PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراکت در درگاه پرداخت اینترنتی

ramsin
May 2nd, 2015, 14:46
دوستان یک وب سایتی داریم که نیازمند یک شریک خوب برای این سایت هستیم که کارش هم ارائه درگاه پرداخت اینترنتی و سیستم کسب درآمد از فروش کارت شارژ و همچنین سیستم کسب درآمد از تبلیغات پاپ آپ هستش.کسی از دوستان پایه شراکت بود اطلاع بده تا اطلاعات دقیق رو ارائه بدم خدمتشون.خیلی ضروری هستش و همچنین سایت فوق آماده راه اندازی هستش.

- - - Updated - - -

up

hfiroozib
May 2nd, 2015, 17:00
لطفا شرایط رو برای من با جزییات پ خ کنید و خودتون رو معرفی بفرمایید .

almandata
May 2nd, 2015, 17:17
سلام

راه اندازی شده یا اماده راه اندازی هستش؟

iFire
May 2nd, 2015, 17:24
لطفا جزییات رو پ.خ بفرمایید
ممنون

ramsin
May 3rd, 2015, 23:56
دوستان عذر میخوام بابت تاخیری که در پاسخ دادن داشتم.
دوستان سایت آماده فعالیت هستش.ماژول ها هم تقریبا آماده هستن.البته نیاز هستش رو ماژول های دیگر هم کار بشه.حتی نماد دوستارش هم کارش تموم شده فقط صحت آدرس نماد مونده که من ارسال کردم مدارک رو برای نماد.فقط یک شریک خوب میخوایم تبلیغات رو شروع کنیم.شرکتی هم مدیریت میشه.سهام شرکتی هم قابل واگذاری هست.دفتر مرکزی این سایت تو تهران خیابان نارمک هستش.دفتر تبریز هم داریم اون هم در تبریز خیابان امام هستش چهارراه منصور هستش.باز اطلاعات دقیق نیاز بود من ارائه میدم.

rahimi_m321
May 4th, 2015, 00:00
لطفا شرایط رو برای منم ارسال کنید

ramsin
May 4th, 2015, 00:09
دوستان جزییات دقیق رو میتونم خدمتتون تلفنی هم عرض کنم.
09124132646

smhnw
May 4th, 2015, 00:19
برای بنده هم بفرستید

بنده هفت حوض هستم ، شماره ی تماس هم ارسال کنید ، فردا باید برگردم لرستان اما احتمالا اگه کارم زود تموم بشه آخر هفته بر میگردم

بصورت حضوری با هم دیدار داشته باشیم توی شرکتتون ...

ramsin
May 11th, 2015, 18:23
up...

- - - Updated - - -

up...

- - - Updated - - -

همچنان دنبال یک شریک هستیم.