PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان همیاری کنند تاپیک کاملا مرتبط به دانش فعلی شما + پیشنهاد کار بزرگ

mah-man
April 30th, 2015, 03:01
با عرض سلام و ادب
دوستان خیلی نوشتن اگر وقتشو دارید تا انتها بخونید بعد جواب بدین لطفا به استناد یک خط نمیشه نفس متن های منو فهمید
اینم بگم نه اومدم خودنمائی کنم و نه چیز دیگه همه گفتارم با منابع معتبر برای کسانیکه فکر میکنن میتونن با ما باشند شفاف سازی میشه و دوستان ننویسند ما در خدمتیم بفرمائید مثل من که عرض کردم چی دارید
وگرنه من خودم سرور رو میخرم با واسطه ارزی یکی از دوستان معتمد و هستند افرادی که در حد نیاز خودم نه مشتریام بهم خدمات رسانی کنند پس تبلیغیش نکنید لطفا بدون امضا پست بدین اگر مقدوره
متاسفانه تو ایران نمیدونم چرا همه فکر میکنند تیم یعنی یک تخصص شمایی که دستی تو سرور داری و متخصصی ولی نمیتونی بفروشی بچسب به کار خودت بده یک تیم دیگه کنارت کار بازاریابی رو بکنه و هر کدوم تو تخصص خودتون رشد کنید و هر از چند گاهی نوآوری کنید نه دغده مشتری داشته باشی دغدغه فروش داشته باشی و....
میخوام زیاده گویی نشه یک راست میرم سر اصل مطلب:
بنده از سال 85 اومدم نت (سال 85 نمیدونستم دامنه و هاست چیه) دنبال زدن یک فروشگاه بودم بعد از خرید فروشگاه(اونموقه اواس کامرس رو بهم دادند 20 تومن بعباریتی نصب کردن 20 تومنه چون رایگانه) دیدم فروشگاه درد سر زیاد داره اونموقع فروش سی دی و سریال بورس بود دردسر داشت دانشجو هم بودم یک ایده خورد به مغزم گفتم بیام با این شعار : کسب در آمد از اینترنت برای همه : شروع کنم به فروش فروشگاه و دامنه و هاست و یک پک کامل از سریال های بورس رو بدم ملت 140 تومن تو 6 ماه یک سمند صفر اونموقع 10500 بود خریدم با 500 سرمایه اولیه که بیشترش رفت پای ای دی اس ال یکساله(اونموقع یکساله میفروختن) کار شروع کرده بودم کم کم علاقه مند شدم به برنامه نویسی و اسکریپت آگهی مثل ایستگاه رو نوشتم خیلی خیلی ... خوب و بیشتر از انتظار فروش رفت همینو عرض کنم تا برنامه نویسیش حدود 2 ماه تمام شد بالای 58 نفر خط انتظار نصب بودن + 40% هزینه هم داده بودن بالای 300 میدادم سرتون رو درد نیارم تا سال 89 بالای 1000 سایت و وب سایت رو ساختم و سئو کردم خیلیاشون هنوز سایتهای مطرح ایرانن
تقریبا دیگه بچه بازی شده بود مدام باید میرفتی سایتهای غیرمجاز نصب شده توسط نالر ها رو هک کنی شده بود سوهان روح دیدم تخصص من بازاریابیه + علاقه شدید به کلنجار رفتن به سیستم گوگل داشتم همین باعث شد همیشه تو سئو خوب عمل کنم برای کسی بعد از اون سئو نکردم فقط برای خودم + یک سیستم همکاری در فروش نوشتم و اواسطه سال 90 استارت خورد اوایل 91 هم سیتم دومم و مکملش راه انداختم 12 نیرو استخدام رسمی و بالای 25هزار عضو همکاری که حدود 500 تا از اونا واقعا فعال بودن کارمون خیلی گرفته بود طوریکه ایران مارکت به ما تل و تیم فنی اختصاصی با شماره موبایل خاص معرفی کرده بود که یه وقت نپریم بریم جای دیگه بهر حال سیستم وبلاگ دهی هم داشتم که پلیس فتا کاملا منو میشناختن بخاطر استعلام آی پی که روزی 3-4 تا راحت داشتیم بخصوص موقع تظاهرات که پدرمو در اوردن کلا شده بودم (شده بودیم چون پور شیرازی و جناب شکوری + ...) هم بودند تو این حیطه حالا اونا تهران بودند و نیرو داشتند برای من کمی سخت تر بود درگیری داشتیم با فتای شهرمون به تهران گفتیم بی احترامی میکنن به ما اونا هم تذکر دادن اما ................
همین شد بهانه ای که ما رو بگیرند و همه اموال و اجناس و سایتهامو خوابوندن منبع: (http://www.mehrnews.com/news/1713010/%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%B4%D8%AF)
زیاد متن خبرو جدی نگیرید منو لابلای اینا زدند و الکی آخرم بعد یکسال تبرئه شدم (اما کارم و نیروهام سایتهام همه رفته بودند صفر صفر از نظر سرمایه نتی)
بعدش رفتم تو کار دستگاه سنگین لودر گریدر غلطک و..... درآمد خوب بود ولی منو راضی نمیکرد نه درآمدش نوع کارش اصلا هوش حرف آخر رو میزدن همه چیز شده بود پول بدی برنده شی پول بدی کارتو تائید کنند و.....
تا اینکه 6 ماه پیش برگشتم نت اولش 3 ماه طول کشید بفهمم گوگل چی کرده و الگوریتم جدیدش چیه (نتیجه: الگوریتمش در زبان فارسی بسیار آشغال و فقط بنفع اسپمرها داره تموم میشه)
من چند راه داشتم
1. برم سراغ کار قدیمم برنامه نویسی که اصلا علاقه نداشتم (البته سنم رفته رو 30 دیگه حوصله بروز شدن و اندروئید و این چیزها رو نداشتم)
2.باز فروشگاه بزنم و 100 ها اسپمر بالا بیارم و فروش خوبی داشته باشم
اما در نتیجه:
اومدم یک سایت هاستینگ بزنم (با توجه به اینکه توان بازاریابیم بسیار عالی و سرمایه هم خوب داشتم) دنبال تیمی گشتم که بیاد با من شریک شه و بخش فنی رو بعهده بگیره درسته شروع کاره اما همین الان 3 تا سرور دارم کارولینا و هامبورگ 1 یکی آمریکا 3 تا هتزنر ( منیجر نیستم اما دوستانی دارم که از همون سال 85 کارشون این بوده باهاشون کار کردم اما اونا دارن میرن اونبر)
اول آگهی زدم برای تو روزنامه و دیوار و همین تاپیک برای جذب گروه فنی با عرض معذرت همشون یه ادعا و اطفالی داشتند
بعد اومدم آگهی سفت و سختی زدم برای استخدام فرد مسلط به اینکار تهرانی بود شیرازی نه تا 1.5 هم حاظر شدم بدم یا 25% سود خالص اینم بگم بالای 60 تومن میخواستم بخوابونم کولو ایرانم اوکیه دامنه آی آر برام 3600 میوفته دات کام از بس ثبت کردم حدود 25 تومن اما بازم دیدم یک گروه مشتری قاپ میخوان بیان من مشتری جذب کنم و بعد بزنن تو گوشش ببرن برای خودشون ( 10 سال سابقه بهم فهمونده طرف چه هدفی داره)
دیدم نمیشه گفتم من که دنبال سود هاستینگ نیستم یک تیم بیاد پشت پرده کار کنه سودشم برای خودش من فقط هزینه تبلیغاتم رو برمیدارم + سئو و دانش بازاریابی خودم هم فری حالا هدف چی بود
من دارم یکی از بهترین سیستم های کلیکی رو مینویسم سال 86 هم نوشته بودم اما با توجه به نیاز کشور دارم مینویسم نه کپی و تقلیدی چون همه اونهائی که هستن اکثرا کپی و...
مثلا یک چیزی که دیگه تخصص شما دوستانه تو ایران نمیشه آی پی رو بسط داده به یک شهر اما تو اضافات کمپین هاشون 30 تومن اضافی میگیرن رو هر کلیک از تبلیغ دهنده بابت این بظاهر خدمت
بهر حال بالا که اومد میبنید مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید
منم هدفم از هاستینگ همین بود جذب رضایت سایت داران از خدمات فنی و قیمت هاستینگ خوب و جذبشون به سیستم کلیکی خودم بنده قصد فروش جنس رو دارم و بنا دارم یک فروشگاه با توجه به تخصصی که دارم استارت بزنم و بالا ببرمش.
این مشکلات چندر وقت اخیر منه

بهرحال دوستانی هم بودند پیشنهاد دادند ولی من میخوام هزینه کنم و کارهای دیگم رو گره بزنم به این پس تیمی هم میخوام که بدونم مشتری مداره و سر قولش میمونه خیلی ها حالا نه تو هاستینگ تو زمینه های دیگه اومدن با من کار کردن اما بی احترامی نباشه عین ندید بدید ها یک 2زار میداد دستشون مشتری کم و زیاد گفت بلانصبت بهش میگن هری راه باز جاده دراز همون آقائیکه مشتری فهشش هم میداد خودش عذر خواهی میکرد دیگه همتون با سابقه هستین مشتری مداری یعنی همین طرف سایتش خوابیده تبلیغاتش تو هواست و... معلومه اون لحظه عصبیه باید باهاش مدارا کرد و درکش کرد. لااقل طلبکارشم نشیم اگه درک نمیکینم

حالا دوستان این گذشته من بود و الان موارد زیر هستم:
1.دفتر تکمیل اما استارت نخورده شیراز بهترین جا دارم
2.مغازه گرفتم به قیمت ملیونی فقط و فقط مثل دفعه قبل مسکونی اداری نباشه بجرم قاچاق تیمم رو ببرند گفتم مغازه میگیرم از راه کاملا قانونی میرم جلو که مو لای درزش نره
3. دوتا برنامه نویس خوب پی اچ پی و مسلط به اچ تی ام ال دارم +
4.یک خانم تنها گرافیست و متخصص به محصول سازی یک جنس بده میندازه گردن ش***ا با بهترین نوع عکاسی کاور + بنر با بهترین کیفیت میده تحویلم(ولی طراح قالب نیست یعنی ذوق این کار رو نداره)
5.یک سرور خیلی قوی دارم تو خونه تازه گرفتم با مشخصات بسیار بسیار خوب برای کولو در ایران اما هنوز جائی ندادم منتظر تیم فنی بودم
6.سیستم همکاری در فروش با بهترین متد + نظر سنجی توسط چندین بازاریاب خوب قدیمیم منیج شاده آماده کلید
7.سیستم کلیکی هم خودم دارم کد میزنم بخاطر حساسیتش بر خلاف روحیه کاریم خودم نشستم پاش
8.حدود بالای 80 هزار آی پی ایران در روز برای منه بدون هیچ اسپمی
9.سایت چندین ساله با بهترین نام + نصب فقط و فقط نصب WHMCS نو برند لایسنس دار
10.اسکریپت متصل به سیستم WHMCS تیمم دارن مینویسند برای هسته معرفی خدمات و پکیج ها به کاربران

+ یک نفر با 2 سال سابقه کار مدیریتی برای تائید سفارشات + بسته بندی و ارتباط با پست برای مدیریت واحد فروش و بسته بندی محصولات فیزیکی

ماشینم هم پریشب تصادف کرد رفت پارکینگ گیر اونم فکر کمی مشوشه البته نه زیاد

منتظرم خواهشا خواهشا دوستانه پاسخ بدین شرکت درست درمونی پیدا بشه باهاشون برای هاستینگ کار میکنم و قرار داد هم میبندم محضری یا از شرکتم بهشون سهام میدم اما بدونم واثعا آدمیه که تعهد اختلاقی عملی داره به پیمانش و فقط بخاطر چند ده میلیون درآمد نیومده به ما پیشنهاد بده
کار هاستینگ هم اصلا اشباح نیست فقط و فقط سایتهای هاستینگ زیاد هستند ولی کارشون شده معذرت میخوام مشتری قاپی هیچکدوم دنبال بازار بیرون نیستند دینائی بیرون هست که نه بصورت ستقیم اما با کمک تیم ما میشن مشتری پر و پا قرص هاستینگتون(پرتال پزشکی وکلا مهندسینمون 70% پروژه انجام شده حتی روش فروش هم پیاده سازی شده نه تو نت بیرون از نت با ترفندهائی که تخصص منه(فکر نکنید تخصص فقط مال شماست ما هم تخصصی داریم فقط سرور رو دوست ندارم باور کنید حوصله نصب ویندوز هم ندارم میدم دوستان نصب کنند بهرحال هرکسی روحیه خاص خودشو داره

صادقانه بهم راه کار بدین در خدمتتون هستم

- - - Updated - - -

تکمیلی تو این مدت با دوستان خوبی اشنا شدم و واقعا وقت گذاشتند خودشون میدونن کی ها رو میگم دمتون گرم خدای نکرده بد نخونید منظورم شما بزرگوارها نیستین شرکتهای جا افتاده رو عرض کردم که هستند تو تاپیک هم نمیان