en-host
May 2nd, 2015, 19:31
عزیز شما همون مودم اگه مودمون از نظر سرعت و کیفیت جوابگو هست می تونید از اون به عنوان هاپ استفاده کنید و سیستم ها را به کارت شبکه بیسیم مجهز کنید و به اون وصل کنید کار خواصی نداره از کابل هم راحتتره